Medicines / Molecules / Pregabalin + Methylcobalamin

Pregabalin + MethylcobalaminEvery pack, by price.

307 packs of Pregabalin + Methylcobalamin on NPPA's price list for July 2026: 250 brands from 183 companies, in 41 forms and strengths.

Packs
307
Brands
250
Companies
183
Forms and strengths
41
Price-controlled packs
0 of 307

Packs, lowest price per unit first

Pregabalin + Methylcobalamin Capsule 75 Mg/750 mcg

89 packs, ₹0.01 to ₹27.43 per capsule. The 12 lowest per capsule come first.

  1. ₹0.01/capsulePregabel M · 10 capsuleKnoll Healthcare · MRP ₹0.13
  2. ₹1.20/capsulePregabanyl M · 10 capsuleLeeford Healthcare · MRP ₹12.00
  3. ₹1.35/capsuleGabalup M · 10 capsuleLupin · MRP ₹13.50
  4. ₹8.10/capsulePrebion M · 10 capsuleEast West Pharma · MRP ₹81.00
  5. ₹8.48/capsuleGabashine · 10 capsuleUniserve Health Care · MRP ₹84.83
  6. ₹8.90/capsulePegabanyl · 10 capsuleLeeford Healthcare · MRP ₹89.00
  7. ₹8.90/capsulePregabanyl · 10 capsuleLeeford Healthcare · MRP ₹89.00
  8. ₹9.79/capsuleMygab · 10 capsuleBennet Pharmaceuticals · MRP ₹97.88
  9. ₹9.80/capsulePregafab M · 10 capsuleSmart Laboratories · MRP ₹98.00
  10. ₹9.97/capsuleMecobest PG · 10 capsuleLupin · MRP ₹99.65
  11. ₹10.52/capsulePregason M · 10 capsuleUnison Pharmaceuticals · MRP ₹105.20
  12. ₹10.88/capsuleMstrong PG · 10 capsuleLloyd Healthcare · MRP ₹108.75
The next 48 by price per capsule
  1. ₹11.00/capsuleNurodon-Pg · 10 capsuleInvision Medi Sciences · MRP ₹110.00
  2. ₹11.00/capsuleSilver Cap M · 10 capsuleAddii Biotech · MRP ₹110.00
  3. ₹11.25/capsulePreglobin M · 10 capsuleSymbiotic Drugs · MRP ₹112.50
  4. ₹11.55/capsulePregapil M · 10 capsulePsychotropics India · MRP ₹115.50
  5. ₹11.65/capsuleKopreg M · 10 capsuleKivi Labs · MRP ₹116.50
  6. ₹12.10/capsuleNervisun P · 10 capsuleGerrysun Pharmaceuticals · MRP ₹121.00
  7. ₹12.14/capsuleGrandlin · 10 capsuleGrandcure Healthcare · MRP ₹121.37
  8. ₹12.22/capsuleGaben (Galpha) · 10 capsuleGalpha Laboratories · MRP ₹122.15
  9. ₹12.58/capsuleNurovita P · 10 capsuleReliance Formulation · MRP ₹125.81
  10. ₹12.84/capsuleNeurodin PG · 10 capsuleDivine Lifecare · MRP ₹128.44
  11. ₹12.94/capsuleSaannerve Plus · 10 capsuleSaan Labs · MRP ₹129.38
  12. ₹13.41/capsuleGrantin · 10 capsuleAnthem Biopharma · MRP ₹134.05
  13. ₹13.50/capsuleMecoway-P · 10 capsuleZovaitalia Bio Tech · MRP ₹135.00
  14. ₹13.55/capsuleMecon PG · 10 capsuleReps Pharmaceuticals · MRP ₹135.50
  15. ₹13.58/capsuleSioneuron PG · 10 capsuleAlbert David · MRP ₹135.81
  16. ₹14.06/capsuleBracken · 10 capsuleLeeford Healthcare · MRP ₹140.63
  17. ₹14.20/capsuleMeganerv PG · 10 capsuleAlkem Laboratories · MRP ₹142.00
  18. ₹14.34/capsuleProsovit M · 10 capsuleZydus Healthcare · MRP ₹143.40
  19. ₹14.36/capsuleMstrong PG · 15 capsuleLloyd Healthcare · MRP ₹215.42
  20. ₹14.44/capsuleAddon PR (El-Dorado) · 10 capsuleEl-Dorado Bio-Tech · MRP ₹144.38
  21. ₹14.44/capsuleGabavit P · 10 capsuleCanvarzys Healthcare · MRP ₹144.38
  22. ₹14.64/capsuleGB 29 · 10 capsuleCorona · MRP ₹146.40
  23. ₹14.72/capsuleYogamin M · 10 capsuleHiglance Laboratories · MRP ₹147.19
  24. ₹14.90/capsuleGabrica Plus · 10 capsuleSparsh Remedies · MRP ₹149.00
  25. ₹15.00/capsuleAltigab · 10 capsuleAltius Pharmaceuticals · MRP ₹150.00
  26. ₹15.14/capsuleRegafix · 10 capsuleBal Pharma · MRP ₹151.41
  27. ₹15.17/capsulePregaba Plus · 10 capsuleTorrent Pharmaceuticals · MRP ₹151.66
  28. ₹15.28/capsuleOsteonuron · 10 capsuleWanbury · MRP ₹152.80
  29. ₹15.40/capsulePregader M · 10 capsuleElder Projects · MRP ₹154.00
  30. ₹15.50/capsulePgl M · 10 capsuleTas Med (India) · MRP ₹155.00
  31. ₹15.64/capsuleNeuroprime PG · 10 capsulePrimus Remedies · MRP ₹156.38
  32. ₹15.84/capsulePregalin X · 15 capsuleTorrent Pharmaceuticals · MRP ₹237.65
  33. ₹15.90/capsuleApplevit PM · 10 capsuleApple Lifescience · MRP ₹159.00
  34. ₹16.40/capsuleNova M (Cip) · 10 capsuleCipla · MRP ₹164.00
  35. ₹16.60/capsuleShicobal P · 10 capsuleShine Pharmaceuticals · MRP ₹166.03
  36. ₹16.61/capsuleGB 29 · 15 capsuleCorona · MRP ₹249.09
  37. ₹16.80/capsuleCadiprag M · 10 capsuleZydus Healthcare · MRP ₹168.00
  38. ₹16.90/capsuleOngab · 10 capsuleTorrent Pharmaceuticals · MRP ₹169.00
  39. ₹17.01/capsuleMahagaba M · 10 capsuleMankind Pharmaceuticals · MRP ₹170.14
  40. ₹17.20/capsuleMine PG · 10 capsuleAurz Pharmaceuticals · MRP ₹172.03
  41. ₹17.40/capsuleMiol P · 10 capsuleDr. Johns Laboratories · MRP ₹174.02
  42. ₹17.53/capsulePbren M · 10 capsuleLa Renon Healthcare · MRP ₹175.31
  43. ₹17.58/capsuleHi-Cobal · 10 capsuleSaf Fermion · MRP ₹175.78
  44. ₹17.60/capsulePrelogic · 10 capsuleJanssen · MRP ₹176.00
  45. ₹17.64/capsuleNeuractin P · 10 capsuleOverseas Healthcare · MRP ₹176.44
  46. ₹17.72/capsulePreega M · 10 capsuleTalent India · MRP ₹177.19
  47. ₹17.81/capsuleFlambit Neuro · 10 capsuleLesanto Laboratories · MRP ₹178.10
  48. ₹17.95/capsuleGabasafe Plus · 10 capsuleAristo Pharmaceuticals · MRP ₹179.50

Pregabalin + Methylcobalamin Tablet 75 Mg/1500 mcg

45 packs, ₹6.31 to ₹24.20 per tablet. The 12 lowest per tablet come first.

  1. ₹6.31/tabletPregavent M · 10 tabletUniventis Medicare · MRP ₹63.13
  2. ₹7.20/tabletAconerv P · 10 tabletAcmedix Pharma · MRP ₹72.00
  3. ₹8.80/tabletAxinerve · 10 tabletAvis Life Care · MRP ₹88.00
  4. ₹9.00/tabletNvm Dolo · 10 tabletSeagull Pharma · MRP ₹90.00
  5. ₹10.80/tabletMethysoft · 10 tabletRanmarc Labs · MRP ₹108.00
  6. ₹10.80/tabletPregason M · 10 tabletUnison Pharmaceuticals · MRP ₹108.00
  7. ₹10.97/tabletMe-P XL · 15 tabletSystopic Laboratories · MRP ₹164.53
  8. ₹12.69/tabletPgtus M · 10 tabletAptus Pharma · MRP ₹126.90
  9. ₹13.00/tabletRichgaba · 10 tabletJubilant Generics · MRP ₹130.00
  10. ₹13.59/tabletNervecap P · 10 tabletWonset Health Care · MRP ₹135.94
  11. ₹13.59/tabletNurosig Plus · 10 tabletSignova Pharma · MRP ₹135.94
  12. ₹13.61/tabletJunelin M · 10 tabletPrimus Remedies · MRP ₹136.13
The other 33 by price per tablet
  1. ₹13.79/tabletMyelogen PG · 10 tabletMankind Pharmaceuticals · MRP ₹137.94
  2. ₹14.00/tabletJneuron · 10 tabletJarun Pharmaceuticals · MRP ₹140.00
  3. ₹14.49/tabletSupranerv P · 10 tabletOaknet Healthcare · MRP ₹144.87
  4. ₹14.81/tabletVitacomf Plus · 10 tabletSignova Pharma · MRP ₹148.13
  5. ₹15.57/tabletEglaf M · 10 tabletArrient Healthcare · MRP ₹155.71
  6. ₹15.64/tabletNersave M · 10 tabletTas Med (India) · MRP ₹156.41
  7. ₹16.00/tabletAxinerve P · 10 tabletAvis Life Care · MRP ₹160.00
  8. ₹16.12/tabletMectos XP · 10 tabletStartos Health Care · MRP ₹161.16
  9. ₹16.40/tabletPrelizia M · 10 tabletAnax Life Sciences · MRP ₹164.00
  10. ₹16.47/tabletNervipath M · 10 tabletProqol Healthcare · MRP ₹164.67
  11. ₹16.87/tabletPreganza ME · 10 tabletEmcure Pharmaceuticals · MRP ₹168.70
  12. ₹17.00/tabletLinigab ME · 10 tabletGentech Healtcare · MRP ₹170.00
  13. ₹17.53/tabletFibrogesic · 10 tabletGoddres Pharmaceuticals · MRP ₹175.31
  14. ₹17.57/tabletGB 29 SR · 10 tabletCorona · MRP ₹175.65
  15. ₹18.05/tabletNuroday P · 10 tabletDr. Reddys Laboratories · MRP ₹180.50
  16. ₹18.18/tabletSonaxa ME · 15 tabletEris Lifesciences · MRP ₹272.63
  17. ₹18.70/tabletMahagaba M · 10 tabletMankind Pharmaceuticals · MRP ₹187.02
  18. ₹18.70/tabletNervedol · 10 tabletCadila Pharmaceuticals · MRP ₹187.00
  19. ₹19.00/tabletPrezum M · 10 tabletAprica Healthcare · MRP ₹189.97
  20. ₹19.20/tabletPre Gabacure M · 10 tabletHBC Healthcare · MRP ₹192.00
  21. ₹19.59/tabletPreganor M SR · 10 tabletKiosence Health Care · MRP ₹195.90
  22. ₹19.74/tabletMethypreg · 10 tabletZuventus Healthcare · MRP ₹197.35
  23. ₹20.34/tabletSubneuron PG · 10 tabletEpione Pharmaceuticals · MRP ₹203.43
  24. ₹20.45/tabletRichgaba · 15 tabletJubilant Generics · MRP ₹306.77
  25. ₹21.66/tabletHi-Cobal SR · 10 tabletSaf Fermion · MRP ₹216.56
  26. ₹21.76/tabletMymi Forte · 10 tabletHBC Lifesciences · MRP ₹217.59
  27. ₹21.85/tabletPeg SR M · 10 tabletIpca Laboratories · MRP ₹218.48
  28. ₹21.91/tabletGB 29 SR · 15 tabletCorona · MRP ₹328.69
  29. ₹22.61/tabletMetlin(alteus) M · 15 tabletAlteus Biogenics · MRP ₹339.21
  30. ₹23.15/tabletPregeb M · 15 tabletTorrent Pharmaceuticals · MRP ₹347.25
  31. ₹23.50/tabletRejunuron DN · 10 tabletFourrts India Laboratories · MRP ₹235.00
  32. ₹23.50/tabletResner · 10 tabletLupin · MRP ₹235.00
  33. ₹24.20/tabletRugtrit · 10 tabletAuftritt Health Care · MRP ₹242.00

Pregabalin + Methylcobalamin Tablet 75 Mg/750 mcg

44 packs, ₹8.04 to ₹27.84 per tablet. The 12 lowest per tablet come first.

  1. ₹8.04/tabletProgab M · 10 tabletPsycormedies · MRP ₹80.36
  2. ₹9.60/tabletPregarol-M · 10 tabletEast West Pharma · MRP ₹96.00
  3. ₹9.85/tabletTrugaba M · 10 tabletMankind Pharmaceuticals · MRP ₹98.45
  4. ₹10.41/tabletMe-Pr · 10 tabletSystopic Laboratories · MRP ₹104.06
  5. ₹11.26/tabletGaba Cad · 10 tabletShrrishti Healthcare · MRP ₹112.60
  6. ₹11.34/tabletWolcott PG · 10 tabletCadomed Pharmaceuticals India · MRP ₹113.44
  7. ₹11.53/tabletNervo Plus · 10 tabletD D Pharmaceuticals · MRP ₹115.27
  8. ₹11.70/tabletMeaxon PG · 10 tabletBion Thearapeutics · MRP ₹117.00
  9. ₹11.72/tabletPregard M · 10 tabletOrganic Laboratories · MRP ₹117.19
  10. ₹11.96/tabletAddon PR Semi · 10 tabletEl-Dorado Bio-Tech · MRP ₹119.63
  11. ₹12.30/tabletNeuromed PG · 10 tabletMedicure Life Sciences · MRP ₹123.00
  12. ₹12.79/tabletPrenura M · 14 tabletPulse Pharmaceuticals · MRP ₹179.06
The other 32 by price per tablet
  1. ₹12.94/tabletPreneum · 10 tabletBiomax Biotechnics · MRP ₹129.38
  2. ₹13.03/tabletMectos P · 10 tabletStartos Health Care · MRP ₹130.31
  3. ₹14.03/tabletGabaniche M · 10 tabletAlniche Life Sciences · MRP ₹140.25
  4. ₹14.33/tabletTransnerv PG · 10 tabletPrimus Remedies · MRP ₹143.25
  5. ₹14.53/tabletPrenyle M · 10 tabletErinyle Pharma · MRP ₹145.31
  6. ₹14.80/tabletZeegab M · 10 tabletPrecia Pharma · MRP ₹148.00
  7. ₹15.00/tabletGavafit · 10 tabletAn Pharmaceuticals · MRP ₹150.00
  8. ₹15.28/tabletAlgaba M · 10 tabletAlvio Pharmaceuticals · MRP ₹152.81
  9. ₹15.85/tabletPyrope ME · 10 tabletArinna Lifesciences · MRP ₹158.52
  10. ₹16.30/tabletMecoblend P · 10 tabletAkesiss Pharma · MRP ₹163.00
  11. ₹16.50/tabletNeurotin P · 10 tabletMedsol India Overseas · MRP ₹165.00
  12. ₹16.64/tabletGablincad M Plus · 10 tabletCadila Pharmaceuticals · MRP ₹166.41
  13. ₹17.67/tabletMecobion P · 10 tabletMedley Pharmaceuticals · MRP ₹176.72
  14. ₹17.71/tabletPremylin M · 10 tabletDios Lifesciences · MRP ₹177.07
  15. ₹17.90/tabletMecobid PG · 10 tabletEswar Therapeutics · MRP ₹179.00
  16. ₹17.91/tabletPrenura M · 10 tabletPulse Pharmaceuticals · MRP ₹179.06
  17. ₹18.00/tabletNeugaba M · 10 tabletSun Pharma Laboratories · MRP ₹180.00
  18. ₹18.42/tabletPrebeta M · 10 tabletAurum Life Science · MRP ₹184.15
  19. ₹18.75/tabletPreneurolin Plus · 10 tabletFranco Indian Pharmaceuticals · MRP ₹187.50
  20. ₹18.84/tabletNervilax M · 10 tabletSaffron Formulations · MRP ₹188.44
  21. ₹18.94/tabletGabacure M(hbc) · 10 tabletHBC Lifesciences · MRP ₹189.37
  22. ₹18.94/tabletMymi Plus · 10 tabletHBC Lifesciences · MRP ₹189.37
  23. ₹19.50/tabletNeutron · 10 tabletIcarus Healthcare Primus · MRP ₹195.00
  24. ₹19.59/tabletPregain ME · 10 tabletSalas Pharma · MRP ₹195.94
  25. ₹19.60/tabletCoba PG · 10 tabletTriton Health Care · MRP ₹196.00
  26. ₹19.87/tabletMecofort PG · 10 tabletForgen Healthcare · MRP ₹198.66
  27. ₹20.31/tabletNeugaba M · 15 tabletSun Pharma Laboratories · MRP ₹304.69
  28. ₹21.33/tabletPregacent M · 10 tabletCrescent Formulations · MRP ₹213.30
  29. ₹23.50/tabletPregastar M · 10 tabletLupin · MRP ₹234.95
  30. ₹23.58/tabletMeco PG · 10 tabletVasu Organics · MRP ₹235.82
  31. ₹27.18/tabletMetlin(alteus) M · 10 tabletAlteus Biogenics · MRP ₹271.84
  32. ₹27.84/tabletNeugaba MN · 10 tabletSun Pharma Laboratories · MRP ₹278.44

Pregabalin + Methylcobalamin Tablet

30 packs, ₹5.69 to ₹31.14 per tablet. The 12 lowest per tablet come first.

  1. ₹5.69/tabletMicrogaba M · 10 tabletMicro Labs · MRP ₹56.88
  2. ₹6.41/tabletMectos Plus · 10 tabletStartos Health Care · MRP ₹64.13
  3. ₹11.16/tabletMecokard PG · 10 tabletEkard Life Sciences · MRP ₹111.56
  4. ₹11.34/tabletAtosnerve PG · 10 tabletAtos Lifesciences · MRP ₹113.44
  5. ₹12.00/tabletDynanerve PG · 10 tabletDynamark Life Science · MRP ₹119.99
  6. ₹12.09/tabletPregatin · 10 tabletArkas Pharma · MRP ₹120.94
  7. ₹12.50/tabletPregateo M · 10 tabletMatteo Healthcare · MRP ₹125.00
  8. ₹13.13/tabletNuromark P · 10 tabletUnimarck Healthcare · MRP ₹131.25
  9. ₹13.90/tabletAbsomega P · 10 tabletJupiter Biolabs · MRP ₹139.00
  10. ₹14.44/tabletPregawick M · 10 tabletElder Projects · MRP ₹144.38
  11. ₹14.91/tabletProgablin M · 10 tabletSunberry Lifesciences · MRP ₹149.06
  12. ₹15.00/tabletPregatrust M · 10 tabletElancer Pharmaceuticals · MRP ₹150.00
The other 18 by price per tablet
  1. ₹15.19/tabletNuchain P · 10 tabletNarankaa Pharma · MRP ₹151.88
  2. ₹15.23/tabletSenzapreg Trio · 10 tabletSpectra Therapeutics · MRP ₹152.34
  3. ₹15.94/tabletPrelyca M · 10 tabletUnistar Biotech · MRP ₹159.38
  4. ₹16.10/tabletPregicob · 10 tabletIntra Life · MRP ₹161.00
  5. ₹16.33/tabletMylamin PG · 15 tabletMacleods Pharmaceuticals · MRP ₹245.00
  6. ₹16.69/tabletGabavit Psr · 10 tabletCanvarzys Healthcare · MRP ₹166.88
  7. ₹17.72/tabletAvinerve · 10 tabletAviator Life Science · MRP ₹177.19
  8. ₹18.56/tabletDianext MP · 10 tabletNeucure Lifesciences · MRP ₹185.62
  9. ₹18.66/tabletBalanerve M · 10 tabletMeghmani Lifesciences · MRP ₹186.56
  10. ₹18.66/tabletNuroflex · 10 tabletElement Pharmaceuticals · MRP ₹186.56
  11. ₹18.66/tabletSynaps M · 10 tabletWisteria Healthcare · MRP ₹186.56
  12. ₹19.69/tabletZeegab · 10 tabletPrecia Pharma · MRP ₹196.88
  13. ₹20.40/tabletAvinerve · 10 tabletAviator Life Science · MRP ₹204.00
  14. ₹20.91/tabletPregawell · 10 tabletEnergize Pharmaceuticals · MRP ₹209.06
  15. ₹22.25/tabletTangro · 10 tabletAggrowin Pharma · MRP ₹222.45
  16. ₹22.50/tabletPregaprl M · 10 tabletPristine Pearl Pharma · MRP ₹225.00
  17. ₹23.00/tabletGavafit · 10 tabletAn Pharmaceuticals · MRP ₹230.00
  18. ₹31.14/tabletTangro Forte · 10 tabletAggrowin Pharma · MRP ₹311.44

Pregabalin + Methylcobalamin Capsule

21 packs, ₹4.20 to ₹28.05 per capsule. The 12 lowest per capsule come first.

  1. ₹4.20/capsuleMycomin PG · 10 capsuleTorque Pharmaceuticals · MRP ₹42.00
  2. ₹4.30/capsuleParvolin M · 10 capsuleJagsonpal Pharmaceuticals · MRP ₹43.00
  3. ₹4.67/capsulePregaeco M · 15 capsuleSmart Laboratories · MRP ₹70.00
  4. ₹7.30/capsuleMecapreg · 10 capsuleStallion Laboratories · MRP ₹73.00
  5. ₹8.24/capsuleVibraset P · 10 capsuleArdent Life Sciences · MRP ₹82.36
  6. ₹8.40/capsulePregacrest M · 10 capsuleSmart Laboratories · MRP ₹84.00
  7. ₹9.50/capsuleNeuromed PG · 10 capsuleMedicure Life Sciences · MRP ₹95.00
  8. ₹10.38/capsuleNuroneed PG · 10 capsuleLorance Pharma · MRP ₹103.81
  9. ₹10.48/capsuleNervomin P · 10 capsuleOxford Pharmaceuticals · MRP ₹104.76
  10. ₹12.37/capsulePrebaneuro M · 15 capsuleRPG Life Sciences · MRP ₹185.61
  11. ₹13.30/capsuleMatbaline M · 10 capsuleMatias Healthcare · MRP ₹133.04
  12. ₹13.95/capsulePreganex · 10 capsuleInex Medicaments · MRP ₹139.51
The other 9 by price per capsule
  1. ₹14.06/capsuleMecoryl P · 10 capsuleGeniemed · MRP ₹140.63
  2. ₹14.40/capsulePregabrial M · 10 capsuleSteris Healthcare · MRP ₹144.00
  3. ₹15.00/capsuleNeuroquil · 10 capsuleHetero Healthcare · MRP ₹150.00
  4. ₹15.85/capsulePregabactin M · 10 capsuleGlenmark Pharmaceuticals · MRP ₹158.50
  5. ₹16.22/capsulePrecolyst M · 10 capsuleSeptalyst Lifesciences · MRP ₹162.19
  6. ₹16.96/capsuleRecoba PG · 10 capsuleCoxswain Healthcare · MRP ₹169.64
  7. ₹17.50/capsulePrebgene M · 10 capsuleViatris · MRP ₹175.00
  8. ₹18.10/capsulePregarica M · 10 capsuleHealing Pharma India · MRP ₹181.00
  9. ₹28.05/capsuleNervijen P · 15 capsuleJenburkt Pharmaceuticals · MRP ₹420.70

Pregabalin + Methylcobalamin Tablet SR 75 Mg/1500 mcg

18 packs, ₹11.00 to ₹27.07 per tablet. The 12 lowest per tablet come first.

  1. ₹11.00/tabletNervegab · 10 tablet srNudrug Pharmaceutical · MRP ₹110.00
  2. ₹12.43/tabletPremylin M · 10 tablet srDios Lifesciences · MRP ₹124.25
  3. ₹13.00/tabletHexagab SR · 10 tablet srAkumentis Healthcare · MRP ₹130.00
  4. ₹13.13/tabletPregaclas M · 10 tablet srArdent Life Sciences · MRP ₹131.25
  5. ₹13.50/tabletPregabanyl M · 10 tablet srLeeford Healthcare · MRP ₹135.00
  6. ₹14.00/tabletPreneum · 10 tablet srBiomax Biotechnics · MRP ₹140.00
  7. ₹15.00/tabletMedineuron PG · 10 tablet srMMC Pharmaceuticals · MRP ₹150.00
  8. ₹15.56/tabletMeconerv P · 10 tablet srMicro Labs · MRP ₹155.60
  9. ₹18.40/tabletGabasafe Plus · 10 tablet srAristo Pharmaceuticals · MRP ₹184.00
  10. ₹18.61/tabletNervijen P · 10 tablet srJenburkt Pharmaceuticals · MRP ₹186.09
  11. ₹18.80/tabletQnerve · 10 tablet srTab Q Therapeutics · MRP ₹188.00
  12. ₹19.02/tabletRenerve P · 10 tablet srEris Lifesciences · MRP ₹190.23
The other 6 by price per tablet
  1. ₹19.49/tabletGabafix M · 10 tablet srAareen Healthcare · MRP ₹194.91
  2. ₹19.71/tabletRevlin M · 10 tablet srEris Lifesciences · MRP ₹197.10
  3. ₹22.73/tabletAxogurd · 10 tablet srAlembic · MRP ₹227.30
  4. ₹23.15/tabletPregalin M · 15 tablet srTorrent Pharmaceuticals · MRP ₹347.25
  5. ₹23.15/tabletPregalin X · 15 tablet srTorrent Pharmaceuticals · MRP ₹347.25
  6. ₹27.07/tabletPregamet · 10 tablet srAbbott Healthcare · MRP ₹270.70

Pregabalin + Methylcobalamin Tablet SR 75 Mg/750 mcg

7 packs, ₹11.65 to ₹25.88 per tablet.

  1. ₹11.65/tabletNervshine · 10 tablet srAkumentis Healthcare · MRP ₹116.51
  2. ₹14.53/tabletNervilift Psr · 10 tablet srKLM Laboratories · MRP ₹145.31
  3. ₹17.02/tabletPremylin M · 10 tablet srDios Lifesciences · MRP ₹170.16
  4. ₹19.49/tabletGabafix M · 10 tablet srAareen Healthcare · MRP ₹194.91
  5. ₹21.36/tabletPregadoc M SR · 10 tablet srLupin · MRP ₹213.55
  6. ₹25.44/tabletPregaba M · 15 tablet srTorrent Pharmaceuticals · MRP ₹381.60
  7. ₹25.88/tabletNervmax · 10 tablet srAlkem Laboratories · MRP ₹258.80

Pregabalin + Methylcobalamin Tablet 75 mg

5 packs, ₹10.63 to ₹22.50 per tablet.

  1. ₹10.63/tabletNeurostab M · 10 tabletStarus Pharmaceuticals · MRP ₹106.25
  2. ₹14.34/tabletPregasol · 10 tabletSolis Pharmaceuticals · MRP ₹143.44
  3. ₹15.56/tabletPregabatinax M · 10 tabletDaylon Healthcare · MRP ₹155.62
  4. ₹16.40/tabletPegten M · 10 tabletEveren Healthcare · MRP ₹164.00
  5. ₹22.50/tabletAlgaba MN · 10 tabletAlvio Pharmaceuticals · MRP ₹225.00

Pregabalin + Methylcobalamin Capsule 150 Mg/750 mcg

5 packs, ₹13.49 to ₹34.54 per capsule.

  1. ₹13.49/capsulePregadoc-M · 10 capsuleLupin · MRP ₹134.87
  2. ₹13.70/capsuleMaxgalin M · 10 capsuleSun Pharma Laboratories · MRP ₹137.00
  3. ₹22.75/capsulePreega M · 10 capsuleTalent India · MRP ₹227.50
  4. ₹33.54/capsulePregalin M · 10 capsuleTorrent Pharmaceuticals · MRP ₹335.35
  5. ₹34.54/capsulePregeb M · 10 capsuleTorrent Pharmaceuticals · MRP ₹345.42

Pregabalin + Methylcobalamin Tablet 150 Mg/1500 mcg

4 packs, ₹28.82 to ₹38.12 per tablet.

  1. ₹28.82/tabletMetlin M · 15 tabletAlteus Biogenics · MRP ₹432.37
  2. ₹34.10/tabletPregeb M · 10 tabletTorrent Pharmaceuticals · MRP ₹341.00
  3. ₹34.73/tabletPregalin M · 10 tabletTorrent Pharmaceuticals · MRP ₹347.25
  4. ₹38.12/tabletMetlin(alteus) M · 10 tabletAlteus Biogenics · MRP ₹381.15

Pregabalin + Methylcobalamin Tablet 75 Mg/500 mcg

3 packs, ₹10.20 to ₹19.80 per tablet.

  1. ₹10.20/tabletPregaleo-M(fusion) · 10 tabletFusion Healthcare · MRP ₹102.00
  2. ₹17.34/tabletGabawin M · 10 tabletIcon Lifesciences · MRP ₹173.40
  3. ₹19.80/tabletGabacure M(hbc) · 10 tabletHBC Lifesciences · MRP ₹198.00

Pregabalin + Methylcobalamin Capsule 50 Mg/500 mcg

2 packs, ₹8.40 to ₹16.40 per capsule.

  1. ₹8.40/capsuleMegabid · 10 capsuleExeltis · MRP ₹84.00
  2. ₹16.40/capsuleMaxgalin M · 10 capsuleSun Pharma Laboratories · MRP ₹164.00

Pregabalin + Methylcobalamin Softgel Capsule 75 Mg/750 mcg

2 packs, ₹10.07 to ₹13.12 per unit.

  1. ₹10.07/unitMethysoft Plus · 15 softgel capsuleRanmarc Labs · MRP ₹151.00
  2. ₹13.12/unitReconerve PG · 10 softgel capsuleElinor Pharma · MRP ₹131.20

Pregabalin + Methylcobalamin Capsule 75 Mg/1500 mcg

2 packs, ₹14.88 to ₹16.31 per capsule.

  1. ₹14.88/capsulePregalin X · 10 capsuleTorrent Pharmaceuticals · MRP ₹148.83
  2. ₹16.31/capsuleMobyle P · 10 capsuleLincoln Pharmaceuticals · MRP ₹163.13

Pregabalin + Methylcobalamin Tablet SR

2 packs, ₹16.11 to ₹20.20 per tablet.

  1. ₹16.11/tabletPregavin M · 10 tablet srEysys Pharmaceutical · MRP ₹161.08
  2. ₹20.20/tabletNervenia · 10 tablet srBlisson Mediplus · MRP ₹202.00

Pregabalin + Methylcobalamin Tablet 150 Mg/750 mcg

2 packs, ₹16.33 to ₹28.05 per tablet.

  1. ₹16.33/tabletNervo Plus · 10 tabletD D Pharmaceuticals · MRP ₹163.34
  2. ₹28.05/tabletPeg SR M · 10 tabletIpca Laboratories · MRP ₹280.45

Pregabalin + Methylcobalamin Tablet SR 150 Mg/1500 mcg

2 packs, ₹9.95 to ₹32.52 per tablet.

  1. ₹9.95/tabletPregarol-M · 10 tablet srEast West Pharma · MRP ₹99.50
  2. ₹32.52/tabletRevlin M · 10 tablet srEris Lifesciences · MRP ₹325.20

Pregabalin + Methylcobalamin Softgel Capsule 75/1500 mg

1 pack, ₹13.13 per unit.

  1. ₹13.13/unitCalcitag CT · 10 softgel capsuleIntag Remedies · MRP ₹131.25

Pregabalin + Methylcobalamin Tablet 75 Mg/0.75 mg

1 pack, ₹12.23 per tablet.

  1. ₹12.23/tabletFinenerve · 10 tabletAkumentis Healthcare · MRP ₹122.34

Pregabalin + Methylcobalamin Tablet 25 Mg/500 mcg

1 pack, ₹9.37 per tablet.

  1. ₹9.37/tabletGabawin M · 10 tabletIcon Lifesciences · MRP ₹93.70

Pregabalin + Methylcobalamin Tablet 50 Mg/500 mcg

1 pack, ₹14.06 per tablet.

  1. ₹14.06/tabletGabawin M · 10 tabletIcon Lifesciences · MRP ₹140.60

Pregabalin + Methylcobalamin Capsule 750/75 mg

1 pack, ₹13.50 per capsule.

  1. ₹13.50/capsuleHygablin · 10 capsuleHygen Healthcare · MRP ₹135.00

Pregabalin + Methylcobalamin Syrup

1 pack, ₹2.16 per ml.

  1. ₹2.16/mlKlaviking DS · 30 ml syrupAptus Pharma · MRP ₹64.88

Pregabalin + Methylcobalamin Tablet ER 75 Mg/1500 mcg

1 pack, ₹25.84 per tablet.

  1. ₹25.84/tabletMatilda-Pg · 10 tablet erLupin · MRP ₹258.40

Pregabalin + Methylcobalamin Tablet ER 150 Mg/1500 mcg

1 pack, ₹18.58 per tablet.

  1. ₹18.58/tabletMaxgalin M · 10 tablet erSun Pharma Laboratories · MRP ₹185.75

Pregabalin + Methylcobalamin Tablet ER 75 Mg/750 mcg

1 pack, ₹22.80 per tablet.

  1. ₹22.80/tabletMaxgalin M · 10 tablet erSun Pharma Laboratories · MRP ₹228.00

Pregabalin + Methylcobalamin Tablet 1500 Mcg/75 mg

1 pack, ₹20.00 per tablet.

  1. ₹20.00/tabletMylamin PG · 15 tabletMacleods Pharmaceuticals · MRP ₹300.00

Pregabalin + Methylcobalamin Softgel Capsule 150 mg

1 pack, ₹34.20 per unit.

  1. ₹34.20/unitNerverich · 10 softgel capsuleIndchemie Health Specialities · MRP ₹342.00

Pregabalin + Methylcobalamin Gel 75 Mg/750 mcg

1 pack, ₹6.40 per g.

  1. ₹6.40/gNervshine · 30 gm gelAkumentis Healthcare · MRP ₹192.00

Pregabalin + Methylcobalamin Capsule 75 Mg/500 mcg

1 pack, ₹17.70 per capsule.

  1. ₹17.70/capsuleNeugalin M · 10 capsuleEris Lifesciences · MRP ₹177.00

11 further forms and strengths with fewer packs are on the price list and reachable from each brand's page.

Companies marketing it

Prices are the maximum retail prices each company filed with the National Pharmaceutical Pricing Authority (NPPA) for July 2026, read from NPPA's Pharma Sahi Daam service on 2 Oct 2026. A price in a shop can be lower; it may not lawfully be higher. Failed batches are those CDSCO and state laboratories declared not of standard quality. This is a record of prices and filings, not medical advice: do not change a medicine without your doctor or pharmacist. Source: NPPA and CDSCO, Government of India. About this record.

COUNTERFOIL / CONTACT

Contact us.

How can we help?

Stored privately by Counterfoil. Your email is used only to respond to your enquiry.