Medicines / Molecules / Thiocolchicoside + Aceclofenac + Paracetamol
Thiocolchicoside + Aceclofenac + ParacetamolEvery pack, by price.
111 packs of Thiocolchicoside + Aceclofenac + Paracetamol on NPPA's price list for July 2026: 86 brands from 74 companies, in 11 forms and strengths.
- Packs
- 111
- Brands
- 86
- Companies
- 74
- Forms and strengths
- 11
- Price-controlled packs
- 0 of 111
Packs, lowest price per unit first
Thiocolchicoside + Aceclofenac + Paracetamol Tablet 4/100/325 mg
51 packs, ₹6.63 to ₹27.20 per tablet. The 12 lowest per tablet come first.
- ₹6.63/tabletLoyfenac TP · 10 tabletLloyd Healthcare · MRP ₹66.25
- ₹11.25/tabletAkilos TH Max · 10 tabletUnison Pharmaceuticals · MRP ₹112.50
- ₹14.80/tabletStanac PT · 10 tabletAvis Life Care · MRP ₹148.00
- ₹17.05/tabletXpain Plus · 10 tabletBiological E · MRP ₹170.53
- ₹17.50/tabletLynzoflam T · 10 tabletMackenzie Pharmaceuticals · MRP ₹175.00
- ₹17.50/tabletThioford AP · 10 tabletLeeford Healthcare · MRP ₹175.00
- ₹17.50/tabletThiorok AP · 10 tabletLeeford Healthcare · MRP ₹175.00
- ₹18.00/tabletThiotreat AP · 10 tabletSmart Laboratories · MRP ₹180.00
- ₹18.04/tabletThionex Plus · 10 tabletInvision Medi Sciences · MRP ₹180.37
- ₹18.75/tabletTrofenac TP · 10 tabletElinor Pharma · MRP ₹187.50
- ₹18.80/tabletTornac-Pt · 10 tabletAviator Life Science · MRP ₹188.00
- ₹18.95/tabletMyoride Plus · 10 tabletCrescent Formulations · MRP ₹189.53
The other 39 by price per tablet
- ₹19.00/tabletAC MR · 10 tabletMMC Pharmaceuticals · MRP ₹190.00
- ₹19.69/tabletSpeedex TH · 10 tabletPharmasynth Formulations · MRP ₹196.88
- ₹20.20/tabletMyostat-P · 10 tabletAvis Life Care · MRP ₹202.00
- ₹20.25/tabletSwiclo TH · 10 tabletIndswift Laboratories · MRP ₹202.50
- ₹20.48/tabletLysonac T · 10 tabletEl-Dorado Bio-Tech · MRP ₹204.84
- ₹20.48/tabletZacy MR · 10 tabletComed Chemicals · MRP ₹204.84
- ₹20.60/tabletPyrigesic MR · 10 tabletEast India Pharmaceutical Works · MRP ₹206.00
- ₹20.62/tabletIconac MR · 10 tabletIcon Lifesciences · MRP ₹206.20
- ₹20.67/tabletTroyace MR · 10 tabletTroikaa Pharmaceuticals · MRP ₹206.68
- ₹20.83/tabletMyoril Maxx · 10 tabletCorona · MRP ₹208.30
- ₹20.93/tabletEnzoflam-Mr · 10 tabletAlkem Laboratories · MRP ₹209.30
- ₹21.09/tabletStalace PT · 10 tabletStallion Laboratories · MRP ₹210.93
- ₹21.23/tabletBakwel AP · 10 tabletPulse Pharmaceuticals · MRP ₹212.34
- ₹21.33/tabletActinac TH · 10 tabletAjanta Pharma · MRP ₹213.28
- ₹21.47/tabletTopfenac MR Plus · 10 tabletAareen Healthcare · MRP ₹214.68
- ₹21.50/tabletOracso Maxx · 10 tabletZorvia Healthcare · MRP ₹215.00
- ₹21.54/tabletZerodol TH Max · 10 tabletIpca Laboratories · MRP ₹215.39
- ₹21.93/tabletAnaflam TH · 10 tabletAlbert David · MRP ₹219.31
- ₹22.12/tabletDolosaid TP · 10 tabletUniventis Medicare · MRP ₹221.20
- ₹22.13/tabletAcecloheal TH · 10 tabletHealing Pharma India · MRP ₹221.25
- ₹22.90/tabletSignoflam TH · 10 tabletLupin · MRP ₹228.95
- ₹23.44/tabletThiotabe · 10 tabletTab Q Therapeutics · MRP ₹234.38
- ₹23.98/tabletFense TH · 10 tabletForgen Healthcare · MRP ₹239.77
- ₹24.19/tabletCombipara T · 10 tabletAkumentis Healthcare · MRP ₹241.88
- ₹24.56/tabletThio-Seradic · 10 tabletObsurge Biotech · MRP ₹245.58
- ₹24.58/tabletChymonac MR · 10 tabletWanbury · MRP ₹245.81
- ₹24.60/tabletHB Gold MR · 10 tabletCNX Healthcare · MRP ₹246.00
- ₹25.00/tabletMegaceclo TH Max · 10 tabletAristo Laboratories · MRP ₹250.00
- ₹25.40/tabletStifen Myo · 10 tabletMed Manor Organics · MRP ₹254.00
- ₹25.69/tabletAnafast MR · 10 tabletOverseas Healthcare · MRP ₹256.88
- ₹26.00/tabletAceford Max · 10 tabletOxford Pharmaceuticals · MRP ₹260.00
- ₹26.20/tabletTrizulu · 10 tabletTorrent Pharmaceuticals · MRP ₹262.00
- ₹26.40/tabletAceron MR · 10 tabletEris Lifesciences · MRP ₹263.98
- ₹26.50/tabletTolagin · 10 tabletPharmed · MRP ₹265.00
- ₹26.50/tabletTriactin · 10 tabletPharmed · MRP ₹265.00
- ₹26.58/tabletBakflex Plus · 10 tabletIntas Pharmaceuticals · MRP ₹265.78
- ₹26.58/tabletHifenac Max · 10 tabletIntas Pharmaceuticals · MRP ₹265.78
- ₹26.89/tabletAce Proxyvon TH · 10 tabletDr. Reddys Laboratories · MRP ₹268.89
- ₹27.20/tabletAcefile TH · 10 tabletAjanta Pharma · MRP ₹272.00
Thiocolchicoside + Aceclofenac + Paracetamol Tablet 8/100/325 mg
17 packs, ₹18.00 to ₹38.00 per tablet. The 12 lowest per tablet come first.
- ₹18.00/tabletChymera MR · 10 tabletWill Care Life Sciences · MRP ₹180.00
- ₹23.72/tabletXpain Plus · 10 tabletBiological E · MRP ₹237.22
- ₹25.95/tabletAceron MR · 10 tabletEris Lifesciences · MRP ₹259.51
- ₹27.60/tabletLynzoflam T · 10 tabletMackenzie Pharmaceuticals · MRP ₹276.00
- ₹28.59/tabletHifenac Max · 10 tabletIntas Pharmaceuticals · MRP ₹285.94
- ₹28.97/tabletCombipara T · 10 tabletAkumentis Healthcare · MRP ₹289.69
- ₹29.23/tabletStampain Plus · 10 tabletBiological E · MRP ₹292.25
- ₹30.94/tabletIconac MR · 10 tabletIcon Lifesciences · MRP ₹309.38
- ₹31.41/tabletLoyfenac TP · 10 tabletLloyd Healthcare · MRP ₹314.05
- ₹31.78/tabletAce Proxyvon TH · 10 tabletDr. Reddys Laboratories · MRP ₹317.75
- ₹32.03/tabletSignoflam TH · 10 tabletLupin · MRP ₹320.30
- ₹32.78/tabletAnafast MR · 10 tabletOverseas Healthcare · MRP ₹327.75
The other 5 by price per tablet
- ₹32.85/tabletZerodol TH Max · 10 tabletIpca Laboratories · MRP ₹328.45
- ₹33.00/tabletZacy MR · 10 tabletComed Chemicals · MRP ₹330.00
- ₹33.45/tabletAnaflam TH · 10 tabletAlbert David · MRP ₹334.51
- ₹38.00/tabletTolagin · 10 tabletPharmed · MRP ₹380.00
- ₹38.00/tabletTriactin · 10 tabletPharmed · MRP ₹380.00
Thiocolchicoside + Aceclofenac + Paracetamol Tablet
16 packs, ₹14.10 to ₹24.96 per tablet. The 12 lowest per tablet come first.
- ₹14.10/tabletHB Gold Spaz · 10 tabletCNX Healthcare · MRP ₹141.00
- ₹14.20/tabletSamonec TH4 Plus · 10 tabletST Morrison · MRP ₹141.95
- ₹15.47/tabletThiomart AP · 10 tabletSmart Laboratories · MRP ₹154.69
- ₹15.75/tabletAbuflam T · 10 tabletAbaris Healthcare · MRP ₹157.50
- ₹16.39/tabletDornac TH · 10 tabletInstaray Pharmaceuticals · MRP ₹163.90
- ₹16.52/tabletCuraside AP · 10 tabletAlvio Pharmaceuticals · MRP ₹165.17
- ₹16.78/tabletAptspas · 10 tabletStarus Pharmaceuticals · MRP ₹167.81
- ₹18.30/tabletDolgon TH Plus · 10 tabletZydus Healthcare · MRP ₹183.00
- ₹18.86/tabletThiogesic AP · 10 tabletIntra Labs · MRP ₹188.57
- ₹19.69/tabletSpeedex TH Plus · 10 tabletPharmasynth Formulations · MRP ₹196.88
- ₹21.15/tabletCataheal TP · 10 tabletMacmillon Pharmaceuticals · MRP ₹211.50
- ₹21.80/tabletThiowell · 10 tabletQurewell Lifesciences · MRP ₹218.00
The other 4 by price per tablet
- ₹21.89/tabletAcylab TH · 10 tabletLaborate Pharmaceutical · MRP ₹218.90
- ₹22.50/tabletHynac TH · 10 tabletHymax Healthcare · MRP ₹225.00
- ₹24.50/tabletNanoace TH · 10 tabletNutragenix Healthcare · MRP ₹245.00
- ₹24.96/tabletChymoflam MR · 10 tabletAglowmed Pharmaceuticals · MRP ₹249.56
Thiocolchicoside + Aceclofenac + Paracetamol Tablet 4 mg
10 packs, ₹14.25 to ₹25.78 per tablet.
- ₹14.25/tabletAceflam TH · 10 tabletMicro Labs · MRP ₹142.50
- ₹18.28/tabletDolokind TH · 10 tabletMankind Pharmaceuticals · MRP ₹182.80
- ₹18.53/tabletAcemiz TH Max · 10 tabletLupin · MRP ₹185.25
- ₹18.95/tabletStampain Plus · 10 tabletBiological E · MRP ₹189.52
- ₹20.62/tabletMahagesic TH · 10 tabletMankind Pharmaceuticals · MRP ₹206.24
- ₹22.50/tabletThiopmol · 10 tabletRadhe Medtech · MRP ₹225.00
- ₹23.08/tabletMahagesic TH Plus · 10 tabletMankind Prime Labs · MRP ₹230.83
- ₹24.60/tabletAcewill TH · 10 tabletWilshire Health Care · MRP ₹245.95
- ₹25.49/tabletLoyfenac TP · 15 tabletLloyd Healthcare · MRP ₹382.35
- ₹25.78/tabletAcecloflam TP · 10 tabletKnoll Healthcare · MRP ₹257.81
Thiocolchicoside + Aceclofenac + Paracetamol Tablet MR 4/100/325 mg
5 packs, ₹16.88 to ₹27.50 per tablet.
- ₹16.88/tabletEldolor · 10 tablet mrAtopic Laboratories · MRP ₹168.84
- ₹23.48/tabletVoceclo · 10 tablet mrVasu Organics · MRP ₹234.81
- ₹23.72/tabletSomagesic MR · 10 tablet mrSomatico Pharmacal · MRP ₹237.19
- ₹24.00/tabletNeorelax MR · 10 tablet mrMeyer Organics · MRP ₹240.00
- ₹27.50/tabletAcenac MR · 10 tablet mrMedley Pharmaceuticals · MRP ₹275.00
Thiocolchicoside + Aceclofenac + Paracetamol Tablet MR 8/100/325 mg
4 packs, ₹32.90 to ₹37.90 per tablet.
- ₹32.90/tabletNew Trypace · 10 tablet mrAlonsoa Life Sciences · MRP ₹329.00
- ₹35.36/tabletVoceclo · 10 tablet mrVasu Organics · MRP ₹353.55
- ₹36.42/tabletAcenac MR · 10 tablet mrMedley Pharmaceuticals · MRP ₹364.22
- ₹37.90/tabletNeorelax MR · 10 tablet mrMeyer Organics · MRP ₹379.00
Thiocolchicoside + Aceclofenac + Paracetamol Tablet 8 mg
4 packs, ₹13.16 to ₹31.47 per tablet.
- ₹13.16/tabletDolosaid TP · 10 tabletUniventis Medicare · MRP ₹131.63
- ₹25.22/tabletDolokind TH · 10 tabletMankind Pharmaceuticals · MRP ₹252.17
- ₹25.78/tabletMahagesic TH · 10 tabletMankind Pharmaceuticals · MRP ₹257.81
- ₹31.47/tabletMahagesic TH Plus · 10 tabletMankind Prime Labs · MRP ₹314.66
Thiocolchicoside + Aceclofenac + Paracetamol Tablet MR 100/500/250 mg
1 pack, ₹20.63 per tablet.
- ₹20.63/tabletAcenal MR · 10 tablet mrRegenix Drugs · MRP ₹206.25
Thiocolchicoside + Aceclofenac + Paracetamol Tablet 4/100/500 mg
1 pack, ₹0.01 per tablet.
- ₹0.01/tabletOlfenac TP · 10 tabletOlcare · MRP ₹0.13
Thiocolchicoside + Aceclofenac + Paracetamol Gel
1 pack, ₹5.10 per g.
- ₹5.10/gSomagesic MR · 30 gm gelSomatico Pharmacal · MRP ₹153.00
Thiocolchicoside + Aceclofenac + Paracetamol Lotion
1 pack, ₹35.00 per ml.
- ₹35.00/mlTacronex · 15 ml lotionInex Medicaments · MRP ₹525.00
Companies marketing it
- Mankind6 packs
- Biological E4 packs
- Pharmed4 packs
- Lupin3 packs
- Intas3 packs
- Lloyd Healthcare3 packs
- Ajanta Pharma2 packs
- Medley Pharmaceuticals2 packs
- Dr. Reddy's2 packs
- Eris2 packs
- Overseas Healthcare2 packs
- Albert David2 packs
- Akumentis Healthcare2 packs
- Univentis Medicare2 packs
- CNX Healthcare2 packs
- Icon Lifesciences2 packs
- Mackenzie Pharmaceuticals2 packs
- Avis Life Care2 packs
- Meyer Organics2 packs
- Somatico Pharmacal2 packs
- Pharmasynth Formulations2 packs
- Leeford Healthcare2 packs
- Smart Laboratories2 packs
- Vasu Organics2 packs
Prices are the maximum retail prices each company filed with the National Pharmaceutical Pricing Authority (NPPA) for July 2026, read from NPPA's Pharma Sahi Daam service on 2 Oct 2026. A price in a shop can be lower; it may not lawfully be higher. Failed batches are those CDSCO and state laboratories declared not of standard quality. This is a record of prices and filings, not medical advice: do not change a medicine without your doctor or pharmacist. Source: NPPA and CDSCO, Government of India. About this record.