Medicines / Molecules / Pregabalin + Methylcobalamin & Other Vitamins Combination
Pregabalin + Methylcobalamin & Other Vitamins CombinationEvery pack, by price.
68 packs of Pregabalin + Methylcobalamin & Other Vitamins Combination on NPPA's price list for July 2026: 61 brands from 54 companies, in 17 forms and strengths.
- Packs
- 68
- Brands
- 61
- Companies
- 54
- Forms and strengths
- 17
- Price-controlled packs
- 0 of 68
Packs, lowest price per unit first
Pregabalin + Methylcobalamin & Other Vitamins Combination Capsule
24 packs, ₹7.90 to ₹30.80 per capsule. The 12 lowest per capsule come first.
- ₹7.90/capsulePgm · 10 capsuleZen Labs India · MRP ₹79.01
- ₹8.84/capsuleNerv 5 · 10 capsuleRPG Life Sciences · MRP ₹88.40
- ₹11.20/capsuleRejufast PG · 10 capsuleCadell Health Care · MRP ₹112.00
- ₹11.79/capsuleFibrogesic Ala · 10 capsuleGoddres Pharmaceuticals · MRP ₹117.86
- ₹12.10/capsulePgaba · 10 capsuleMarc Laboratories · MRP ₹121.02
- ₹12.49/capsuleWegalin · 10 capsuleRonyd Health Care · MRP ₹124.90
- ₹12.50/capsuleNeurorex PG · 15 capsuleMedrexcare Pharma · MRP ₹187.50
- ₹13.50/capsulePregatripm · 10 capsuleTripada Healthcare · MRP ₹135.00
- ₹15.00/capsulePregavit · 10 capsuleCkris Laboratories · MRP ₹150.00
- ₹15.23/capsuleKopreg Plus · 10 capsuleKivi Labs · MRP ₹152.34
- ₹16.50/capsuleNeurobid · 10 capsuleWill Care Life Sciences · MRP ₹165.00
- ₹16.90/capsulePreganerve M · 10 capsuleEast West Pharma · MRP ₹169.02
The other 12 by price per capsule
- ₹16.92/capsuleGabamax Gold · 10 capsuleAristo Pharmaceuticals · MRP ₹169.21
- ₹17.44/capsulePregabon M · 10 capsuleMascot Health Series · MRP ₹174.38
- ₹17.50/capsulePegabanyl Plus · 10 capsuleLeeford Healthcare · MRP ₹175.00
- ₹17.81/capsuleTricobal PG · 10 capsuleGeno Pharmaceuticals · MRP ₹178.12
- ₹17.90/capsuleWegalin Forte · 10 capsuleRonyd Health Care · MRP ₹179.00
- ₹18.38/capsulePregabrit Plus · 10 capsuleElbrit Life Sciences · MRP ₹183.75
- ₹18.47/capsuleSms Plus · 10 capsuleMorepen Laboratories · MRP ₹184.68
- ₹18.49/capsulePevesca Plus · 10 capsuleUsv · MRP ₹184.88
- ₹18.75/capsulePregalus M · 10 capsuleIcarus Healthcare Primus · MRP ₹187.50
- ₹23.00/capsuleD-Live PG · 10 capsuleKanad Labs · MRP ₹230.00
- ₹23.03/capsulePregaba Forte · 10 capsuleTorrent Pharmaceuticals · MRP ₹230.30
- ₹30.80/capsuleMaxmala Forte · 10 capsuleSun Pharma Laboratories · MRP ₹308.00
Pregabalin + Methylcobalamin & Other Vitamins Combination Tablet
19 packs, ₹2.63 to ₹39.50 per tablet. The 12 lowest per tablet come first.
- ₹2.63/tabletGokshuradi Guggulu (Baidyanath) · 80 tabletBaidynath · MRP ₹210.00
- ₹9.95/tabletNeurolin GB · 10 tabletStadchem of India · MRP ₹99.50
- ₹12.98/tabletLivi Plus P · 10 tabletLividus Pharma · MRP ₹129.80
- ₹13.10/tabletPolam · 10 tabletST Morrison · MRP ₹130.96
- ₹14.31/tabletPedwin · 10 tabletMedopharm · MRP ₹143.06
- ₹14.72/tabletPrenura Plus · 10 tabletPulse Pharmaceuticals · MRP ₹147.19
- ₹14.80/tabletPregacon Plus · 10 tabletConsern Pharma · MRP ₹148.03
- ₹15.40/tabletPregafon · 10 tabletFoncer Pharma · MRP ₹154.00
- ₹15.42/tabletPegawin · 10 tabletMedopharm · MRP ₹154.22
- ₹15.74/tabletDyrich Plus · 10 tabletDycine Pharmaceuticals · MRP ₹157.37
- ₹16.88/tabletRenuro Plus · 10 tabletSignity Pharmaceuticals · MRP ₹168.75
- ₹18.50/tabletMecozen PG · 10 tabletSain Medicaments · MRP ₹185.00
The other 7 by price per tablet
- ₹21.37/tabletPregalex M · 10 tabletSolvate Laboratories · MRP ₹213.65
- ₹23.70/tabletGabafix Plus · 10 tabletAareen Healthcare · MRP ₹237.00
- ₹25.00/tabletLfoale · 10 tabletMewell Biotech · MRP ₹250.00
- ₹26.90/tabletPregasol D3 · 10 tabletSolis Pharmaceuticals · MRP ₹269.00
- ₹27.60/tabletBecocnx PM · 10 tabletCNX Healthcare · MRP ₹276.00
- ₹27.84/tabletNervlol · 10 tabletMewell Biotech · MRP ₹278.44
- ₹39.50/tabletMaxnuron PG · 10 tabletAn Pharmaceuticals · MRP ₹395.00
Pregabalin + Methylcobalamin & Other Vitamins Combination Capsule 75 Mg/750 mcg
7 packs, ₹15.50 to ₹33.83 per capsule.
- ₹15.50/capsuleTrinerve Forte · 10 capsuleAlkem Laboratories · MRP ₹155.00
- ₹16.59/capsuleGabamax · 10 capsuleAristo Pharmaceuticals · MRP ₹165.93
- ₹16.92/capsuleMeganeuron PG · 10 capsuleAristo Pharmaceuticals · MRP ₹169.21
- ₹21.30/capsulePregadoc Plus · 10 capsuleLupin · MRP ₹213.00
- ₹25.43/capsulePregastar Plus · 15 capsuleLupin · MRP ₹381.40
- ₹25.80/capsulePregabid Forte · 10 capsuleIntas Pharmaceuticals · MRP ₹258.00
- ₹33.83/capsuleNervup PG · 10 capsuleAbbott Healthcare · MRP ₹338.32
Pregabalin + Methylcobalamin & Other Vitamins Combination Tablet 75 Mg/750 mcg
3 packs, ₹16.88 to ₹23.73 per tablet.
- ₹16.88/tabletNevirin · 10 tabletAjanta Pharma · MRP ₹168.75
- ₹21.75/tabletNevirin · 15 tabletAjanta Pharma · MRP ₹326.25
- ₹23.73/tabletPregeb Forte · 10 tabletTorrent Pharmaceuticals · MRP ₹237.25
Pregabalin + Methylcobalamin & Other Vitamins Combination Softgel Capsule
2 packs, ₹18.90 to ₹20.99 per unit.
- ₹18.90/unitBenalgis Forte · 15 softgel capsuleFranco Indian Pharmaceuticals · MRP ₹283.50
- ₹20.99/unitSenseit · 10 softgel capsulePharmanova · MRP ₹209.86
Pregabalin + Methylcobalamin & Other Vitamins Combination Tablet SR 75 Mg/750 mcg
2 packs, ₹18.99 to ₹21.83 per tablet.
- ₹18.99/tabletPevesca Plus · 10 tablet srUsv · MRP ₹189.89
- ₹21.83/tabletPregastar Plus · 15 tablet srLupin · MRP ₹327.50
Pregabalin + Methylcobalamin & Other Vitamins Combination Tablet 75 Mg/1500 Mcg/2000 iu
1 pack, ₹22.40 per tablet.
- ₹22.40/tabletCom D3 N · 10 tabletComed Chemicals · MRP ₹224.02
Pregabalin + Methylcobalamin & Other Vitamins Combination Capsule 75/0.75/300/0.5/10 mg
1 pack, ₹22.97 per capsule.
- ₹22.97/capsuleFinenerve · 10 capsuleAkumentis Healthcare · MRP ₹229.69
Pregabalin + Methylcobalamin & Other Vitamins Combination Tablet SR 75 Mg/1500 mcg
1 pack, ₹22.03 per tablet.
- ₹22.03/tabletGabamax · 10 tablet srAristo Pharmaceuticals · MRP ₹220.31
Pregabalin + Methylcobalamin & Other Vitamins Combination Tablet 75 mg
1 pack, ₹9.80 per tablet.
- ₹9.80/tabletGabaxia · 10 tabletWings Pharmaceuticals · MRP ₹98.00
Pregabalin + Methylcobalamin & Other Vitamins Combination Tablet SR 75 mg
1 pack, ₹20.40 per tablet.
- ₹20.40/tabletGabaxia · 10 tablet srWings Pharmaceuticals · MRP ₹204.00
Pregabalin + Methylcobalamin & Other Vitamins Combination Softgel
1 pack, ₹25.00 per unit.
- ₹25.00/unitMaxnerve PG · 10 softgelRegenix Drugs · MRP ₹250.04
Pregabalin + Methylcobalamin & Other Vitamins Combination Capsule 150 mg
1 pack, ₹16.30 per capsule.
- ₹16.30/capsulePregabin Plus · 10 capsuleMolekule (Ind)pvt · MRP ₹163.00
Pregabalin + Methylcobalamin & Other Vitamins Combination Capsule 75 Mg/1500 mcg
1 pack, ₹23.10 per capsule.
- ₹23.10/capsulePregator · 10 capsuleMicro Labs · MRP ₹231.00
Pregabalin + Methylcobalamin & Other Vitamins Combination Tablet SR
1 pack, ₹12.00 per tablet.
- ₹12.00/tabletPregator · 10 tablet srMicro Labs · MRP ₹120.00
Pregabalin + Methylcobalamin & Other Vitamins Combination Capsule 75/0.75 mg
1 pack, ₹16.44 per capsule.
- ₹16.44/capsulePronova(wallace) · 10 capsuleWallace Pharmaceuticals · MRP ₹164.40
Pregabalin + Methylcobalamin & Other Vitamins Combination Gel
1 pack, ₹8.24 per g.
- ₹8.24/gSenseit · 30 gm gelPharmanova · MRP ₹247.29
Companies marketing it
- Aristo4 packs
- Lupin3 packs
- Wings Pharmaceuticals2 packs
- Mewell Biotech2 packs
- Ajanta Pharma2 packs
- Medopharm2 packs
- Usv2 packs
- Torrent Pharmaceuticals2 packs
- Micro Labs2 packs
- Pharmanova2 packs
- Ronyd Health Care2 packs
- CNX Healthcare1 pack
- Franco Indian Pharmaceuticals1 pack
- Comed Chemicals1 pack
- Kanad Labs1 pack
- Dycine Pharmaceuticals1 pack
- Goddres Pharmaceuticals1 pack
- Akumentis Healthcare1 pack
- Aareen Healthcare1 pack
- Baidynath1 pack
- Kivi Labs1 pack
- Lividus Pharma1 pack
- Sun Pharma1 pack
- Regenix Drugs1 pack
Prices are the maximum retail prices each company filed with the National Pharmaceutical Pricing Authority (NPPA) for July 2026, read from NPPA's Pharma Sahi Daam service on 2 Oct 2026. A price in a shop can be lower; it may not lawfully be higher. Failed batches are those CDSCO and state laboratories declared not of standard quality. This is a record of prices and filings, not medical advice: do not change a medicine without your doctor or pharmacist. Source: NPPA and CDSCO, Government of India. About this record.