Medicines / Molecules / Ubidecarenone
UbidecarenoneEvery pack, by price.
28 packs of Ubidecarenone on NPPA's price list for July 2026: 20 brands from 17 companies, in 16 forms and strengths.
- Packs
- 28
- Brands
- 20
- Companies
- 17
- Forms and strengths
- 16
- Price-controlled packs
- 0 of 28
Packs, lowest price per unit first
Ubidecarenone Softgel Capsule 300 mg
5 packs, ₹79.03 to ₹143.50 per unit.
- ₹79.03/unitFertilix · 10 softgel capsuleInnovcare Life Sciences · MRP ₹790.31
- ₹100.00/unitUltra Q · 15 softgel capsuleMeyer Organics · MRP ₹1,500
- ₹107.53/unitUbiq · 15 softgel capsuleFourrts India Laboratories · MRP ₹1,613
- ₹133.13/unitCoq · 15 softgel capsuleUniversal Nutriscience · MRP ₹1,997
- ₹143.50/unitCoq · 10 softgel capsuleUniversal Nutriscience · MRP ₹1,435
Ubidecarenone Tablet 300 mg
4 packs, ₹21.93 to ₹113.44 per tablet.
- ₹21.93/tabletUltra Co-Q 10 · 15 tabletMeyer Organics · MRP ₹329.00
- ₹75.42/tabletQufem · 10 tabletFemura Pharmaceuticals · MRP ₹754.24
- ₹77.01/tabletCoqueen · 10 tabletEast West Pharma · MRP ₹770.06
- ₹113.44/tabletMito Q (Bion) · 10 tabletBion Thearapeutics · MRP ₹1,134
Ubidecarenone Tablet 100 mg
3 packs, ₹31.14 to ₹45.29 per tablet.
- ₹31.14/tabletZovaco · 10 tabletEcon Healthcare · MRP ₹311.40
- ₹35.59/tabletQufem · 10 tabletFemura Pharmaceuticals · MRP ₹355.93
- ₹45.29/tabletCoqueen · 10 tabletEast West Pharma · MRP ₹452.92
Ubidecarenone Softgel Capsule 100 mg
3 packs, ₹17.19 to ₹61.40 per unit.
- ₹17.19/unitQcard · 10 softgel capsuleAristo Pharmaceuticals · MRP ₹171.90
- ₹50.00/unitUltra Q · 15 softgel capsuleMeyer Organics · MRP ₹750.00
- ₹61.40/unitMcoq · 10 softgel capsuleLibramed Pharmaceuticals · MRP ₹613.98
Ubidecarenone Capsule 300 mg
2 packs, ₹77.34 to ₹95.00 per capsule.
- ₹77.34/capsuleCO Q Max · 10 capsuleZerico Lifesciences · MRP ₹773.44
- ₹95.00/capsuleUblife Gold · 10 capsuleAlniche Life Sciences · MRP ₹950.00
Ubidecarenone Oral Powder
1 pack, ₹1.97 per g.
- ₹1.97/gAzpro · 200 gm oral powderAzkka Pharmaceuticals · MRP ₹394.00
Ubidecarenone Sachet
1 pack, ₹1.69 per g.
- ₹1.69/gAzpro · 10 gm sachetAzkka Pharmaceuticals · MRP ₹16.90
Ubidecarenone Softgel Capsule 30 mg
1 pack, ₹59.40 per unit.
- ₹59.40/unitCoq · 10 softgel capsuleUniversal Nutriscience · MRP ₹594.00
Ubidecarenone Capsule 200 mg
1 pack, ₹33.37 per capsule.
- ₹33.37/capsuleCoten · 10 capsuleAglowmed Pharmaceuticals · MRP ₹333.67
Ubidecarenone Syrup 30 mg
1 pack, ₹2.76 per ml.
- ₹2.76/mlNutrihale · 100 ml syrupFourrts India Laboratories · MRP ₹276.00
Ubidecarenone Tablet 30 mg
1 pack, ₹29.53 per tablet.
- ₹29.53/tabletOligocare · 15 tabletMeyer Organics · MRP ₹443.00
Ubidecarenone Tablet 200 mg
1 pack, ₹64.51 per tablet.
- ₹64.51/tabletQuinohike · 10 tabletLa Renon Healthcare · MRP ₹645.12
Ubidecarenone Capsule 60 mg
1 pack, ₹33.20 per capsule.
- ₹33.20/capsuleQute · 10 capsuleJagsonpal Pharmaceuticals · MRP ₹332.00
Ubidecarenone Capsule 180 mg
1 pack, ₹69.80 per capsule.
- ₹69.80/capsuleSepta Q10 · 10 capsuleSeptalyst Lifesciences · MRP ₹698.00
Ubidecarenone Capsule 100 mg
1 pack, ₹77.90 per capsule.
- ₹77.90/capsuleUbiq · 10 capsuleFourrts India Laboratories · MRP ₹779.00
Ubidecarenone Tablet
1 pack, ₹22.53 per tablet.
- ₹22.53/tabletUltra Co-Q 10 · 30 tabletMeyer Organics · MRP ₹676.00
Companies marketing it
- Meyer Organics5 packs
- Universal Nutriscience3 packs
- Fourrts India Laboratories3 packs
- Azkka Pharmaceuticals2 packs
- East West Pharma2 packs
- Femura Pharmaceuticals2 packs
- Zerico Lifesciences1 pack
- Aglowmed Pharmaceuticals1 pack
- Innovcare Life Sciences1 pack
- Libramed Pharmaceuticals1 pack
- Bion Thearapeutics1 pack
- Aristo1 pack
- La Renon Healthcare1 pack
- Jagsonpal Pharmaceuticals1 pack
- Septalyst Lifesciences1 pack
- Alniche Life Sciences1 pack
- Econ Healthcare1 pack
Prices are the maximum retail prices each company filed with the National Pharmaceutical Pricing Authority (NPPA) for July 2026, read from NPPA's Pharma Sahi Daam service on 2 Oct 2026. A price in a shop can be lower; it may not lawfully be higher. Failed batches are those CDSCO and state laboratories declared not of standard quality. This is a record of prices and filings, not medical advice: do not change a medicine without your doctor or pharmacist. Source: NPPA and CDSCO, Government of India. About this record.