Medicines / Molecules / Luliconazole

LuliconazoleEvery pack, by price.

504 packs of Luliconazole on NPPA's price list for July 2026: 218 brands from 160 companies, in 16 forms and strengths.

Packs
504
Brands
218
Companies
160
Forms and strengths
16
Price-controlled packs
0 of 504

Packs, lowest price per unit first

Luliconazole Cream 1 %

292 packs, ₹0.01 to ₹44.20 per g. The 12 lowest per g come first.

  1. ₹0.01/gFungigo l · 10 gm creamBiological E · MRP ₹0.13
  2. ₹0.01/gIbilul · 20 gm creamLinux Laboratories · MRP ₹0.12
  3. ₹3.13/gLulider(eld) · 20 gm creamElder Labs · MRP ₹62.50
  4. ₹3.46/gLuliben Z XL · 50 gm creamRivan Pharmaceuticals · MRP ₹173.00
  5. ₹3.50/gLulyera · 50 gm creamJagsonpal Pharmaceuticals · MRP ₹175.00
  6. ₹3.61/gLulyera XL · 50 gm creamJagsonpal Pharmaceuticals · MRP ₹180.31
  7. ₹3.83/gLulider(eld) · 10 gm creamElder Labs · MRP ₹38.28
  8. ₹3.94/gLlcol · 50 gm creamUnison Pharmaceuticals · MRP ₹197.00
  9. ₹4.12/gLulilok · 50 gm creamOaknet Healthcare · MRP ₹205.88
  10. ₹4.31/gLulinext · 50 gm creamEthinext Pharma · MRP ₹215.63
  11. ₹4.34/gLulyera · 30 gm creamJagsonpal Pharmaceuticals · MRP ₹130.18
  12. ₹4.48/gLulilok · 15 gm creamOaknet Healthcare · MRP ₹67.19
The next 48 by price per g
  1. ₹4.53/gLulilok · 30 gm creamOaknet Healthcare · MRP ₹135.79
  2. ₹4.53/gLulinext · 30 gm creamEthinext Pharma · MRP ₹135.94
  3. ₹4.59/gLufinity · 100 gm creamKepler Health Care · MRP ₹459.38
  4. ₹4.67/gZyluli · 50 gm creamZydus Healthcare · MRP ₹233.44
  5. ₹4.69/gLumiza · 50 gm creamHBC Dermiza Healthcare · MRP ₹234.38
  6. ₹4.81/gLulyera · 20 gm creamJagsonpal Pharmaceuticals · MRP ₹96.18
  7. ₹4.88/gLuliporus XL · 50 gm creamEncore Healthcare · MRP ₹243.75
  8. ₹4.92/gBiolizol · 30 gm creamBios Lab · MRP ₹147.66
  9. ₹4.97/gLuray · 30 gm creamPrism Lifescience · MRP ₹149.00
  10. ₹5.00/gLlcol · 20 gm creamUnison Pharmaceuticals · MRP ₹100.00
  11. ₹5.00/gLuliford · 50 gm creamLeeford Healthcare · MRP ₹250.00
  12. ₹5.07/gLuray · 60 gm creamPrism Lifescience · MRP ₹304.37
  13. ₹5.10/gLuly · 100 gm creamBrinton Pharmaceuticals · MRP ₹510.42
  14. ₹5.16/gLogifin · 30 gm creamCanixa Life Sciences · MRP ₹154.69
  15. ₹5.44/gLulinol · 50 gm creamGalcare Pharmaceuticals · MRP ₹271.88
  16. ₹5.63/gLuliclinz · 30 gm creamCanixa Life Sciences · MRP ₹169.00
  17. ₹5.63/gLuligal · 20 gm creamGalpha Laboratories · MRP ₹112.50
  18. ₹5.63/gLuliporus · 30 gm creamEncore Healthcare · MRP ₹168.75
  19. ₹5.66/gLuliclinz · 50 gm creamCanixa Life Sciences · MRP ₹283.00
  20. ₹5.83/gLufinity · 60 gm creamKepler Health Care · MRP ₹350.00
  21. ₹5.91/gTaf l · 30 gm creamHelios Pharmaceuticals · MRP ₹177.19
  22. ₹5.94/gLumiza · 30 gm creamHBC Dermiza Healthcare · MRP ₹178.12
  23. ₹6.00/gLuliment · 50 gm creamObsurge Biotech · MRP ₹300.00
  24. ₹6.08/gLazlo · 50 gm creamAurz Pharmaceuticals · MRP ₹303.75
  25. ₹6.08/gLulifaze · 10 gm creamMegha Healthcare · MRP ₹60.75
  26. ₹6.09/gLsys · 50 gm creamSystopic Laboratories · MRP ₹304.65
  27. ₹6.16/gLcandi · 50 gm creamComed Chemicals · MRP ₹308.00
  28. ₹6.16/gLlcol · 30 gm creamUnison Pharmaceuticals · MRP ₹184.69
  29. ₹6.22/gLulifaze · 30 gm creamMegha Healthcare · MRP ₹186.45
  30. ₹6.23/gLulee · 15 gm creamUniversal Twin Labs · MRP ₹93.45
  31. ₹6.25/gLulileb · 15 gm creamLeben Laboratories · MRP ₹93.75
  32. ₹6.47/gLulivan · 50 gm creamAvancer Lab · MRP ₹323.44
  33. ₹6.52/gLulirx · 60 gm creamCadila Pharmaceuticals · MRP ₹390.94
  34. ₹6.54/gLulibet XL · 50 gm creamIntas Pharmaceuticals · MRP ₹327.19
  35. ₹6.55/gLufinity · 15 gm creamKepler Health Care · MRP ₹98.21
  36. ₹6.56/gLogifin · 10 gm creamCanixa Life Sciences · MRP ₹65.63
  37. ₹6.56/gLucoz · 50 gm creamAjanta Pharma · MRP ₹328.00
  38. ₹6.63/gLuzo (Sha) · 30 gm creamShankus Acme Pharma · MRP ₹199.00
  39. ₹6.67/gZocon l · 60 gm creamFDC · MRP ₹400.00
  40. ₹6.72/gLulinext SL · 30 gm creamEthinext Pharma · MRP ₹201.56
  41. ₹6.80/gLuliclinz · 15 gm creamCanixa Life Sciences · MRP ₹102.00
  42. ₹6.88/gLucoz XL · 50 gm creamAjanta Pharma · MRP ₹344.06
  43. ₹6.88/gLuliright · 10 gm creamMorepen Laboratories · MRP ₹68.75
  44. ₹7.00/gEtoria l (Veri) · 20 gm creamAurobindo Pharmaceuticals · MRP ₹140.00
  45. ₹7.00/gLulivan · 30 gm creamAvancer Lab · MRP ₹210.00
  46. ₹7.08/gLulyera · 10 gm creamJagsonpal Pharmaceuticals · MRP ₹70.78
  47. ₹7.09/gLulifin · 50 gm creamRanbaxy Laboratories · MRP ₹354.38
  48. ₹7.09/gLuly · 50 gm creamBrinton Pharmaceuticals · MRP ₹354.38

Luliconazole Cream

86 packs, ₹2.67 to ₹19.50 per g. The 12 lowest per g come first.

  1. ₹2.67/gLulilok S · 30 gm creamOaknet Healthcare · MRP ₹80.00
  2. ₹3.16/gLulitroy · 10 gm creamTroikaa Pharmaceuticals · MRP ₹31.63
  3. ₹3.50/gLuliconaz (Heal) · 75 gm creamHealing Pharma India · MRP ₹262.50
  4. ₹3.75/gRidcan XL · 60 gm creamEumedica Pharmaceuticals · MRP ₹225.00
  5. ₹3.99/gLulilyn · 75 gm creamPraise Pharma · MRP ₹299.00
  6. ₹4.30/gRidcan XL · 50 gm creamEumedica Pharmaceuticals · MRP ₹214.91
  7. ₹4.53/gLuliconaz (Heal) · 50 gm creamHealing Pharma India · MRP ₹226.25
  8. ₹4.68/gLzxl · 50 gm creamIzng Pharmaceuticals · MRP ₹234.00
  9. ₹4.69/gLulileb · 30 gm creamLeben Laboratories · MRP ₹140.63
  10. ₹4.69/gLulim · 30 gm creamMedico Labs · MRP ₹140.63
  11. ₹4.88/gLulitor · 10 gm creamTorque Pharmaceuticals · MRP ₹48.75
  12. ₹5.00/gLuliben Z · 30 gm creamRivan Pharmaceuticals · MRP ₹150.00
The next 48 by price per g
  1. ₹5.00/gLuliworm · 30 gm creamLorance Pharma · MRP ₹150.00
  2. ₹5.10/gLuaf · 50 gm creamCurious Biotech · MRP ₹255.00
  3. ₹5.16/gLulikrus · 30 gm creamSkymax Laboratories · MRP ₹154.69
  4. ₹5.26/gImiderm · 50 gm creamGrace Derma Healthcare · MRP ₹263.00
  5. ₹5.40/gLulo · 10 gm creamAustro Lab · MRP ₹54.00
  6. ₹5.78/gFixyst l · 60 gm creamRemember India Medicos · MRP ₹346.88
  7. ₹5.92/gLuliday · 30 gm creamIntra Life · MRP ₹177.69
  8. ₹6.00/gImiderm · 30 gm creamGrace Derma Healthcare · MRP ₹180.00
  9. ₹6.05/gLulilok S · 15 gm creamOaknet Healthcare · MRP ₹90.69
  10. ₹6.25/gLuliking · 15 gm creamLifecom Pharmaceuticals · MRP ₹93.75
  11. ₹6.28/gPhytonil · 50 gm creamGenees Pharmaceuticals · MRP ₹314.06
  12. ₹6.33/gLulilyn · 30 gm creamPraise Pharma · MRP ₹190.00
  13. ₹6.52/gSonaderm l · 30 gm creamBlue Cross Laboratories · MRP ₹195.50
  14. ₹6.53/gLulisport · 30 gm creamMoonstar Lifecare · MRP ₹196.00
  15. ₹6.60/gEtoria l (Veri) · 30 gm creamAurobindo Pharmaceuticals · MRP ₹197.95
  16. ₹6.60/gImiderm · 15 gm creamGrace Derma Healthcare · MRP ₹99.00
  17. ₹6.75/gLudel CL · 50 gm creamDelbruk Lifescience · MRP ₹337.50
  18. ₹6.96/gLucenza · 10 gm creamKamron Laboratories · MRP ₹69.64
  19. ₹7.03/gPhytonil · 30 gm creamGenees Pharmaceuticals · MRP ₹210.94
  20. ₹7.44/gLulo · 20 gm creamAustro Lab · MRP ₹148.88
  21. ₹7.50/gLulylaj · 30 gm creamKoye Pharmaceuticals · MRP ₹225.00
  22. ₹7.50/gLunoz · 50 gm creamPercos India · MRP ₹375.00
  23. ₹7.67/gLulimark · 30 gm creamSmart Laboratories · MRP ₹230.00
  24. ₹7.78/gLU Fung · 10 gm creamOlcare · MRP ₹77.78
  25. ₹7.80/gLulial · 30 gm creamAltius Pharmaceuticals · MRP ₹234.00
  26. ₹7.83/gFixyst l · 30 gm creamRemember India Medicos · MRP ₹235.00
  27. ₹7.83/gLuliza · 30 gm creamAnhox Healthcare · MRP ₹235.00
  28. ₹8.27/gLulinon · 30 gm creamStallion Laboratories · MRP ₹248.00
  29. ₹8.44/gLulitrust · 30 gm creamElancer Pharmaceuticals · MRP ₹253.13
  30. ₹8.48/gLulinon · 10 gm creamStallion Laboratories · MRP ₹84.81
  31. ₹8.73/gLulisport · 15 gm creamMoonstar Lifecare · MRP ₹131.00
  32. ₹8.83/gLulijoy · 30 gm creamIzng Pharmaceuticals · MRP ₹264.96
  33. ₹9.00/gLudel · 30 gm creamDelbruk Lifescience · MRP ₹270.00
  34. ₹9.14/gLU · 20 gm creamDermarex Health Care India · MRP ₹182.81
  35. ₹9.33/gLulicoz · 15 gm creamUniversal Life Science · MRP ₹140.00
  36. ₹9.38/gLulim · 10 gm creamMedico Labs · MRP ₹93.75
  37. ₹9.38/gLulitrust · 15 gm creamElancer Pharmaceuticals · MRP ₹140.63
  38. ₹9.52/gLulicura · 30 gm creamAlvio Pharmaceuticals · MRP ₹285.71
  39. ₹9.66/gLuligel · 15 gm creamAnthus Pharmaceuticals · MRP ₹144.84
  40. ₹9.67/gFixyst l · 15 gm creamRemember India Medicos · MRP ₹145.00
  41. ₹9.67/gLocozole · 30 gm creamMascot Health Series · MRP ₹290.00
  42. ₹9.70/gLuligro · 20 gm creamAggrowin Pharma · MRP ₹194.00
  43. ₹9.84/gLunoz · 30 gm creamPercos India · MRP ₹295.31
  44. ₹9.90/gEtoria l (Veri) · 10 gm creamAurobindo Pharmaceuticals · MRP ₹99.00
  45. ₹9.91/gZolmitop · 30 gm creamAddii Biotech · MRP ₹297.37
  46. ₹9.93/gLuliskin(entod) · 30 gm creamEntod Pharmaceuticals · MRP ₹298.00
  47. ₹9.93/gLuliwon · 15 gm creamWonder Theraputics · MRP ₹149.00
  48. ₹9.97/gLulihigh · 30 gm creamMankind Prime Labs · MRP ₹299.06

Luliconazole Lotion 1 %

65 packs, ₹3.94 to ₹28.23 per ml. The 12 lowest per ml come first.

  1. ₹3.94/mlLuliconaz · 15 ml lotionHelios Pharmaceuticals · MRP ₹59.06
  2. ₹4.83/mlLsys · 60 ml lotionSystopic Laboratories · MRP ₹290.00
  3. ₹5.00/mlLurista · 30 ml lotionPrism Lifescience · MRP ₹150.00
  4. ₹5.16/mlLogifin CL · 50 ml lotionCanixa Life Sciences · MRP ₹258.00
  5. ₹5.20/mlLulifresh · 25 ml lotionSmart Laboratories · MRP ₹130.00
  6. ₹5.59/mlLuliporus · 30 ml lotionEncore Healthcare · MRP ₹167.81
  7. ₹5.93/mlLlcol · 30 ml lotionUnison Pharmaceuticals · MRP ₹178.00
  8. ₹6.60/mlLulibet · 50 ml lotionIntas Pharmaceuticals · MRP ₹330.00
  9. ₹6.88/mlLsys · 30 ml lotionSystopic Laboratories · MRP ₹206.25
  10. ₹6.98/mlLulinext · 20 ml lotionEthinext Pharma · MRP ₹139.69
  11. ₹7.18/mlLulinaz · 30 ml lotionUniventis Medicare · MRP ₹215.53
  12. ₹7.41/mlLofatin · 50 ml lotionAbbott Healthcare · MRP ₹370.57
The next 48 by price per ml
  1. ₹8.03/mlLuliderm · 30 ml lotionAristo Pharmaceuticals · MRP ₹240.93
  2. ₹8.13/mlLulican · 30 ml lotionGlenmark Pharmaceuticals · MRP ₹243.75
  3. ₹8.67/mlGlomycan · 30 ml lotionTricos Dermatologics · MRP ₹260.00
  4. ₹8.89/mlLulicare (Leeford) · 25 ml lotionLeeford Healthcare · MRP ₹222.33
  5. ₹8.92/ml2azole · 30 ml lotionPremier Nutraceuticals · MRP ₹267.47
  6. ₹9.06/mlLulibor · 30 ml lotionHetero Healthcare · MRP ₹271.80
  7. ₹9.22/mlLuray · 30 ml lotionPrism Lifescience · MRP ₹276.56
  8. ₹9.33/mlLuliskin(entod) · 30 ml lotionEntod Pharmaceuticals · MRP ₹280.00
  9. ₹9.41/mlLuligee · 30 ml lotionOaknet Healthcare · MRP ₹282.32
  10. ₹9.63/mlLulimac · 30 ml lotionMacleods Pharmaceuticals · MRP ₹288.75
  11. ₹9.70/mlLuliza · 20 ml lotionAnhox Healthcare · MRP ₹194.06
  12. ₹9.83/mlLulinol · 30 ml lotionGalcare Pharmaceuticals · MRP ₹295.00
  13. ₹10.00/mlLucrush · 30 ml lotionDr. Reddys Laboratories · MRP ₹300.00
  14. ₹10.00/mlLuliact · 15 ml lotionLeeford Healthcare · MRP ₹150.00
  15. ₹10.00/mlLulicoz · 15 ml lotionUniversal Life Science · MRP ₹150.00
  16. ₹10.00/mlLuliford · 15 ml lotionLeeford Healthcare · MRP ₹150.00
  17. ₹10.00/mlLuliporus · 10 ml lotionEncore Healthcare · MRP ₹100.00
  18. ₹10.45/mlLt-Mac XL · 30 ml lotionMacleods Pharmaceuticals · MRP ₹313.49
  19. ₹10.45/mlLulimac · 30 ml lotionMacleods Pharmaceuticals · MRP ₹313.49
  20. ₹10.94/mlLuliba · 15 ml lotionMypher Pharmaceuticals · MRP ₹164.06
  21. ₹11.10/mlTinibit l · 30 ml lotionLa Pristine Bioceuticals · MRP ₹333.00
  22. ₹11.17/mlFluty LC · 30 ml lotionCoxswain Healthcare · MRP ₹335.00
  23. ₹11.67/mlLucoz · 30 ml lotionAjanta Pharma · MRP ₹350.00
  24. ₹12.13/mlLuly · 30 ml lotionBrinton Pharmaceuticals · MRP ₹363.75
  25. ₹12.16/mlLzhh · 30 ml lotionHegde & Hegde · MRP ₹364.69
  26. ₹12.37/mlLulirab (Abaris) · 15 ml lotionAbaris Healthcare · MRP ₹185.60
  27. ₹12.45/mlFunzi l · 30 ml lotionCorona · MRP ₹373.55
  28. ₹12.71/mlLuliz · 30 ml lotionIpca Laboratories · MRP ₹381.42
  29. ₹13.41/mlLunabet · 15 ml lotionAbbott Healthcare · MRP ₹201.09
  30. ₹13.73/mlFluty LC · 15 ml lotionCoxswain Healthcare · MRP ₹206.00
  31. ₹13.73/mlLucan · 15 ml lotionLeo Life Science · MRP ₹206.00
  32. ₹13.73/mlLulilok · 15 ml lotionOaknet Healthcare · MRP ₹205.88
  33. ₹13.87/mlLucoz · 15 ml lotionAjanta Pharma · MRP ₹208.00
  34. ₹14.04/mlLulizol · 20 ml lotionKLM Laboratories · MRP ₹280.78
  35. ₹14.59/mlLulipex · 15 ml lotionApex Laboratories · MRP ₹218.90
  36. ₹14.73/mlLilituf · 30 ml lotionAlkem Laboratories · MRP ₹442.00
  37. ₹14.93/mlLulyera · 15 ml lotionJagsonpal Pharmaceuticals · MRP ₹224.02
  38. ₹15.06/mlLulibrut · 15 ml lotionMankind Pharmaceuticals · MRP ₹225.83
  39. ₹15.10/mlLudura · 30 ml lotionCipla · MRP ₹452.95
  40. ₹15.11/mlLulilok · 30 ml lotionOaknet Healthcare · MRP ₹453.31
  41. ₹15.31/mlLfine · 15 ml lotionOmni Life Sciences · MRP ₹229.69
  42. ₹15.62/mlLucrush · 15 ml lotionDr. Reddys Laboratories · MRP ₹234.37
  43. ₹16.50/mlLudemold · 15 ml lotionIndchemie Health Specialities · MRP ₹247.50
  44. ₹17.19/mlLt-Mac · 15 ml lotionMacleods Pharmaceuticals · MRP ₹257.81
  45. ₹17.19/mlLulimac · 15 ml lotionMacleods Pharmaceuticals · MRP ₹257.81
  46. ₹18.07/mlLulihalt · 15 ml lotionAlkem Laboratories · MRP ₹271.00
  47. ₹19.30/mlLulirx · 20 ml lotionCadila Pharmaceuticals · MRP ₹386.00
  48. ₹19.95/mlLulizone · 20 ml lotionAlniche Life Sciences · MRP ₹399.00

Luliconazole Lotion

20 packs, ₹3.43 to ₹14.00 per ml. The 12 lowest per ml come first.

  1. ₹3.43/mlLulimark · 30 ml lotionSmart Laboratories · MRP ₹103.00
  2. ₹5.31/mlLuliking · 30 ml lotionLifecom Pharmaceuticals · MRP ₹159.20
  3. ₹6.09/mlLucee · 50 ml lotionTalent India · MRP ₹304.69
  4. ₹6.55/mlLulisport · 20 ml lotionMoonstar Lifecare · MRP ₹131.00
  5. ₹6.56/mlLulilyn · 50 ml lotionPraise Pharma · MRP ₹328.00
  6. ₹6.88/mlLulitrust · 30 ml lotionElancer Pharmaceuticals · MRP ₹206.25
  7. ₹7.78/mlLulifin · 30 ml lotionRanbaxy Laboratories · MRP ₹233.44
  8. ₹7.78/mlLulijoy · 30 ml lotionIzng Pharmaceuticals · MRP ₹233.44
  9. ₹7.91/mlRidcan · 30 ml lotionEumedica Pharmaceuticals · MRP ₹237.19
  10. ₹8.13/mlLulial · 30 ml lotionAltius Pharmaceuticals · MRP ₹243.75
  11. ₹9.06/mlLunoz · 30 ml lotionPercos India · MRP ₹271.88
  12. ₹10.23/mlLuliconaz (Heal) · 30 ml lotionHealing Pharma India · MRP ₹307.00
The other 8 by price per ml
  1. ₹10.87/mlLuly · 15 ml lotionBrinton Pharmaceuticals · MRP ₹163.00
  2. ₹11.13/mlUlipose · 15 ml lotionDermo Care Laboratories · MRP ₹166.95
  3. ₹12.13/mlLulo · 15 ml lotionAustro Lab · MRP ₹182.00
  4. ₹12.19/mlLuligro · 15 ml lotionAggrowin Pharma · MRP ₹182.81
  5. ₹12.45/mlLulinext Plus · 20 ml lotionEthinext Pharma · MRP ₹249.00
  6. ₹12.95/mlLulirine · 10 ml lotionRhine Biogenics · MRP ₹129.46
  7. ₹13.93/mll Fungal · 25 ml lotionJB Chemicals · MRP ₹348.15
  8. ₹14.00/mlImiderm · 15 ml lotionGrace Derma Healthcare · MRP ₹210.00

Luliconazole Ointment 1 %

10 packs, ₹1.68 to ₹18.49 per g.

  1. ₹1.68/gLugel · 30 gm ointmentNeon Laboratories · MRP ₹50.37
  2. ₹7.50/gLuliford · 30 gm ointmentLeeford Healthcare · MRP ₹225.00
  3. ₹8.16/gLulidila · 50 gm ointmentCadila Pharmaceuticals · MRP ₹407.81
  4. ₹8.75/gLuliact · 20 gm ointmentLeeford Healthcare · MRP ₹175.00
  5. ₹11.67/gLulidila · 30 gm ointmentCadila Pharmaceuticals · MRP ₹350.00
  6. ₹11.72/gLulidila · 20 gm ointmentCadila Pharmaceuticals · MRP ₹234.38
  7. ₹12.50/gLuliact · 10 gm ointmentLeeford Healthcare · MRP ₹125.00
  8. ₹15.00/gLulidila · 10 gm ointmentCadila Pharmaceuticals · MRP ₹150.00
  9. ₹16.45/gLt-Mac · 20 gm ointmentMacleods Pharmaceuticals · MRP ₹328.96
  10. ₹18.49/gLt-Mac · 10 gm ointmentMacleods Pharmaceuticals · MRP ₹184.90

Luliconazole Spray 1 %

8 packs, ₹7.14 to ₹11.30 per ml.

  1. ₹7.14/mlLulirx · 50 ml sprayCadila Pharmaceuticals · MRP ₹357.19
  2. ₹7.34/mlLsys · 30 ml spraySystopic Laboratories · MRP ₹220.20
  3. ₹7.50/mlLuliact · 30 ml sprayLeeford Healthcare · MRP ₹225.00
  4. ₹7.50/mlLuliford · 30 ml sprayLeeford Healthcare · MRP ₹225.00
  5. ₹9.67/mlLulipex · 30 ml sprayApex Laboratories · MRP ₹290.00
  6. ₹9.90/mlLulican · 50 ml sprayGlenmark Pharmaceuticals · MRP ₹495.00
  7. ₹10.31/mlLulitec (Cipla) · 30 ml sprayCipla · MRP ₹309.38
  8. ₹11.30/mlLuliclinz · 30 ml sprayCanixa Life Sciences · MRP ₹339.00

Luliconazole Soap 1 %

7 packs, ₹2.02 to ₹3.13 per g.

  1. ₹2.02/gLulirab (Abaris) · 75 gm soapAbaris Healthcare · MRP ₹151.20
  2. ₹2.06/gLuly · 75 gm soapBrinton Pharmaceuticals · MRP ₹154.61
  3. ₹2.47/gLuly · 50 gm soapBrinton Pharmaceuticals · MRP ₹123.32
  4. ₹2.50/gLuliact · 50 gm soapLeeford Healthcare · MRP ₹125.00
  5. ₹3.00/gLuliford · 50 gm soapLeeford Healthcare · MRP ₹150.00
  6. ₹3.08/gLuliskin(entod) · 75 gm soapEntod Pharmaceuticals · MRP ₹231.36
  7. ₹3.13/gLulilok · 50 gm soapOaknet Healthcare · MRP ₹156.50

Luliconazole Dusting Powder 1 %

5 packs, ₹1.98 to ₹5.83 per g.

  1. ₹1.98/gLuly Max · 50 gm dusting powderBrinton Pharmaceuticals · MRP ₹99.00
  2. ₹2.99/gLzhh · 100 gm dusting powderHegde & Hegde · MRP ₹299.00
  3. ₹4.17/gLufinity · 75 gm dusting powderKepler Health Care · MRP ₹312.50
  4. ₹5.00/gLuliford · 30 gm dusting powderLeeford Healthcare · MRP ₹150.00
  5. ₹5.83/gLuliact · 30 gm dusting powderLeeford Healthcare · MRP ₹175.00

Luliconazole Soap

3 packs, ₹1.57 to ₹2.00 per g.

  1. ₹1.57/gLucan · 75 gm soapLeo Life Science · MRP ₹117.50
  2. ₹1.65/gLuliconaz (Heal) · 75 gm soapHealing Pharma India · MRP ₹124.00
  3. ₹2.00/gLulo · 75 gm soapAustro Lab · MRP ₹150.00

Luliconazole Powder 1 %

2 packs, ₹6.48 to ₹12.33 per g.

  1. ₹6.48/gLulipex · 50 gm powderApex Laboratories · MRP ₹324.00
  2. ₹12.33/gLucoz · 30 gm powderAjanta Pharma · MRP ₹370.00

Luliconazole Cream 500 mg

1 pack, ₹15.00 per g.

  1. ₹15.00/gLemed · 10 gm creamAglowmed Pharmaceuticals · MRP ₹150.00

Luliconazole Ointment

1 pack, ₹7.50 per g.

  1. ₹7.50/gLuliact · 30 gm ointmentLeeford Healthcare · MRP ₹225.00

Luliconazole Shampoo

1 pack, ₹3.75 per ml.

  1. ₹3.75/mlLulibet · 100 ml shampooIntas Pharmaceuticals · MRP ₹375.00

Luliconazole Lotion 5 %

1 pack, ₹21.25 per ml.

  1. ₹21.25/mlLulican · 15 ml lotionGlenmark Pharmaceuticals · MRP ₹318.75

Luliconazole Gel 1 %

1 pack, ₹9.04 per g.

  1. ₹9.04/gLulimac · 50 gm gelMacleods Pharmaceuticals · MRP ₹451.87

Luliconazole Gel

1 pack, ₹16.81 per g.

  1. ₹16.81/gLulimac · 10 gm gelMacleods Pharmaceuticals · MRP ₹168.09

Companies marketing it

Prices are the maximum retail prices each company filed with the National Pharmaceutical Pricing Authority (NPPA) for July 2026, read from NPPA's Pharma Sahi Daam service on 2 Oct 2026. A price in a shop can be lower; it may not lawfully be higher. Failed batches are those CDSCO and state laboratories declared not of standard quality. This is a record of prices and filings, not medical advice: do not change a medicine without your doctor or pharmacist. Source: NPPA and CDSCO, Government of India. About this record.

COUNTERFOIL / CONTACT

Contact us.

How can we help?

Stored privately by Counterfoil. Your email is used only to respond to your enquiry.