Medicines / Molecules / Clobetasol + Ofloxacin + Ornidazole + Terbinafine
Clobetasol + Ofloxacin + Ornidazole + TerbinafineEvery pack, by price.
33 packs of Clobetasol + Ofloxacin + Ornidazole + Terbinafine on NPPA's price list for July 2026: 30 brands from 25 companies, in 7 forms and strengths.
- Packs
- 33
- Brands
- 30
- Companies
- 25
- Forms and strengths
- 7
- Price-controlled packs
- 0 of 33
Packs, lowest price per unit first
Clobetasol + Ofloxacin + Ornidazole + Terbinafine Cream 1/0.05/0.75/2 %
14 packs, ₹1.63 to ₹8.18 per g. The 12 lowest per g come first.
- ₹1.63/gO2 Derm · 30 gm creamMedley Pharmaceuticals · MRP ₹49.00
- ₹3.53/gTotalderm Plus · 15 gm creamAlkem Laboratories · MRP ₹53.00
- ₹3.84/gDermosav · 20 gm creamBennet Pharmaceuticals · MRP ₹76.88
- ₹5.00/gOfdi Plus · 15 gm creamAustro Lab · MRP ₹75.00
- ₹5.33/gTaf Plus · 15 gm creamHelios Pharmaceuticals · MRP ₹79.99
- ₹5.50/gRulate (Aurz) · 15 gm creamAurz Pharmaceuticals · MRP ₹82.50
- ₹5.67/gTerbofinoc · 15 gm creamTorque Pharmaceuticals · MRP ₹85.00
- ₹6.33/gClofresh OT · 15 gm creamSmart Laboratories · MRP ₹95.00
- ₹6.65/gTocoderm Plus · 15 gm creamCipla · MRP ₹99.82
- ₹6.80/gItrostred OC · 15 gm creamLeeford Healthcare · MRP ₹102.00
- ₹6.87/gDexoderm · 15 gm creamMicro Labs · MRP ₹103.10
- ₹7.33/gNeo Castor NF · 15 gm creamLeeford Healthcare · MRP ₹110.00
The other 2 by price per g
- ₹8.13/gLeoderm Plus · 15 gm creamLeo Life Science · MRP ₹122.00
- ₹8.18/gTerbicad gm · 10 gm creamCadila Pharmaceuticals · MRP ₹81.75
Clobetasol + Ofloxacin + Ornidazole + Terbinafine Cream
8 packs, ₹1.33 to ₹7.90 per g.
- ₹1.33/gDerminova · 15 gm creamTroikaa Pharmaceuticals · MRP ₹20.00
- ₹1.55/gDermizen OC · 15 gm creamZen Labs India · MRP ₹23.31
- ₹2.62/gCastor NF · 5 gm creamLeeford Healthcare · MRP ₹13.12
- ₹3.10/gBactromix · 15 gm creamRhine Biogenics · MRP ₹46.45
- ₹3.97/gOftiderm · 15 gm creamUniventis Medicare · MRP ₹59.50
- ₹4.03/gVictoderm · 15 gm creamUnimarck Healthcare · MRP ₹60.50
- ₹5.54/gPristiva · 15 gm creamIva Healthcare · MRP ₹83.03
- ₹7.90/gJagderm OC · 15 gm creamJagsonpal Pharmaceuticals · MRP ₹118.50
Clobetasol + Ofloxacin + Ornidazole + Terbinafine Ointment 1/0.05/0.75/2 %
6 packs, ₹1.19 to ₹9.17 per g.
- ₹1.19/gIntaderm · 15 gm ointmentIntas Pharmaceuticals · MRP ₹17.87
- ₹3.27/gOflagard-4 · 15 gm ointmentBiomax Biotechnics · MRP ₹49.00
- ₹3.49/gCoot · 15 gm ointmentCadila Pharmaceuticals · MRP ₹52.40
- ₹5.67/gTerbizen Plus · 15 gm ointmentElder Projects · MRP ₹85.00
- ₹7.00/gOltef · 15 gm ointmentLeeford Healthcare · MRP ₹105.00
- ₹9.17/gLaboderm OC · 15 gm ointmentLaborate Pharmaceutical · MRP ₹137.50
Clobetasol + Ofloxacin + Ornidazole + Terbinafine Cream 0.05/0.75/2/1 %
2 packs, ₹6.19 to ₹7.00 per g.
- ₹6.19/gO2 Derm · 15 gm creamMedley Pharmaceuticals · MRP ₹92.80
- ₹7.00/gCastor NF · 15 gm creamLeeford Healthcare · MRP ₹105.00
Clobetasol + Ofloxacin + Ornidazole + Terbinafine Cream 1/1/1/0.05 %
1 pack, ₹4.60 per g.
- ₹4.60/gCastor NF · 25 gm creamLeeford Healthcare · MRP ₹115.00
Clobetasol + Ofloxacin + Ornidazole + Terbinafine Ointment 0.05/1/2/0.75 %
1 pack, ₹1.60 per g.
- ₹1.60/gPadron Plus · 15 gm ointmentKhandelwal Laboratories · MRP ₹24.00
Clobetasol + Ofloxacin + Ornidazole + Terbinafine Ointment
1 pack, ₹6.44 per g.
- ₹6.44/gRederma Plus · 15 gm ointmentRhine Biogenics · MRP ₹96.56
Companies marketing it
- Leeford Healthcare6 packs
- Rhine Biogenics2 packs
- Cadila Pharmaceuticals2 packs
- Medley Pharmaceuticals2 packs
- Smart Laboratories1 pack
- Troikaa Pharmaceuticals1 pack
- Zen Labs India1 pack
- Bennet Pharmaceuticals1 pack
- Micro Labs1 pack
- Intas1 pack
- Jagsonpal Pharmaceuticals1 pack
- Laborate Pharmaceutical1 pack
- Leo Life Science1 pack
- Austro Lab1 pack
- Biomax Biotechnics1 pack
- Univentis Medicare1 pack
- Khandelwal Laboratories1 pack
- Iva Healthcare1 pack
- Aurz Pharmaceuticals1 pack
- Helios Pharmaceuticals1 pack
- Elder Projects1 pack
- Torque Pharmaceuticals1 pack
- Cipla1 pack
- Alkem1 pack
Prices are the maximum retail prices each company filed with the National Pharmaceutical Pricing Authority (NPPA) for July 2026, read from NPPA's Pharma Sahi Daam service on 2 Oct 2026. A price in a shop can be lower; it may not lawfully be higher. Failed batches are those CDSCO and state laboratories declared not of standard quality. This is a record of prices and filings, not medical advice: do not change a medicine without your doctor or pharmacist. Source: NPPA and CDSCO, Government of India. About this record.