Medicines / Molecules / Diclofenac + Paracetamol + Serratiopeptidase
Diclofenac + Paracetamol + SerratiopeptidaseEvery pack, by price.
94 packs of Diclofenac + Paracetamol + Serratiopeptidase on NPPA's price list for July 2026: 90 brands from 74 companies, in 9 forms and strengths.
- Packs
- 94
- Brands
- 90
- Companies
- 74
- Forms and strengths
- 9
- Price-controlled packs
- 0 of 94
Packs, lowest price per unit first
Diclofenac + Paracetamol + Serratiopeptidase Tablet 50/325/10 mg
41 packs, ₹1.17 to ₹20.58 per tablet. The 12 lowest per tablet come first.
- ₹1.17/tabletVentoran SP · 10 tabletUniventis Medicare · MRP ₹11.69
- ₹1.60/tabletTroygesic SP · 10 tabletTroikaa Pharmaceuticals · MRP ₹16.00
- ₹4.92/tabletNezendp · 10 tabletSeagull Pharma · MRP ₹49.22
- ₹5.22/tabletBiogesic (M.d.c) · 10 tabletM D C Pharmaceuticals · MRP ₹52.20
- ₹5.50/tabletZeldinac SP · 10 tabletLeeford Healthcare · MRP ₹55.00
- ₹5.55/tabletDiclotal Plus SP · 10 tabletBlue Cross Laboratories · MRP ₹55.50
- ₹5.98/tabletAnadase · 10 tabletOptho Remedies · MRP ₹59.75
- ₹6.33/tabletVersilles S · 10 tabletWinsome Lab · MRP ₹63.28
- ₹6.44/tabletDan SP · 10 tabletUnison Pharmaceuticals · MRP ₹64.38
- ₹7.48/tabletDsp · 12 tabletLaborate Pharmaceutical · MRP ₹89.70
- ₹7.50/tabletMicrodase DP · 10 tabletWinsome Lab · MRP ₹75.00
- ₹7.83/tabletPeptizen DP · 10 tabletOrganic Laboratories · MRP ₹78.30
The other 29 by price per tablet
- ₹7.85/tabletSerditer-P · 10 tabletGujarat Terce Laboratories · MRP ₹78.50
- ₹7.97/tabletSpeedex NS · 10 tabletPharmasynth Formulations · MRP ₹79.69
- ₹8.25/tabletVogesic SP · 10 tabletNri Vision Care · MRP ₹82.50
- ₹8.44/tabletMegaflam SP · 10 tabletOmega Remedies · MRP ₹84.38
- ₹8.50/tabletGeriser DP · 10 tabletGerrysun Pharmaceuticals · MRP ₹85.00
- ₹8.50/tabletWayfenac SP · 10 tabletSmartway Wellness · MRP ₹85.00
- ₹8.56/tabletV 2 Plus · 10 tabletDr. Johns Laboratories · MRP ₹85.59
- ₹8.74/tabletDatio Plus · 10 tabletST Morrison · MRP ₹87.42
- ₹8.77/tabletEldofen SP · 10 tabletElder Projects · MRP ₹87.66
- ₹8.97/tabletDsp · 10 tabletLaborate Pharmaceutical · MRP ₹89.70
- ₹9.02/tabletAdine Plus · 10 tabletDr. Johns Laboratories · MRP ₹90.19
- ₹9.90/tabletZovaflam · 10 tabletZovaitalia Bio Tech · MRP ₹99.00
- ₹10.59/tabletRatio-Dp · 10 tabletIntas Pharmaceuticals · MRP ₹105.94
- ₹10.89/tabletEspidase DP · 10 tabletMegha Healthcare · MRP ₹108.85
- ₹11.00/tabletLytic K Plus · 10 tabletWens Pharma · MRP ₹110.00
- ₹11.25/tabletMoonzox SP · 10 tabletMoonstar Lifecare · MRP ₹112.50
- ₹11.30/tabletSeragesic SP · 10 tabletTorque Pharmaceuticals · MRP ₹113.00
- ₹11.63/tabletXany SP · 10 tabletWilshire Pharmaceuticals · MRP ₹116.25
- ₹12.14/tabletIntagesic SP · 10 tabletIntas Pharmaceuticals · MRP ₹121.41
- ₹12.19/tabletXeroflam S · 10 tabletHelios Pharmaceuticals · MRP ₹121.88
- ₹14.25/tabletSerra DP · 10 tabletKamron Laboratories · MRP ₹142.50
- ₹14.70/tabletDiclofen SP · 10 tabletZydus Healthcare · MRP ₹146.95
- ₹14.86/tabletLyser DP · 10 tabletComed Chemicals · MRP ₹148.55
- ₹16.59/tabletZinase DP · 10 tabletRapross Pharmaceuticals · MRP ₹165.93
- ₹17.63/tabletSeropen DP · 10 tabletMorepen Laboratories · MRP ₹176.25
- ₹17.77/tabletEsgipyrin SP · 10 tabletAbbott Healthcare · MRP ₹177.69
- ₹18.49/tabletBiozobid Plus · 10 tabletAbbott Healthcare · MRP ₹184.94
- ₹18.70/tabletRolosol Plus · 10 tabletTidal Laboratories · MRP ₹187.03
- ₹20.58/tabletEbility · 10 tabletAbbott Healthcare · MRP ₹205.84
Diclofenac + Paracetamol + Serratiopeptidase Tablet 50/325/15 mg
39 packs, ₹0.01 to ₹23.29 per tablet. The 12 lowest per tablet come first.
- ₹0.01/tabletXymoflam SP · 10 tabletAristo Pharmaceuticals · MRP ₹0.13
- ₹5.16/tabletPeptis DP · 10 tabletFranklin Laboratories (India) · MRP ₹51.56
- ₹6.51/tabletDiclopep Plus · 10 tabletWaves Biotech · MRP ₹65.06
- ₹6.90/tabletVivodol P · 10 tabletIntel Pharmaceuticals · MRP ₹69.00
- ₹7.03/tabletUltiflam DS · 10 tabletSkymax Laboratories · MRP ₹70.31
- ₹7.30/tabletNorton SP · 10 tabletMcastro Pharma · MRP ₹73.00
- ₹7.40/tabletVotanec SP · 10 tabletLaborate Pharmaceutical · MRP ₹74.00
- ₹7.71/tabletAT SP · 10 tabletAtopic Laboratories · MRP ₹77.10
- ₹7.80/tabletD Fresh SP · 10 tabletSmart Laboratories · MRP ₹78.00
- ₹8.06/tabletD Pep XP · 10 tabletKanad Labs · MRP ₹80.63
- ₹8.20/tabletSider P · 10 tabletBiomax Biotechnics · MRP ₹82.00
- ₹8.55/tabletDiclogesic SP · 10 tabletTorrent Pharmaceuticals · MRP ₹85.50
The other 27 by price per tablet
- ₹8.72/tabletNgflam SP · 10 tabletNextgen Health Care · MRP ₹87.19
- ₹9.00/tabletDardflam · 10 tabletHealing Pharma India · MRP ₹90.00
- ₹9.00/tabletEspidase DP · 10 tabletMegha Healthcare · MRP ₹89.95
- ₹9.04/tabletOxalgin Dsp · 10 tabletZydus Healthcare · MRP ₹90.40
- ₹9.28/tabletIndiaflam P · 10 tabletVotary Laboratories · MRP ₹92.80
- ₹9.80/tabletSeragesic (Torque) · 10 tabletTorque Pharmaceuticals · MRP ₹98.00
- ₹10.13/tabletSolupep DP · 10 tabletEmbiotic Lab · MRP ₹101.25
- ₹10.23/tabletDolobrake SP · 10 tabletMankind Prime Labs · MRP ₹102.30
- ₹10.80/tabletExudolp · 10 tabletMacmillon Pharmaceuticals · MRP ₹108.00
- ₹11.29/tabletFense P · 10 tabletForgen Healthcare · MRP ₹112.92
- ₹11.57/tabletDyrect P · 10 tabletOzone Pharmaceuticals · MRP ₹115.65
- ₹11.70/tabletCuroflam · 10 tabletBrochem Healthcare · MRP ₹117.00
- ₹11.82/tabletTopac SP Plus · 10 tabletAbbott Healthcare · MRP ₹118.23
- ₹12.20/tabletRoyalflam · 10 tabletArnon Healthcare · MRP ₹122.00
- ₹12.28/tabletMuscoflex · 10 tabletIndchemie Health Specialities · MRP ₹122.81
- ₹12.32/tabletExudase DP · 10 tabletRavenbhel Pharmaceuticals · MRP ₹123.19
- ₹12.40/tabletVanzoflam · 10 tabletIva Healthcare · MRP ₹124.00
- ₹13.33/tabletFlozen-Plus · 10 tabletMankind Pharmaceuticals · MRP ₹133.25
- ₹13.93/tabletLytix DP · 10 tabletVance & Health Pharmaceuticals · MRP ₹139.30
- ₹14.35/tabletDuoflam SP · 10 tabletManeesh Pharmaceuticals · MRP ₹143.48
- ₹14.85/tabletSeradic P · 10 tabletObsurge Biotech · MRP ₹148.45
- ₹15.00/tabletDitaze · 10 tabletGracious Pharmaceuticals · MRP ₹150.00
- ₹15.09/tabletMuscodac · 10 tabletIndchemie Health Specialities · MRP ₹150.94
- ₹15.28/tabletDynaflex SP · 10 tabletAristo Laboratories · MRP ₹152.81
- ₹15.46/tabletFlanzen DP · 10 tabletManeesh Pharmaceuticals · MRP ₹154.59
- ₹17.20/tabletEnzoflam · 10 tabletAlkem Laboratories · MRP ₹172.00
- ₹23.29/tabletEmanzen-Dp · 10 tabletEmcure Pharmaceuticals · MRP ₹232.90
Diclofenac + Paracetamol + Serratiopeptidase Tablet 50/500/10 mg
5 packs, ₹3.63 to ₹31.40 per tablet.
- ₹3.63/tabletSurgesic P · 10 tabletSurge Biotech · MRP ₹36.25
- ₹6.10/tabletHealase DP · 10 tabletReckitt Benckiser · MRP ₹61.00
- ₹8.28/tabletSerip Dsp · 10 tabletBennet Pharmaceuticals · MRP ₹82.75
- ₹8.95/tabletAcfast Dpm · 10 tabletKim Lab · MRP ₹89.50
- ₹31.40/tabletMuscodac · 10 tabletIndchemie Health Specialities · MRP ₹314.00
Diclofenac + Paracetamol + Serratiopeptidase Tablet
3 packs, ₹3.28 to ₹7.50 per tablet.
- ₹3.28/tabletSolidose DP · 10 tabletNoel Pharmaceuticals · MRP ₹32.81
- ₹4.59/tabletIndiaflam AP · 10 tabletVotary Laboratories · MRP ₹45.90
- ₹7.50/tabletTriact (Pharmtak) · 10 tabletPharmtak · MRP ₹75.00
Diclofenac + Paracetamol + Serratiopeptidase Tablet 50/500/15 mg
2 packs, ₹10.21 to ₹10.98 per tablet.
- ₹10.21/tabletLysonac Plus · 10 tabletEl-Dorado Bio-Tech · MRP ₹102.09
- ₹10.98/tabletDologesic SP · 10 tabletMicro Labs · MRP ₹109.80
Diclofenac + Paracetamol + Serratiopeptidase Tablet MR 50/325/10 mg
1 pack, ₹8.50 per tablet.
- ₹8.50/tabletAsfen MR · 10 tablet mrOrison Pharmaceuticals · MRP ₹85.00
Diclofenac + Paracetamol + Serratiopeptidase Tablet 10/50 mg
1 pack, ₹7.20 per tablet.
- ₹7.20/tabletBodase DP · 10 tabletMedico Labs · MRP ₹72.00
Diclofenac + Paracetamol + Serratiopeptidase Tablet 15 mg
1 pack, ₹8.40 per tablet.
- ₹8.40/tabletPangnor SP · 10 tabletSmart Laboratories · MRP ₹84.00
Diclofenac + Paracetamol + Serratiopeptidase Gel
1 pack, ₹2.90 per g.
- ₹2.90/gZovaflam · 50 gm gelZovaitalia Bio Tech · MRP ₹145.00
Companies marketing it
- Abbott4 packs
- Alkem4 packs
- Laborate Pharmaceutical3 packs
- Dr. Johns Laboratories2 packs
- Smart Laboratories2 packs
- Zydus2 packs
- Mankind2 packs
- Maneesh Pharmaceuticals2 packs
- Aristo2 packs
- Megha Healthcare2 packs
- Votary Laboratories2 packs
- Intas2 packs
- Winsome Lab2 packs
- Torque Pharmaceuticals2 packs
- Zovaitalia Bio Tech2 packs
- Kim Lab1 pack
- Optho Remedies1 pack
- Orison Pharmaceuticals1 pack
- Atopic Laboratories1 pack
- M D C Pharmaceuticals1 pack
- Medico Labs1 pack
- Brochem Healthcare1 pack
- Unison Pharmaceuticals1 pack
- Healing Pharma India1 pack
Prices are the maximum retail prices each company filed with the National Pharmaceutical Pricing Authority (NPPA) for July 2026, read from NPPA's Pharma Sahi Daam service on 2 Oct 2026. A price in a shop can be lower; it may not lawfully be higher. Failed batches are those CDSCO and state laboratories declared not of standard quality. This is a record of prices and filings, not medical advice: do not change a medicine without your doctor or pharmacist. Source: NPPA and CDSCO, Government of India. About this record.