Medicines / Molecules / Rabeprazole + Domperidone

Rabeprazole + DomperidoneEvery pack, by price.

469 packs of Rabeprazole + Domperidone on NPPA's price list for July 2026: 433 brands from 312 companies, in 23 forms and strengths.

Packs
469
Brands
433
Companies
312
Forms and strengths
23
Price-controlled packs
0 of 469

Packs, lowest price per unit first

Rabeprazole + Domperidone Capsule 20/30 mg

228 packs, ₹0.01 to ₹25.43 per capsule. The 12 lowest per capsule come first.

  1. ₹0.01/capsuleRabelan DSR · 10 capsuleDr. Reddys Laboratories · MRP ₹0.13
  2. ₹1.40/capsuleRabozid DSR · 10 capsuleHelios Pharmaceuticals · MRP ₹14.00
  3. ₹1.88/capsulePilmax DSR · 10 capsulePsychotropics India · MRP ₹18.82
  4. ₹1.90/capsuleRabifin DSR · 10 capsuleIndswift Laboratories · MRP ₹19.03
  5. ₹2.17/capsuleRabekay DSR · 15 capsuleKhandelwal Laboratories · MRP ₹32.50
  6. ₹2.50/capsuleRabecap DSR · 10 capsuleLaborate Pharmaceutical · MRP ₹25.00
  7. ₹3.03/capsuleRabinol DSR · 10 capsuleKnoll Healthcare · MRP ₹30.25
  8. ₹3.90/capsuleRaptac D · 10 capsuleRapross Pharmaceuticals · MRP ₹39.00
  9. ₹4.26/capsuleAxirab DSR · 10 capsuleAvis Life Care · MRP ₹42.55
  10. ₹4.38/capsuleRaper D · 15 capsuleHelios Pharmaceuticals · MRP ₹65.63
  11. ₹4.47/capsuleRbson D · 10 capsuleUnison Pharmaceuticals · MRP ₹44.70
  12. ₹4.55/capsuleRabetop DSR · 10 capsulePsychotropics India · MRP ₹45.48
The next 48 by price per capsule
  1. ₹4.69/capsuleRabopep DSR · 10 capsuleSeagull Pharma · MRP ₹46.87
  2. ₹4.78/capsuleStomeck DSR · 10 capsuleBiomiicron Pharmaceuticals · MRP ₹47.82
  3. ₹4.87/capsuleOzoron DSR · 15 capsuleOzone Pharmaceuticals · MRP ₹73.12
  4. ₹4.88/capsuleJardom · 10 capsuleJubilant Generics · MRP ₹48.75
  5. ₹5.00/capsuleRrd · 15 capsuleBlue Cross Laboratories · MRP ₹75.00
  6. ₹5.10/capsuleCyra D · 10 capsuleSystopic Laboratories · MRP ₹51.00
  7. ₹5.10/capsuleMac RD · 10 capsuleCorona · MRP ₹51.00
  8. ₹5.20/capsuleHycid DSR · 10 capsuleAcron Pharmaceuticals · MRP ₹52.00
  9. ₹5.34/capsuleRantac RD · 15 capsuleJB Chemicals · MRP ₹80.12
  10. ₹5.74/capsuleRabcer DSR · 10 capsuleAvancer Lab · MRP ₹57.41
  11. ₹5.75/capsuleRabesif DSR · 10 capsuleSifco Pharma · MRP ₹57.50
  12. ₹5.90/capsuleRabemed DSR · 10 capsuleMedico Labs · MRP ₹59.00
  13. ₹5.99/capsuleRabmik DSR · 10 capsuleKim Lab · MRP ₹59.90
  14. ₹6.08/capsuleRabesta DSR · 10 capsuleStallion Laboratories · MRP ₹60.84
  15. ₹6.09/capsuleGesza DSR · 10 capsuleAtopic Laboratories · MRP ₹60.94
  16. ₹6.36/capsuleMac RD · 15 capsuleCorona · MRP ₹95.43
  17. ₹6.50/capsuleRobomac DSR · 10 capsuleM D C Pharmaceuticals · MRP ₹65.00
  18. ₹6.81/capsulePepcia D · 15 capsuleFDC · MRP ₹102.09
  19. ₹6.83/capsuleFirazol D · 10 capsuleFidelity Lifescience · MRP ₹68.25
  20. ₹7.00/capsuleRabeyog DSR · 10 capsuleVotary Laboratories · MRP ₹70.00
  21. ₹7.00/capsuleVerocid DSR · 10 capsuleVarroc Lifesciences · MRP ₹70.00
  22. ₹7.19/capsuleBeepraz D · 10 capsuleGalpha Laboratories · MRP ₹71.88
  23. ₹7.20/capsuleRdmed DSR · 10 capsuleMedicure Life Sciences · MRP ₹72.00
  24. ₹7.36/capsuleThemikool D · 10 capsuleThemis Medicare · MRP ₹73.62
  25. ₹7.40/capsuleRoz D · 10 capsuleGraf Laboratories · MRP ₹74.00
  26. ₹7.50/capsuleDuet RD · 10 capsuleLupin · MRP ₹75.00
  27. ₹7.50/capsuleRabitek DSR · 10 capsuleZee Laboratories · MRP ₹75.00
  28. ₹7.50/capsuleRex DSR · 10 capsuleOlcare · MRP ₹75.00
  29. ₹7.50/capsuleRS DSR · 10 capsulePatson Laboratories · MRP ₹75.00
  30. ₹7.53/capsuleRabozec DSR · 15 capsuleMicro Labs · MRP ₹112.90
  31. ₹7.64/capsuleEsdop R · 10 capsuleMypher Pharmaceuticals · MRP ₹76.41
  32. ₹7.70/capsuleChilkul DSR · 10 capsuleAptus Pharma · MRP ₹76.99
  33. ₹7.70/capsuleEntazel D · 10 capsuleNeon Laboratories · MRP ₹77.00
  34. ₹7.70/capsuleRabinox-D · 10 capsuleMCW Healthcare · MRP ₹77.00
  35. ₹7.73/capsuleRaricid D · 10 capsuleIpc Healthcare · MRP ₹77.34
  36. ₹7.92/capsuleRaberon DSR · 10 capsuleAcron Pharmaceuticals · MRP ₹79.20
  37. ₹7.95/capsuleRabedin · 10 capsuleUniversal Medikit · MRP ₹79.50
  38. ₹7.97/capsuleRabin DSR · 10 capsuleMidas Care Pharmaceuticals · MRP ₹79.69
  39. ₹8.00/capsuleRabelast DSR · 10 capsuleShankus Acme Pharma · MRP ₹80.00
  40. ₹8.00/capsuleRabotix DSR · 10 capsuleSignity Pharmaceuticals · MRP ₹80.00
  41. ₹8.00/capsuleRacer Dxr · 10 capsuleUniserve Health Care · MRP ₹80.00
  42. ₹8.04/capsuleSmily D · 10 capsuleGenfo Bioceuticals · MRP ₹80.36
  43. ₹8.10/capsuleThemikool D · 15 capsuleThemis Medicare · MRP ₹121.45
  44. ₹8.16/capsuleRabilife D · 10 capsuleLividus Pharma · MRP ₹81.56
  45. ₹8.25/capsuleRabidaks DSR · 10 capsuleDakshinamurti Pharma · MRP ₹82.50
  46. ₹8.27/capsuleZopra DSR · 10 capsuleRavenbhel Pharmaceuticals · MRP ₹82.69
  47. ₹8.34/capsuleRaproset DSR · 10 capsuleSaan Labs · MRP ₹83.44
  48. ₹8.44/capsuleRabecaid DSR · 10 capsuleMedicaid Labs · MRP ₹84.38

Rabeprazole + Domperidone Tablet 20/30 mg

82 packs, ₹1.23 to ₹36.48 per tablet. The 12 lowest per tablet come first.

  1. ₹1.23/tabletRabalkem D · 10 tabletAlkem Laboratories · MRP ₹12.25
  2. ₹3.92/tabletRaboserv DSR · 10 tabletSeagull Labs · MRP ₹39.19
  3. ₹4.50/tabletRpraz D · 10 tabletRND Laboratories · MRP ₹45.00
  4. ₹4.60/tabletSetright DSR · 10 tabletHLL Life Care · MRP ₹46.00
  5. ₹4.67/tabletRabluc DSR · 10 tabletLucrose Pharma · MRP ₹46.70
  6. ₹5.37/tabletSuzol DSR · 10 tabletSunij Pharma · MRP ₹53.69
  7. ₹6.00/tabletRabicon D · 10 tabletEcon Healthcare · MRP ₹60.00
  8. ₹6.30/tabletRabedom D · 10 tabletIntra Labs · MRP ₹63.00
  9. ₹6.40/tabletAptacid · 10 tabletMagnachem Pharmaceuticals · MRP ₹64.00
  10. ₹6.47/tabletRabec D · 10 tabletIntel Pharmaceuticals · MRP ₹64.69
  11. ₹6.47/tabletRabirap D · 10 tabletCadell Health Care · MRP ₹64.69
  12. ₹6.47/tabletRzole D · 10 tabletBios Lab · MRP ₹64.68
The next 48 by price per tablet
  1. ₹6.50/tabletRantac Rdt · 10 tabletJB Chemicals · MRP ₹65.00
  2. ₹6.70/tabletRabwon DSR · 10 tabletWonder Theraputics · MRP ₹66.96
  3. ₹7.00/tabletRibacid D · 10 tabletTripada Healthcare · MRP ₹70.00
  4. ₹7.70/tabletZolerab D · 10 tabletMedichem Pharmceuticals · MRP ₹77.00
  5. ₹7.80/tabletRbfine D · 10 tabletFinecure Pharmaceuticals · MRP ₹78.00
  6. ₹7.90/tabletRabibit Isr · 10 tabletCubit Healthcare · MRP ₹79.00
  7. ₹8.34/tabletFuzicer DSR · 10 tabletAvancer Lab · MRP ₹83.44
  8. ₹8.34/tabletZuropraz D · 10 tabletLa Renon Healthcare · MRP ₹83.43
  9. ₹8.44/tabletRabitoch D · 10 tabletMitoch Pharma · MRP ₹84.38
  10. ₹8.44/tabletRcut D · 10 tabletCMR Life Sciences · MRP ₹84.37
  11. ₹8.48/tabletRaday DSR · 10 tabletEkard Life Sciences · MRP ₹84.78
  12. ₹8.50/tabletRaboye · 10 tabletKoye Pharmaceuticals · MRP ₹85.00
  13. ₹8.62/tabletAcipause DSR · 10 tabletMedisun Pharma · MRP ₹86.20
  14. ₹8.72/tabletRabipraz D · 10 tabletCoxswain Healthcare · MRP ₹87.18
  15. ₹9.00/tabletRabecool DSR · 10 tabletGraf Laboratories · MRP ₹90.00
  16. ₹9.06/tabletPrirab D · 10 tabletPrimus Remedies · MRP ₹90.56
  17. ₹9.06/tabletRegulas D · 10 tabletPrimus Remedies · MRP ₹90.56
  18. ₹9.10/tabletRabnor D · 10 tabletMed Manor Organics · MRP ₹91.00
  19. ₹9.10/tabletRazonic DSR · 10 tabletIcon Lifesciences · MRP ₹91.00
  20. ₹9.48/tabletTuneup D · 10 tabletKee Pharma · MRP ₹94.80
  21. ₹9.80/tabletTolerab D · 10 tabletConverge Biotech · MRP ₹98.00
  22. ₹10.30/tabletRabevas D · 10 tabletVasuchem Lifesciences · MRP ₹103.00
  23. ₹10.30/tabletRabnor DSR · 10 tabletMed Manor Organics · MRP ₹103.00
  24. ₹10.30/tabletRaver DSR · 10 tabletBiomax Biotechnics · MRP ₹103.00
  25. ₹10.43/tabletZyrab DSR · 10 tabletCadila Pharmaceuticals · MRP ₹104.27
  26. ₹10.46/tabletRab D · 15 tabletAurobindo Pharmaceuticals · MRP ₹156.83
  27. ₹10.71/tabletRazoease D · 10 tabletJubilant Generics · MRP ₹107.13
  28. ₹11.00/tabletRabonia D · 10 tabletWisteria Healthcare · MRP ₹110.00
  29. ₹11.06/tabletStrovo D · 10 tabletDr. Johns Laboratories · MRP ₹110.63
  30. ₹11.10/tabletRabipot D · 10 tabletAkesiss Pharma · MRP ₹111.00
  31. ₹11.16/tabletRabitem DSR · 10 tabletAarpik Remedies · MRP ₹111.56
  32. ₹11.33/tabletHirabezole D · 10 tabletHiglance Laboratories · MRP ₹113.34
  33. ₹11.34/tabletAlbera DSR · 10 tabletAlde Medi Impex · MRP ₹113.44
  34. ₹11.34/tabletKeycool D · 10 tabletLiveon Healthcare Pharma · MRP ₹113.44
  35. ₹11.50/tabletRabitos D · 10 tabletAtos Lifesciences · MRP ₹115.00
  36. ₹11.60/tabletMovarab D · 10 tabletMova Pharmaceuticals · MRP ₹115.98
  37. ₹11.66/tabletZorip DSR · 10 tabletTriton Health Care · MRP ₹116.60
  38. ₹11.72/tabletKeeba DSR · 10 tabletEdoc Life Sciences · MRP ₹117.19
  39. ₹11.80/tabletPepraz D · 10 tabletEast West Pharma · MRP ₹117.98
  40. ₹11.99/tabletRabemac DSR · 10 tabletMacleods Pharmaceuticals · MRP ₹119.90
  41. ₹12.09/tabletRolant DSR · 10 tabletAnthus Pharmaceuticals · MRP ₹120.90
  42. ₹12.09/tabletZyvirab D · 10 tabletS S Health Care · MRP ₹120.94
  43. ₹12.17/tabletVio RD · 10 tabletViolette Remedies · MRP ₹121.69
  44. ₹12.25/tabletRabeoz D · 10 tabletPharmanova · MRP ₹122.48
  45. ₹12.34/tabletRabezox D · 10 tabletLloyd Healthcare · MRP ₹123.38
  46. ₹12.35/tabletHoperab DSR · 10 tabletProqol Healthcare · MRP ₹123.47
  47. ₹12.65/tabletRabelin D · 10 tabletLinux Laboratories · MRP ₹126.45
  48. ₹12.80/tabletAcicheck D · 10 tabletMackenzie Pharmaceuticals · MRP ₹128.00

Rabeprazole + Domperidone Capsule

33 packs, ₹4.69 to ₹17.81 per capsule. The 12 lowest per capsule come first.

  1. ₹4.69/capsuleArleb DSR · 10 capsuleLeben Laboratories · MRP ₹46.88
  2. ₹5.20/capsuleOcom DSR · 10 capsuleLifecom Pharmaceuticals · MRP ₹52.00
  3. ₹5.90/capsuleRabiza DSR · 10 capsuleMedinza Biotech · MRP ₹59.00
  4. ₹6.00/capsuleEpidor · 10 capsuleEpione Pharmaceuticals · MRP ₹60.00
  5. ₹6.56/capsuleRabisort DSR · 10 capsuleConsern Pharma · MRP ₹65.55
  6. ₹7.14/capsuleRabalsar DSR · 10 capsuleJagsonpal Pharmaceuticals · MRP ₹71.42
  7. ₹7.30/capsuleZolpride DSR · 10 capsuleTripada Lifecare · MRP ₹73.00
  8. ₹7.43/capsuleRabeglan DSR · 10 capsuleGland Pharma · MRP ₹74.29
  9. ₹7.50/capsuleRabter DSR · 10 capsuleGujarat Terce Laboratories · MRP ₹75.00
  10. ₹7.99/capsuleRubix DSR · 10 capsuleST Morrison · MRP ₹79.90
  11. ₹8.00/capsuleRappirex DSR · 10 capsuleMedrexcare Pharma · MRP ₹80.00
  12. ₹8.48/capsuleRabtol DSR · 10 capsuleInnovative Pharmaceuticals · MRP ₹84.81
The other 21 by price per capsule
  1. ₹8.70/capsuleCoolet D · 10 capsuleHealthon Life Sciences · MRP ₹87.00
  2. ₹9.00/capsuleRabav D · 10 capsuleKregar Pharma · MRP ₹90.00
  3. ₹9.20/capsuleZoladom R DSR · 10 capsuleRadhe Medtech · MRP ₹92.00
  4. ₹9.28/capsuleCelerab DSR · 10 capsuleCelera Pharma · MRP ₹92.81
  5. ₹9.36/capsuleRabdel DSR · 10 capsuleMetalis Lifesciences · MRP ₹93.58
  6. ₹9.38/capsuleRazorest DSR · 10 capsuleStarus Pharmaceuticals · MRP ₹93.75
  7. ₹9.80/capsuleLocker P DSR · 10 capsuleLeo Life Science · MRP ₹98.00
  8. ₹10.30/capsuleReju RD · 10 capsuleRejuvenate Remedies · MRP ₹103.00
  9. ₹10.80/capsuleEpidor D Veg · 10 capsuleEpione Pharmaceuticals · MRP ₹108.00
  10. ₹10.80/capsuleRebeford DSR · 10 capsuleOxford Pharmaceuticals · MRP ₹108.00
  11. ₹11.00/capsuleSolirab DSR · 10 capsuleSolis Pharmaceuticals · MRP ₹110.00
  12. ₹11.70/capsuleRabephex Neo D · 10 capsuleMolekule (Ind)pvt · MRP ₹117.00
  13. ₹11.99/capsuleAzkacid D · 10 capsuleAzkka Pharmaceuticals · MRP ₹119.90
  14. ₹11.99/capsuleRabisafe D · 10 capsuleLakshya Pharma · MRP ₹119.90
  15. ₹12.90/capsuleRbtias DSR · 10 capsuleMatias Healthcare · MRP ₹129.00
  16. ₹13.73/capsuleRabtexus DSR · 10 capsuleNeucure Lifesciences · MRP ₹137.25
  17. ₹13.90/capsuleRabeteo DSR · 10 capsuleMatteo Healthcare · MRP ₹139.00
  18. ₹14.17/capsuleOmlek RD · 10 capsuleJB Chemicals · MRP ₹141.66
  19. ₹15.00/capsuleLarla Rabe DSR · 10 capsuleWings Pharmaceuticals · MRP ₹150.00
  20. ₹15.00/capsuleRabiros D · 15 capsuleMicro Labs · MRP ₹225.00
  21. ₹17.81/capsuleGasmag DSR · 10 capsuleAssam Chemical & Pharmaceutical · MRP ₹178.13

Rabeprazole + Domperidone Capsule SR 20/30 mg

32 packs, ₹1.75 to ₹22.64 per capsule. The 12 lowest per capsule come first.

  1. ₹1.75/capsuleRabsaid DSR · 10 capsule srOrison Pharmaceuticals · MRP ₹17.50
  2. ₹4.64/capsuleRpbest D · 10 capsule srKepler Health Care · MRP ₹46.41
  3. ₹6.43/capsuleRabephex D · 10 capsule srMolekule (Ind)pvt · MRP ₹64.27
  4. ₹6.71/capsulePepcia D · 10 capsule srFDC · MRP ₹67.10
  5. ₹6.95/capsuleRabez D · 10 capsule srHetero Healthcare · MRP ₹69.50
  6. ₹7.12/capsuleRabez D · 15 capsule srHetero Healthcare · MRP ₹106.80
  7. ₹8.38/capsuleRabefine DSR · 10 capsule srGlenmark Pharmaceuticals · MRP ₹83.75
  8. ₹9.28/capsuleRabiride D · 10 capsule srGalcare Pharmaceuticals · MRP ₹92.81
  9. ₹10.00/capsuleRnd (Nex) · 10 capsule srNextgen Health Care · MRP ₹100.00
  10. ₹10.21/capsulePepchek · 10 capsule srIndoco Remedies · MRP ₹102.13
  11. ₹10.40/capsuleRabitop D · 10 capsule srAristo Laboratories · MRP ₹104.00
  12. ₹10.60/capsuleAcicap · 10 capsule srUnion Drug · MRP ₹106.00
The other 20 by price per capsule
  1. ₹10.70/capsuleR Cid Plus · 10 capsule srAbbott Healthcare · MRP ₹107.00
  2. ₹11.15/capsuleReyrab -D · 10 capsule srInstaray Pharmaceuticals · MRP ₹111.45
  3. ₹11.22/capsuleRobilink D SR · 10 capsule srLincoln Pharmaceuticals · MRP ₹112.22
  4. ₹11.25/capsuleElerab D · 10 capsule srElement Pharmaceuticals · MRP ₹112.49
  5. ₹11.48/capsuleRabera DSR · 10 capsule srJenburkt Pharmaceuticals · MRP ₹114.75
  6. ₹11.61/capsuleCyclochek · 10 capsule srIndoco Remedies · MRP ₹116.07
  7. ₹11.62/capsuleInrab D · 10 capsule srAurobindo Pharmaceuticals · MRP ₹116.16
  8. ₹12.10/capsuleRopraz D SR · 10 capsule srRanbaxy Laboratories · MRP ₹121.00
  9. ₹12.79/capsuleRabekind DSR · 10 capsule srMankind Pharmaceuticals · MRP ₹127.88
  10. ₹13.60/capsuleProrab D · 10 capsule srDr. Reddys Laboratories · MRP ₹136.00
  11. ₹13.78/capsuleRabiros D · 10 capsule srMicro Labs · MRP ₹137.81
  12. ₹13.95/capsuleRabezol DSR · 10 capsule srAristo Pharmaceuticals · MRP ₹139.50
  13. ₹14.85/capsuleGenpraz DSR · 10 capsule srMacleods Pharmaceuticals · MRP ₹148.48
  14. ₹15.80/capsuleAcera D · 10 capsule srIpca Laboratories · MRP ₹158.00
  15. ₹15.94/capsuleDomrab · 10 capsule srMedley Pharmaceuticals · MRP ₹159.38
  16. ₹16.13/capsuleRabzer D · 15 capsule srWallace Pharmaceuticals · MRP ₹242.00
  17. ₹16.53/capsuleRabonik D · 15 capsule srEris Lifesciences · MRP ₹247.99
  18. ₹17.53/capsuleEsogard · 10 capsule srAbbott Healthcare · MRP ₹175.31
  19. ₹21.05/capsuleRabeloc RD · 10 capsule srCadila Pharmaceuticals · MRP ₹210.50
  20. ₹22.64/capsuleVeloz D · 10 capsule srTorrent Pharmaceuticals · MRP ₹226.40

Rabeprazole + Domperidone Tablet 20/10 mg

28 packs, ₹0.01 to ₹18.29 per tablet. The 12 lowest per tablet come first.

  1. ₹0.01/tabletRabibit DM · 10 tabletCubit Healthcare · MRP ₹0.13
  2. ₹1.13/tabletRabi D · 10 tabletZen Pharmaceuticals · MRP ₹11.25
  3. ₹3.12/tabletRabedom · 10 tabletIntas Pharmaceuticals · MRP ₹31.16
  4. ₹4.60/tabletRabevera D · 10 tabletMcastro Pharma · MRP ₹46.00
  5. ₹4.70/tabletTomdik D · 10 tabletOrganic Laboratories · MRP ₹47.00
  6. ₹4.90/tabletMyrab D · 10 tabletMorepen Laboratories · MRP ₹49.00
  7. ₹5.30/tabletPivol · 10 tabletAurz Pharmaceuticals · MRP ₹52.96
  8. ₹6.28/tabletRabifine D · 10 tabletFinecure Pharmaceuticals · MRP ₹62.81
  9. ₹6.36/tabletRebibit DM · 10 tabletCubit Healthcare · MRP ₹63.55
  10. ₹6.70/tabletUlcigard Forte · 10 tabletMeridian Medicare · MRP ₹67.00
  11. ₹7.00/tabletAcipause D · 10 tabletMedisun Pharma · MRP ₹70.00
  12. ₹7.12/tabletRabipump D · 10 tabletHi Tec Pharmaceuticals · MRP ₹71.24
The other 16 by price per tablet
  1. ₹7.40/tabletRabgize-D · 10 tabletEnergize Pharmaceuticals · MRP ₹74.00
  2. ₹7.50/tabletRaz D · 10 tabletSain Medicaments · MRP ₹75.00
  3. ₹8.50/tabletPpbest-D · 10 tabletKepler Health Care · MRP ₹85.00
  4. ₹8.50/tabletRaboni D · 10 tabletS S Health Care · MRP ₹85.00
  5. ₹9.00/tabletBravia D · 10 tabletGrandcure Healthcare · MRP ₹90.00
  6. ₹9.30/tabletBior D · 10 tabletKaiser Pharmaceuticals · MRP ₹93.00
  7. ₹10.11/tabletRabimond D · 10 tabletEysys Pharmaceutical · MRP ₹101.06
  8. ₹10.20/tabletAsidrop D · 10 tabletIndian Drug & Pharmaceuticals LTD (Idpl) · MRP ₹102.00
  9. ₹10.22/tabletIdascend D · 10 tabletIndian Drug & Pharmaceuticals LTD (Idpl) · MRP ₹102.19
  10. ₹10.70/tabletRabridom · 10 tabletSapient · MRP ₹107.00
  11. ₹11.16/tabletSonirab D · 10 tabletRonyd Health Care · MRP ₹111.56
  12. ₹14.20/tabletMinirab D · 10 tabletForgen Healthcare · MRP ₹141.99
  13. ₹15.60/tabletRabicerd · 10 tabletZydus Healthcare · MRP ₹155.95
  14. ₹16.30/tabletRitz D · 10 tabletSanatra Health Care · MRP ₹163.00
  15. ₹17.30/tabletRazocid HD · 10 tabletSanatra Health Care · MRP ₹173.00
  16. ₹18.29/tabletRabee D · 10 tabletRPG Life Sciences · MRP ₹182.88

Rabeprazole + Domperidone Capsule 20/10 mg

16 packs, ₹4.91 to ₹16.41 per capsule. The 12 lowest per capsule come first.

  1. ₹4.91/capsuleSafeacid · 10 capsuleMSN Laboratories · MRP ₹49.11
  2. ₹5.50/capsuleRabiton Dsr(biomax) · 10 capsuleBiomax Biotechnics · MRP ₹55.00
  3. ₹5.62/capsuleRabelor D · 10 capsuleLorance Pharma · MRP ₹56.19
  4. ₹5.90/capsuleRabol D · 10 capsuleGufic Bioscience · MRP ₹59.00
  5. ₹7.03/capsuleRaproz-D · 10 capsuleAretaeus Pharmaceuticals · MRP ₹70.31
  6. ₹8.12/capsuleRezole D · 10 capsuleRitz Pharma · MRP ₹81.18
  7. ₹8.50/capsuleRabin Dxr · 10 capsuleInvision Medi Sciences · MRP ₹85.00
  8. ₹8.91/capsuleRabikon D · 10 capsuleKontest Chemicals · MRP ₹89.06
  9. ₹9.28/capsuleAcirest DSR · 10 capsuleSurge Biotech · MRP ₹92.81
  10. ₹9.90/capsuleRabfur D · 10 capsuleEswar Therapeutics · MRP ₹99.00
  11. ₹10.36/capsuleRabtic D · 10 capsuleAkumentis Healthcare · MRP ₹103.57
  12. ₹12.10/capsuleSolase DSR · 10 capsuleVance & Health Pharmaceuticals · MRP ₹121.00
The other 4 by price per capsule
  1. ₹12.15/capsuleAsidrop DSR · 10 capsuleIndian Drug & Pharmaceuticals LTD (Idpl) · MRP ₹121.50
  2. ₹13.60/capsuleRabigod · 15 capsuleWilshire Pharmaceuticals · MRP ₹204.00
  3. ₹14.53/capsuleRabalkem DSR · 10 capsuleAlkem Laboratories · MRP ₹145.30
  4. ₹16.41/capsuleRabicer DSR · 10 capsuleZydus Healthcare · MRP ₹164.06

Rabeprazole + Domperidone Capsule 40/30 mg

13 packs, ₹2.10 to ₹25.20 per capsule. The 12 lowest per capsule come first.

  1. ₹2.10/capsuleRabisec DSR · 10 capsuleCipla · MRP ₹21.00
  2. ₹7.41/capsuleCyra D · 10 capsuleSystopic Laboratories · MRP ₹74.05
  3. ₹10.22/capsuleRabriton DSR · 10 capsuleElbrit Life Sciences · MRP ₹102.19
  4. ₹11.67/capsuleRabeloc RD · 10 capsuleCadila Pharmaceuticals · MRP ₹116.72
  5. ₹12.19/capsuleRafron DSR · 15 capsuleSaffron Formulations · MRP ₹182.81
  6. ₹14.50/capsuleRabsig DSR · 10 capsuleSignova Pharma · MRP ₹145.00
  7. ₹15.85/capsuleRabemax DSR · 10 capsuleTidal Laboratories · MRP ₹158.48
  8. ₹19.49/capsuleArorab HD · 10 capsuleAareen Healthcare · MRP ₹194.90
  9. ₹20.91/capsuleRabemac DSR · 10 capsuleMacleods Pharmaceuticals · MRP ₹209.06
  10. ₹21.06/capsuleRabonik D · 10 capsuleEris Lifesciences · MRP ₹210.59
  11. ₹24.48/capsuleRekool D · 10 capsuleAlembic · MRP ₹244.80
  12. ₹25.19/capsuleRablet-D · 10 capsuleLupin · MRP ₹251.85
The other 1 by price per capsule
  1. ₹25.20/capsuleRabenda DSR · 10 capsuleArrient Healthcare · MRP ₹252.00

Rabeprazole + Domperidone Tablet

10 packs, ₹1.03 to ₹47.70 per tablet.

  1. ₹1.03/tabletRabmark · 10 tabletUnimarck Healthcare · MRP ₹10.25
  2. ₹4.90/tabletRespia D · 10 tabletIndi Pharma · MRP ₹49.00
  3. ₹5.16/tabletE2R DSR · 10 tabletLibramed Pharmaceuticals · MRP ₹51.56
  4. ₹6.00/tabletRabemed D (Medico) · 10 tabletMedico Labs · MRP ₹60.00
  5. ₹6.20/tabletRaver D · 10 tabletBiomax Biotechnics · MRP ₹62.00
  6. ₹7.14/tabletRebof D · 10 tabletMaxrelief Pharmaceuticals · MRP ₹71.44
  7. ₹8.00/tabletPrazole DSR · 10 tabletPsycormedies · MRP ₹80.00
  8. ₹10.20/tabletRezepro DSR · 10 tabletUnistar Biotech · MRP ₹101.95
  9. ₹12.00/tabletRajet DSR · 10 tabletNoel Pharmaceuticals · MRP ₹120.00
  10. ₹47.70/tabletPalmio · 10 tabletEnergize Pharmaceuticals · MRP ₹477.00

Rabeprazole + Domperidone Capsule 30/20 mg

7 packs, ₹1.75 to ₹14.16 per capsule.

  1. ₹1.75/capsuleRabastol DSR · 10 capsuleZydus Healthcare · MRP ₹17.50
  2. ₹6.50/capsuleRabepro D · 10 capsuleShreya Life Sciences · MRP ₹65.00
  3. ₹6.95/capsuleEsrab D · 10 capsuleEsmatrix Life Sciences · MRP ₹69.50
  4. ₹7.90/capsuleRdrive-D · 10 capsuleBrochem Healthcare · MRP ₹79.00
  5. ₹9.80/capsuleR-Dsr · 10 capsuleEris Lifesciences · MRP ₹98.00
  6. ₹11.34/capsuleRbase D · 10 capsuleNarankaa Pharma · MRP ₹113.44
  7. ₹14.16/capsuleRabsig DSR · 15 capsuleSignova Pharma · MRP ₹212.34

Rabeprazole + Domperidone Tablet SR 20/30 mg

4 packs, ₹4.20 to ₹16.41 per tablet.

  1. ₹4.20/tabletRabroz DSR · 10 tablet srCelon Labs · MRP ₹41.96
  2. ₹9.05/tabletGrab DSR · 10 tablet srKanad Labs · MRP ₹90.50
  3. ₹14.08/tabletSirab DM · 10 tablet srManeesh Pharmaceuticals · MRP ₹140.81
  4. ₹16.41/tabletSuperia D · 10 tablet srSun Pharma Laboratories · MRP ₹164.06

Rabeprazole + Domperidone Capsule SR 40/30 mg

3 packs, ₹9.00 to ₹18.29 per capsule.

  1. ₹9.00/capsuleMac Rabonik D · 10 capsule srEris Lifesciences · MRP ₹90.00
  2. ₹18.27/capsuleRabesec D SR · 10 capsule srCipla · MRP ₹182.68
  3. ₹18.29/capsuleMac Rabonik D · 15 capsule srEris Lifesciences · MRP ₹274.37

Rabeprazole + Domperidone Capsule SR 20/10 mg

2 packs, ₹13.40 to ₹16.61 per capsule.

  1. ₹13.40/capsuleRabedif · 10 capsule srOverseas Healthcare · MRP ₹133.97
  2. ₹16.61/capsuleRabitec D · 10 capsule srCipla · MRP ₹166.07

Rabeprazole + Domperidone Injection 20/30 mg

1 pack, ₹103.23 per injection.

  1. ₹103.23/injectionEmkool · 1 injectionEmtreat Pharmaceuticals · MRP ₹103.23

Rabeprazole + Domperidone Tablet 20 mg

1 pack, ₹9.61 per tablet.

  1. ₹9.61/tabletEmkool · 10 tabletEmtreat Pharmaceuticals · MRP ₹96.08

Rabeprazole + Domperidone Syrup 30/20 mg

1 pack, ₹1.97 per ml.

  1. ₹1.97/mlModem · 30 ml syrupMedico Labs · MRP ₹59.00

Rabeprazole + Domperidone Tablet 40/30 mg

1 pack, ₹18.66 per tablet.

  1. ₹18.66/tabletRabenda DSR · 10 tabletArrient Healthcare · MRP ₹186.56

Rabeprazole + Domperidone Capsule SR

1 pack, ₹11.16 per capsule.

  1. ₹11.16/capsuleRabiet D · 10 capsule srJB Chemicals · MRP ₹111.61

Rabeprazole + Domperidone Capsule 40 mg

1 pack, ₹9.99 per capsule.

  1. ₹9.99/capsuleRabtos DSR · 10 capsuleStartos Health Care · MRP ₹99.90

Rabeprazole + Domperidone Softgel Capsule 20/30 mg

1 pack, ₹11.16 per unit.

  1. ₹11.16/unitRabwin D · 10 softgel capsuleAggrowin Pharma · MRP ₹111.56

Rabeprazole + Domperidone Capsule DR 40/30 mg

1 pack, ₹18.66 per capsule.

  1. ₹18.66/capsuleRazosan HD · 10 capsule drSanatra Health Care · MRP ₹186.56

Rabeprazole + Domperidone Tablet 10/10 mg

1 pack, ₹6.00 per tablet.

  1. ₹6.00/tabletRD Jet · 10 tabletNational C & Pharma · MRP ₹60.00

Rabeprazole + Domperidone Tablet SR

1 pack, ₹8.44 per tablet.

  1. ₹8.44/tabletRdwell · 10 tablet srCurious Biotech · MRP ₹84.38

Rabeprazole + Domperidone Tablet SR 40/30 mg

1 pack, ₹9.97 per tablet.

  1. ₹9.97/tabletUlcigard Forte · 15 tablet srMeridian Medicare · MRP ₹149.50

Companies marketing it

Prices are the maximum retail prices each company filed with the National Pharmaceutical Pricing Authority (NPPA) for July 2026, read from NPPA's Pharma Sahi Daam service on 2 Oct 2026. A price in a shop can be lower; it may not lawfully be higher. Failed batches are those CDSCO and state laboratories declared not of standard quality. This is a record of prices and filings, not medical advice: do not change a medicine without your doctor or pharmacist. Source: NPPA and CDSCO, Government of India. About this record.

COUNTERFOIL / CONTACT

Contact us.

How can we help?

Stored privately by Counterfoil. Your email is used only to respond to your enquiry.