Medicines / Molecules / Kojic Acid Combination
Kojic Acid CombinationEvery pack, by price.
94 packs of Kojic Acid Combination on NPPA's price list for July 2026: 60 brands from 43 companies, in 11 forms and strengths.
- Packs
- 94
- Brands
- 60
- Companies
- 43
- Forms and strengths
- 11
- Price-controlled packs
- 0 of 94
Packs, lowest price per unit first
Kojic Acid Combination Cream
56 packs, ₹0.79 to ₹49.27 per g. The 12 lowest per g come first.
- ₹0.79/gScarnil · 60 gm creamPsychotropics India · MRP ₹47.50
- ₹2.33/gMeglow · 15 gm creamLeeford Healthcare · MRP ₹35.00
- ₹3.00/gMeglow · 50 gm creamLeeford Healthcare · MRP ₹150.00
- ₹3.67/gMeglow · 30 gm creamLeeford Healthcare · MRP ₹110.00
- ₹5.00/gMeglow · 30 gm creamLeeford Healthcare · MRP ₹150.00
- ₹5.00/gMeglow · 50 gm creamLeeford Healthcare · MRP ₹250.00
- ₹8.00/gTolosoft · 15 gm creamIntra Life · MRP ₹120.00
- ₹8.50/gKclite · 20 gm creamLinux Laboratories · MRP ₹170.00
- ₹11.50/gKojipic · 20 gm creamDermo Care Laboratories · MRP ₹230.00
- ₹13.20/gKoji Plus · 15 gm creamOrganic Laboratories · MRP ₹198.00
- ₹15.41/gKozyma TX · 15 gm creamOlcare · MRP ₹231.22
- ₹15.85/gGlambak · 20 gm creamKepler Health Care · MRP ₹317.00
The other 44 by price per g
- ₹17.22/gSolglo · 30 gm creamEmcure Pharmaceuticals · MRP ₹516.50
- ₹17.50/gCutiyt G6 · 30 gm creamIpca Laboratories · MRP ₹525.00
- ₹17.60/mlSolglo · 50 ml creamEmcure Pharmaceuticals · MRP ₹880.00
- ₹18.24/gProrac Plus · 20 gm creamPremier Nutraceuticals · MRP ₹364.75
- ₹18.50/gMelanorm TX · 20 gm creamUnimarck Healthcare · MRP ₹370.00
- ₹19.75/gTyromax H · 20 gm creamCurious Biotech · MRP ₹395.00
- ₹20.00/gCutiyt G6 · 20 gm creamIpca Laboratories · MRP ₹400.00
- ₹20.30/gPynomax TX · 30 gm creamGalcare Pharmaceuticals · MRP ₹609.00
- ₹21.00/gEumeglo · 15 gm creamEumedica Pharmaceuticals · MRP ₹315.00
- ₹21.25/gNelasma · 20 gm creamNemus Pharmaceuticals · MRP ₹425.00
- ₹21.93/gPurelite · 15 gm creamAdroit Biomed · MRP ₹329.00
- ₹21.96/gAnthocyn TX · 30 gm creamAlniche Life Sciences · MRP ₹658.90
- ₹22.00/gKozimax · 15 gm creamEthicare Remedies · MRP ₹330.00
- ₹22.25/gTyrodin · 20 gm creamCanixa Life Sciences · MRP ₹445.00
- ₹22.55/gKojic · 25 gm creamTorrent Pharmaceuticals · MRP ₹563.75
- ₹22.67/gPigmocare · 15 gm creamGenees Pharmaceuticals · MRP ₹340.00
- ₹23.33/gKojilin · 15 gm creamLincoln Pharmaceuticals · MRP ₹350.00
- ₹24.07/gBrite Wite · 30 gm creamWallace Pharmaceuticals · MRP ₹722.00
- ₹24.20/gKromalite · 15 gm creamFDC · MRP ₹363.00
- ₹24.60/gBrite Lite · 20 gm creamWallace Pharmaceuticals · MRP ₹492.00
- ₹24.73/gEukroma KJ · 20 gm creamJagsonpal Pharmaceuticals · MRP ₹494.55
- ₹24.75/gKojimed · 15 gm creamMed Manor Organics · MRP ₹371.25
- ₹24.94/gKoji Plus TX · 15 gm creamOrganic Laboratories · MRP ₹374.06
- ₹24.95/gSepilume · 20 gm creamAkumentis Healthcare · MRP ₹499.00
- ₹25.00/gKozimax · 9 gm creamEthicare Remedies · MRP ₹225.00
- ₹25.38/gCosglo New · 30 gm creamOaknet Healthcare · MRP ₹761.50
- ₹25.95/gKojimed Ultra · 20 gm creamMed Manor Organics · MRP ₹519.00
- ₹26.60/gKojivit · 15 gm creamMicro Labs · MRP ₹399.00
- ₹27.45/gKclite Gold · 20 gm creamLinux Laboratories · MRP ₹549.00
- ₹28.60/gAnthocyn TX · 15 gm creamAlniche Life Sciences · MRP ₹429.00
- ₹28.67/gKoji Plus · 15 gm creamOrganic Laboratories · MRP ₹430.00
- ₹28.86/gIbglow · 20.5 gm creamLinux Laboratories · MRP ₹606.00
- ₹29.95/gDremz Plus · 20 gm creamCanixa Life Sciences · MRP ₹599.00
- ₹30.67/gPynomax TX · 15 gm creamGalcare Pharmaceuticals · MRP ₹460.00
- ₹30.92/gBiluma · 50 gm creamGalderma India · MRP ₹1,546
- ₹33.00/gMelano TX · 15 gm creamLa Pristine Bioceuticals · MRP ₹495.00
- ₹33.28/gKojiglo Gold · 20 gm creamAlkem Laboratories · MRP ₹665.50
- ₹33.45/gKozisol · 20 gm creamSolderma Pharmaceuticals · MRP ₹669.00
- ₹35.00/gDjiglow · 15 gm creamRonyd Health Care · MRP ₹525.00
- ₹38.42/gBiluma · 45 gm creamGalderma India · MRP ₹1,729
- ₹38.64/gBiluma · 25 gm creamGalderma India · MRP ₹966.00
- ₹39.67/gPuldem Even · 15 gm creamMasaya Pharmaceuticals · MRP ₹595.00
- ₹42.00/gIbglow HD · 15 gm creamLinux Laboratories · MRP ₹630.00
- ₹49.27/gBiluma · 15 gm creamGalderma India · MRP ₹739.00
Kojic Acid Combination Gel
18 packs, ₹5.98 to ₹133.46 per g. The 12 lowest per g come first.
- ₹5.98/gKojipic · 50 gm gelDermo Care Laboratories · MRP ₹299.00
- ₹9.55/gKojifair · 20 gm gelDermo Care Laboratories · MRP ₹191.00
- ₹13.35/gSolglo Pro · 50 gm gelEmcure Pharmaceuticals · MRP ₹667.37
- ₹18.53/gSkinsure Plus · 15 gm gelEast West Pharma · MRP ₹277.98
- ₹19.33/gOmejic · 15 gm gelOmni Life Sciences · MRP ₹290.00
- ₹19.95/gIglow(mrhm) · 20 gm gelMRHM Pharma · MRP ₹399.00
- ₹20.00/gLitane · 30 gm gelMicro Labs · MRP ₹600.00
- ₹21.00/gOmejic Plus · 20 gm gelOmni Life Sciences · MRP ₹420.00
- ₹23.00/gKojitin · 15 gm gelKLM Laboratories · MRP ₹345.00
- ₹23.20/mlGlambak · 15 ml gelKepler Health Care · MRP ₹348.00
- ₹23.97/gKojivit Ultra · 30 gm gelMicro Labs · MRP ₹719.00
- ₹24.20/gKojiglo · 20 gm gelAlkem Laboratories · MRP ₹484.00
The other 6 by price per g
- ₹25.98/mlBiluma · 50 ml gelGalderma India · MRP ₹1,299
- ₹27.73/gKozisol · 15 gm gelSolderma Pharmaceuticals · MRP ₹416.00
- ₹32.73/gCosglo · 15 gm gelOaknet Healthcare · MRP ₹491.00
- ₹37.60/mlSolglo · 50 ml gelEmcure Pharmaceuticals · MRP ₹1,880
- ₹72.79/mlVedapeel · 60 ml gelCipla · MRP ₹4,367
- ₹133.46/gClaze · 60 gm gelCipla · MRP ₹8,007
Kojic Acid Combination Lotion
5 packs, ₹6.99 to ₹24.20 per ml.
- ₹6.99/mlPynomax TX · 100 ml lotionGalcare Pharmaceuticals · MRP ₹699.00
- ₹8.25/mlTyrodin · 100 ml lotionCanixa Life Sciences · MRP ₹825.00
- ₹15.00/gKojiglo Gold · 50 gm lotionAlkem Laboratories · MRP ₹750.00
- ₹18.36/mlCosglo New · 50 ml lotionOaknet Healthcare · MRP ₹918.00
- ₹24.20/gBiluma · 45 gm lotionGalderma India · MRP ₹1,089
Kojic Acid Combination Serum
5 packs, ₹33.30 to ₹54.17 per ml.
- ₹33.30/mlBiluma · 30 ml serumGalderma India · MRP ₹999.00
- ₹35.33/mlKozisol · 15 ml serumSolderma Pharmaceuticals · MRP ₹530.00
- ₹45.00/mlKozilite H · 30 ml serumEthicare Remedies · MRP ₹1,350
- ₹49.97/mlBiluma · 30 ml serumGalderma India · MRP ₹1,499
- ₹54.17/mlKojiglo · 30 ml serumAlkem Laboratories · MRP ₹1,625
Kojic Acid Combination Facewash
2 packs, ₹5.60 to ₹8.11 per g.
- ₹5.60/gSolglo · 100 gm facewashEmcure Pharmaceuticals · MRP ₹560.00
- ₹8.11/mlBiluma · 100 ml facewashGalderma India · MRP ₹811.00
Kojic Acid Combination Liquid
2 packs, ₹29.67 to ₹33.30 per ml.
- ₹29.67/mlTyrodin · 30 ml liquidCanixa Life Sciences · MRP ₹890.00
- ₹33.30/mlObril Gold · 30 ml liquidBrinton Pharmaceuticals · MRP ₹999.00
Kojic Acid Combination Tablet
2 packs, ₹14.50 to ₹17.81 per tablet.
- ₹14.50/tabletTyrodin · 10 tabletCanixa Life Sciences · MRP ₹145.00
- ₹17.81/tabletPurelite · 10 tabletAdroit Biomed · MRP ₹178.10
Kojic Acid Combination Lotion 50 Spf
1 pack, ₹25.08 per ml.
- ₹25.08/mlBiluma · 50 ml lotionGalderma India · MRP ₹1,254
Kojic Acid Combination Cream 2 %
1 pack, ₹29.00 per g.
- ₹29.00/gKojic · 20 gm creamTorrent Pharmaceuticals · MRP ₹580.00
Kojic Acid Combination Emulgel
1 pack, ₹20.50 per g.
- ₹20.50/gKojitin Ultra · 20 gm emulgelKLM Laboratories · MRP ₹410.00
Kojic Acid Combination Soap
1 pack, ₹1.59 per g.
- ₹1.59/gKoziclin · 100 gm soapWest Coast Pharma Works · MRP ₹159.27
Companies marketing it
- Galderma India10 packs
- Canixa Life Sciences5 packs
- Leeford Healthcare5 packs
- Emcure5 packs
- Linux Laboratories4 packs
- Alkem4 packs
- Eris3 packs
- Dermo Care Laboratories3 packs
- Organic Laboratories3 packs
- Micro Labs3 packs
- Ethicare Remedies3 packs
- Solderma Pharmaceuticals3 packs
- Galcare Pharmaceuticals3 packs
- Alniche Life Sciences2 packs
- Wallace Pharmaceuticals2 packs
- Cipla2 packs
- Ipca Laboratories2 packs
- Kepler Health Care2 packs
- Torrent Pharmaceuticals2 packs
- Med Manor Organics2 packs
- KLM Laboratories2 packs
- Omni Life Sciences2 packs
- Adroit Biomed2 packs
- Ronyd Health Care1 pack
Prices are the maximum retail prices each company filed with the National Pharmaceutical Pricing Authority (NPPA) for July 2026, read from NPPA's Pharma Sahi Daam service on 2 Oct 2026. A price in a shop can be lower; it may not lawfully be higher. Failed batches are those CDSCO and state laboratories declared not of standard quality. This is a record of prices and filings, not medical advice: do not change a medicine without your doctor or pharmacist. Source: NPPA and CDSCO, Government of India. About this record.