Medicines / Molecules / Chlorpheniramine + Dextromethorphan + Phenylephrine

Chlorpheniramine + Dextromethorphan + PhenylephrineEvery pack, by price.

249 packs of Chlorpheniramine + Dextromethorphan + Phenylephrine on NPPA's price list for July 2026: 193 brands from 134 companies, in 28 forms and strengths.

Packs
249
Brands
193
Companies
134
Forms and strengths
28
Price-controlled packs
0 of 249

Packs, lowest price per unit first

Chlorpheniramine + Dextromethorphan + Phenylephrine Syrup 2/10/5 mg

135 packs, ₹0.17 to ₹1.88 per ml. The 12 lowest per ml come first.

  1. ₹0.17/mlZykof DM · 100 ml syrupLaborate Pharmaceutical · MRP ₹16.87
  2. ₹0.25/mlCherrylab · 100 ml syrupLaborate Pharmaceutical · MRP ₹25.00
  3. ₹0.38/mlTussmark D · 100 ml syrupMankind Pharmaceuticals · MRP ₹38.31
  4. ₹0.40/mlVentol D · 100 ml syrupWinsome Lab · MRP ₹40.00
  5. ₹0.44/mlIphardin D (National) · 100 ml syrupNational C & Pharma · MRP ₹44.43
  6. ₹0.45/mlRizkof · 100 ml syrupRitz Pharma · MRP ₹45.00
  7. ₹0.46/mlCheridryl (Psychotropics) · 100 ml syrupPsychotropics India · MRP ₹46.00
  8. ₹0.48/mlNefdyl D · 100 ml syrupNoel Pharmaceuticals · MRP ₹48.00
  9. ₹0.54/mlCoughex D · 60 ml syrupAcme Pharmaceuticals · MRP ₹32.34
  10. ₹0.54/mlZencoff · 100 ml syrupZen Labs India · MRP ₹54.00
  11. ₹0.58/mlCoughmate · 100 ml syrupMorepen Laboratories · MRP ₹58.00
  12. ₹0.59/mlKofkul · 60 ml syrupFinecure Pharmaceuticals · MRP ₹35.53
The next 48 by price per ml
  1. ₹0.60/mlBanocof D · 100 ml syrupAareen Healthcare · MRP ₹60.34
  2. ₹0.60/mlLitcoff DM · 100 ml syrupST Morrison · MRP ₹60.00
  3. ₹0.62/mlRufcof-D · 100 ml syrupBrochem Healthcare · MRP ₹62.00
  4. ₹0.64/mlAltime CF · 60 ml syrupSH Pharmaceuticals · MRP ₹38.27
  5. ₹0.64/mlTussiben · 100 ml syrupLeben Laboratories · MRP ₹64.00
  6. ₹0.67/mlCitikof D · 100 ml syrupForgen Healthcare · MRP ₹66.55
  7. ₹0.69/mlActacof DX · 100 ml syrupShankus Acme Pharma · MRP ₹69.00
  8. ₹0.69/mlKoftame · 120 ml syrupIcpa Health Products · MRP ₹83.20
  9. ₹0.75/mlLupihist-Dm Plus · 60 ml syrupLupin · MRP ₹45.00
  10. ₹0.77/mlUncof D · 100 ml syrupHelios Pharmaceuticals · MRP ₹77.00
  11. ₹0.78/mlHelpotus DX · 100 ml syrupEncore Healthcare · MRP ₹78.00
  12. ₹0.78/mlNiltuss DC · 60 ml syrupSeagull Pharma · MRP ₹47.00
  13. ₹0.78/mlTuspress · 100 ml syrupIndoco Remedies · MRP ₹77.76
  14. ₹0.78/mlTussiben · 60 ml syrupLeben Laboratories · MRP ₹47.00
  15. ₹0.79/mlCoughwil · 100 ml syrupWilburt Remedies · MRP ₹79.41
  16. ₹0.79/mlSedam D · 100 ml syrupMcastro Pharma · MRP ₹78.75
  17. ₹0.80/mlGlyzex · 100 ml syrupMidas Care Pharmaceuticals · MRP ₹80.00
  18. ₹0.80/mlIsp Cough D · 100 ml syrupIndospectrum Pharmaceuticals · MRP ₹80.36
  19. ₹0.81/mlD Tus Plus · 100 ml syrupMed Manor Organics · MRP ₹81.25
  20. ₹0.81/mlXitcof D · 100 ml syrupDakshinamurti Pharma · MRP ₹81.47
  21. ₹0.84/mlKofcatch DX · 100 ml syrupKLM Laboratories · MRP ₹84.38
  22. ₹0.84/mlNiltuss DC · 100 ml syrupSeagull Pharma · MRP ₹84.38
  23. ₹0.86/mlKuff-D · 100 ml syrupIntas Pharmaceuticals · MRP ₹86.25
  24. ₹0.86/mlTordex · 60 ml syrupTorque Pharmaceuticals · MRP ₹51.50
  25. ₹0.88/mlKofzer · 100 ml syrupMerganzer Pharma · MRP ₹88.00
  26. ₹0.88/mlOtus · 100 ml syrupOlcare · MRP ₹87.50
  27. ₹0.89/mlDrycoff · 100 ml syrupUniza Healthcare · MRP ₹88.69
  28. ₹0.90/mlTerex D · 100 ml syrupJupiter Pharmaceuticals · MRP ₹90.00
  29. ₹0.91/mlCitikof DX · 100 ml syrupForgen Healthcare · MRP ₹91.27
  30. ₹0.91/mlRespifresh D · 100 ml syrupSmart Laboratories · MRP ₹91.00
  31. ₹0.92/mlCoughsee DX · 100 ml syrupSurge Biotech · MRP ₹91.88
  32. ₹0.93/mlInstacuf · 100 ml syrupInstaray Pharmaceuticals · MRP ₹92.72
  33. ₹0.93/mlKofirax D · 100 ml syrupHetero Healthcare · MRP ₹92.80
  34. ₹0.93/mlKoltus D · 100 ml syrupAptus Pharma · MRP ₹92.90
  35. ₹0.93/mlMooncof DX · 100 ml syrupMoonstar Lifecare · MRP ₹93.00
  36. ₹0.93/mlOrange CS · 100 ml syrupAnhox Healthcare · MRP ₹93.00
  37. ₹0.93/mlRespijoy D · 100 ml syrupSmart Laboratories · MRP ₹93.00
  38. ₹0.93/mlSudex DX · 100 ml syrupComed Chemicals · MRP ₹92.81
  39. ₹0.93/mlTruecof DM · 100 ml syrupValue Formulations · MRP ₹92.81
  40. ₹0.93/mlTussthik D · 100 ml syrupSmart Laboratories · MRP ₹93.00
  41. ₹0.94/mlMooncof DX · 60 ml syrupMoonstar Lifecare · MRP ₹56.25
  42. ₹0.96/mlKaff DM · 100 ml syrupAbaris Healthcare · MRP ₹96.30
  43. ₹0.97/mlCapnyl D · 60 ml syrupEmpiai Pharmaceuticals · MRP ₹58.13
  44. ₹0.97/mlMucoscope-D · 100 ml syrupNarankaa Pharma · MRP ₹96.56
  45. ₹0.98/mlKofsum DX · 100 ml syrupSunberry Lifesciences · MRP ₹98.44
  46. ₹0.99/mlKofkul · 100 ml syrupFinecure Pharmaceuticals · MRP ₹99.00
  47. ₹1.00/mlCoform D · 100 ml syrupAjanta Pharma · MRP ₹99.84
  48. ₹1.00/mlEmicof · 100 ml syrupLeeford Healthcare · MRP ₹100.00

Chlorpheniramine + Dextromethorphan + Phenylephrine Syrup

33 packs, ₹0.21 to ₹2.01 per ml. The 12 lowest per ml come first.

  1. ₹0.21/mlKedex (Knoll) · 100 ml syrupKnoll Healthcare · MRP ₹20.63
  2. ₹0.26/mlSinovent DM · 100 ml syrupUniventis Medicare · MRP ₹26.25
  3. ₹0.29/mlVentocold DM · 100 ml syrupUniventis Medicare · MRP ₹29.38
  4. ₹0.31/mlAristokof DM · 100 ml syrupAristo Laboratories · MRP ₹31.25
  5. ₹0.34/mlVentocold DM · 60 ml syrupUniventis Medicare · MRP ₹20.31
  6. ₹0.64/mlTussiben DX · 100 ml syrupLeben Laboratories · MRP ₹63.75
  7. ₹0.71/mlKufma DR · 100 ml syrupWings Pharmaceuticals · MRP ₹71.00
  8. ₹0.75/mlUnicough · 100 ml syrupUniversal Medikit · MRP ₹75.00
  9. ₹0.76/mlCriszir DM · 100 ml syrupST Morrison · MRP ₹75.50
  10. ₹0.78/mlTussiben DX · 60 ml syrupLeben Laboratories · MRP ₹46.88
  11. ₹0.84/mlKofcatch DX · 100 ml syrupKLM Laboratories · MRP ₹84.00
  12. ₹0.84/mlNiltuss DX · 100 ml syrupSeagull Pharma · MRP ₹84.38
The other 21 by price per ml
  1. ₹0.84/mlXpel D · 100 ml syrupAltius Pharmaceuticals · MRP ₹84.37
  2. ₹0.89/mlKofcatch D · 100 ml syrupKLM Laboratories · MRP ₹89.06
  3. ₹0.89/mlRespihop D · 100 ml syrupAnax Life Sciences · MRP ₹89.06
  4. ₹0.93/mlIvacof Adx · 100 ml syrupIva Healthcare · MRP ₹92.80
  5. ₹0.95/mlKufsorid · 100 ml syrupWilshire Health Care · MRP ₹94.68
  6. ₹0.98/mlPlurasun D · 100 ml syrupDesun Pharma · MRP ₹98.44
  7. ₹0.99/mlOffkuf D · 100 ml syrupWonder Theraputics · MRP ₹98.91
  8. ₹0.99/mlRotus DX · 100 ml syrupMascot Health Series · MRP ₹99.30
  9. ₹1.02/mlConeed DX · 100 ml syrupLorance Pharma · MRP ₹102.18
  10. ₹1.02/mlNiltuss DX · 60 ml syrupSeagull Pharma · MRP ₹60.94
  11. ₹1.08/mlTorry D · 100 ml syrupTorin Pharmaceuticals · MRP ₹108.00
  12. ₹1.09/mlDrycolib · 100 ml syrupLibramed Pharmaceuticals · MRP ₹108.75
  13. ₹1.11/mlBroncosip DX · 100 ml syrupCanvarzys Healthcare · MRP ₹110.63
  14. ₹1.12/mlSanator DX · 100 ml syrupFidus Healthcare · MRP ₹112.00
  15. ₹1.17/mlOD LM DX · 100 ml syrupThemis Medicare · MRP ₹117.18
  16. ₹1.24/mlDaoryl Junior · 100 ml syrupJB Chemicals · MRP ₹123.68
  17. ₹1.28/mlSalbid DX · 100 ml syrupMicro Labs · MRP ₹128.40
  18. ₹1.28/mlToko D · 100 ml syrupHymax Healthcare · MRP ₹128.00
  19. ₹1.45/mlTusvo D · 100 ml syrupVasu Organics · MRP ₹144.87
  20. ₹1.59/mlViscodyne DP · 100 ml syrupDr. Reddys Laboratories · MRP ₹159.00
  21. ₹2.01/mlTusvo D · 60 ml syrupVasu Organics · MRP ₹120.60

Chlorpheniramine + Dextromethorphan + Phenylephrine Syrup 2/15/5 mg

32 packs, ₹0.65 to ₹1.59 per ml. The 12 lowest per ml come first.

  1. ₹0.65/mlRelife DX · 100 ml syrupLeo Life Science · MRP ₹65.00
  2. ₹0.75/mlNasiwar D · 100 ml syrupBio Warriors Pharmaceuticals · MRP ₹74.87
  3. ₹0.89/mlKofcatch DX · 100 ml syrupKLM Laboratories · MRP ₹89.06
  4. ₹0.90/mlBronex DM · 100 ml syrupGalpha Laboratories · MRP ₹90.07
  5. ₹0.97/mlBingo DX · 60 ml syrupNextgen Health Care · MRP ₹58.00
  6. ₹0.98/mlBingo DX · 100 ml syrupNextgen Health Care · MRP ₹98.00
  7. ₹0.98/mlVentoranz-Dx · 60 ml syrupAlkem Laboratories · MRP ₹59.06
  8. ₹1.00/mlRexcof DX Plus · 125 ml syrupCipla · MRP ₹124.54
  9. ₹1.02/mlCozymin DX · 100 ml syrupUnimarck Healthcare · MRP ₹101.72
  10. ₹1.03/mlTusstangy DX · 100 ml syrupSmart Laboratories · MRP ₹103.13
  11. ₹1.06/mlVentoranz-Dx · 100 ml syrupAlkem Laboratories · MRP ₹105.90
  12. ₹1.08/mlDolosils DX Plus · 100 ml syrupMicro Labs · MRP ₹107.80
The other 20 by price per ml
  1. ₹1.08/mlRekof CC · 60 ml syrupRekvina Pharmaceuticals · MRP ₹65.00
  2. ₹1.08/mlRelife DX · 60 ml syrupLeo Life Science · MRP ₹65.00
  3. ₹1.08/mlTussthik DX · 60 ml syrupSmart Laboratories · MRP ₹65.00
  4. ₹1.09/mlKofbrint DX · 100 ml syrupBrinton Pharmaceuticals · MRP ₹109.00
  5. ₹1.09/mlTusstangy DX · 60 ml syrupSmart Laboratories · MRP ₹65.63
  6. ₹1.10/mlAsthalin DX · 100 ml syrupCipla · MRP ₹109.59
  7. ₹1.10/mlCodijoy DX · 100 ml syrupSmart Laboratories · MRP ₹110.00
  8. ₹1.12/mlTussthik DX · 100 ml syrupSmart Laboratories · MRP ₹112.00
  9. ₹1.13/mlAsthakind DX · 100 ml syrupMankind Pharmaceuticals · MRP ₹113.43
  10. ₹1.13/mlTusq DX · 100 ml syrupBlue Cross Laboratories · MRP ₹113.00
  11. ₹1.17/mlCodifresh DX · 60 ml syrupSmart Laboratories · MRP ₹70.00
  12. ₹1.18/mlEbcof DX · 100 ml syrupMMC Pharmaceuticals · MRP ₹118.00
  13. ₹1.18/mlTixar · 100 ml syrupLincoln Pharmaceuticals · MRP ₹117.84
  14. ₹1.19/mlSolvin DX · 100 ml syrupIpca Laboratories · MRP ₹118.55
  15. ₹1.29/mlKep D · 100 ml syrupKepler Health Care · MRP ₹128.91
  16. ₹1.30/mlKufril D · 100 ml syrupMed Manor Organics · MRP ₹130.31
  17. ₹1.30/mlPhensedyl DX Advanced · 60 ml syrupAbbott Healthcare · MRP ₹78.27
  18. ₹1.46/mlAsthakind DX · 60 ml syrupMankind Pharmaceuticals · MRP ₹87.83
  19. ₹1.46/mlPhensedyl DX Advanced · 100 ml syrupAbbott Healthcare · MRP ₹145.99
  20. ₹1.59/mlViscodyn DP · 100 ml syrupDr. Reddys Laboratories · MRP ₹159.00

Chlorpheniramine + Dextromethorphan + Phenylephrine Softgel Capsule 2/10/5 mg

7 packs, ₹2.78 to ₹9.95 per unit.

  1. ₹2.78/unitChupp D · 10 softgel capsuleAbbott Healthcare · MRP ₹27.82
  2. ₹5.60/unitRespijoy D · 10 softgel capsuleSmart Laboratories · MRP ₹56.00
  3. ₹6.00/unitLeekuf SG · 10 softgel capsuleLeeford Healthcare · MRP ₹60.00
  4. ₹6.09/unitKuftive SG · 10 softgel capsuleLeeford Healthcare · MRP ₹60.90
  5. ₹7.91/unitSinarest Ccf New · 10 softgel capsuleCentaur Pharmaceuticals · MRP ₹79.05
  6. ₹9.09/unitXL 90 Plus · 10 softgel capsuleDWD Pharmaceuticals · MRP ₹90.94
  7. ₹9.95/unitDeletus Pearls · 10 softgel capsuleAbbott Healthcare · MRP ₹99.54

Chlorpheniramine + Dextromethorphan + Phenylephrine Syrup 1/5/2.5 mg

6 packs, ₹1.23 to ₹1.53 per ml.

  1. ₹1.23/mlAristokof DM · 60 ml syrupAristo Laboratories · MRP ₹74.06
  2. ₹1.26/mlAsthakind DX · 60 ml syrupMankind Pharmaceuticals · MRP ₹75.48
  3. ₹1.36/mlLemolinctus PD · 60 ml syrupJagsonpal Pharmaceuticals · MRP ₹81.42
  4. ₹1.41/mlXpect D · 60 ml syrupAlkem Laboratories · MRP ₹84.35
  5. ₹1.44/mlCozymin DX · 60 ml syrupUnimarck Healthcare · MRP ₹86.25
  6. ₹1.53/mlChericof · 60 ml syrupSun Pharma Laboratories · MRP ₹91.88

Chlorpheniramine + Dextromethorphan + Phenylephrine Oral Liquid 2/10/5 mg

5 packs, ₹0.84 to ₹1.41 per ml.

  1. ₹0.84/mlAltuss-Dm · 100 ml oral liquidAlkem Laboratories · MRP ₹84.38
  2. ₹1.13/mlAlex · 60 ml oral liquidGlenmark Pharmaceuticals · MRP ₹68.00
  3. ₹1.15/mlCofaid D · 100 ml oral liquidMeyer Organics · MRP ₹115.00
  4. ₹1.31/mlChericof · 100 ml oral liquidSun Pharma Laboratories · MRP ₹131.25
  5. ₹1.41/mlChericof · 60 ml oral liquidSun Pharma Laboratories · MRP ₹84.38

Chlorpheniramine + Dextromethorphan + Phenylephrine Tablet 2/10/5 mg

4 packs, ₹4.93 to ₹5.82 per tablet.

  1. ₹4.93/tabletSneezy DX · 10 tabletCadila Pharmaceuticals · MRP ₹49.25
  2. ₹5.24/tabletCheston D Plus · 10 tabletCipla · MRP ₹52.40
  3. ₹5.63/tabletTusq DX · 10 tabletBlue Cross Laboratories · MRP ₹56.25
  4. ₹5.82/tabletContus Cough · 10 tabletStedman Pharmaceuticals · MRP ₹58.22

Chlorpheniramine + Dextromethorphan + Phenylephrine Tablet

3 packs, ₹3.77 to ₹6.60 per tablet.

  1. ₹3.77/tabletIntraqdx · 10 tabletIntra Life · MRP ₹37.72
  2. ₹6.00/tabletHeal Q · 10 tabletHealing Pharma India · MRP ₹60.00
  3. ₹6.60/tabletBroxyl Cherry · 10 tabletAustro Lab · MRP ₹66.00

Chlorpheniramine + Dextromethorphan + Phenylephrine Linctus 2/10/5 mg

2 packs, ₹0.67 to ₹1.03 per ml.

  1. ₹0.67/mlKoff GO · 100 ml linctusTorque Pharmaceuticals · MRP ₹66.60
  2. ₹1.03/mlAlerfri AD · 100 ml linctusNavil Laboratories · MRP ₹103.13

Chlorpheniramine + Dextromethorphan + Phenylephrine Capsule 2/10/5 mg

2 packs, ₹1.38 to ₹7.11 per capsule.

  1. ₹1.38/capsuleCC Cap · 10 capsuleIntas Pharmaceuticals · MRP ₹13.75
  2. ₹7.11/capsuleSynarin Kof · 10 capsuleEmbiotic Lab · MRP ₹71.06

Chlorpheniramine + Dextromethorphan + Phenylephrine Oral Liquid

2 packs, ₹0.82 per ml.

  1. ₹0.82/mlKidlinctus-Z · 60 ml oral liquidJagsonpal Pharmaceuticals · MRP ₹49.00
  2. ₹0.13Tussphan D · 60 ml oral liquidTheia Health Care · MRP ₹0.13

Chlorpheniramine + Dextromethorphan + Phenylephrine Softgel 2/10/5 mg

2 packs, ₹5.24 to ₹5.60 per unit.

  1. ₹5.24/unitRexcof · 10 softgelCipla · MRP ₹52.40
  2. ₹5.60/unitRespifresh D · 10 softgelSmart Laboratories · MRP ₹56.00

Chlorpheniramine + Dextromethorphan + Phenylephrine Suspension 2/10/5 mg

1 pack, ₹0.99 per ml.

  1. ₹0.99/mlAtecof · 100 ml suspensionJarun Pharmaceuticals · MRP ₹99.37

Chlorpheniramine + Dextromethorphan + Phenylephrine Suspension 2/15/5 mg

1 pack, ₹1.17 per ml.

  1. ₹1.17/mlBesto Cof · 100 ml suspensionBestochem Formulations · MRP ₹117.19

Chlorpheniramine + Dextromethorphan + Phenylephrine Softgel 2/10/12.5 mg

1 pack, ₹14.50 per unit.

  1. ₹14.50/unitChericof · 10 softgelSun Pharma Laboratories · MRP ₹145.00

Chlorpheniramine + Dextromethorphan + Phenylephrine Syrup 1/7.5/5 mg

1 pack, ₹2.11 per ml.

  1. ₹2.11/mlCheridryl (Psychotropics) · 50 ml syrupPsychotropics India · MRP ₹105.67

Chlorpheniramine + Dextromethorphan + Phenylephrine Linctus 1/10/5 mg

1 pack, ₹2.35 per ml.

  1. ₹2.35/mlContus · 50 ml linctusStedman Pharmaceuticals · MRP ₹117.50

Chlorpheniramine + Dextromethorphan + Phenylephrine Syrup 2/5/2.5 mg

1 pack, ₹1.49 per ml.

  1. ₹1.49/mlDaoryl Junior · 60 ml syrupJB Chemicals · MRP ₹89.28

Chlorpheniramine + Dextromethorphan + Phenylephrine Softgel Capsule

1 pack, ₹5.67 per unit.

  1. ₹5.67/unitHealtuss · 10 softgel capsuleHealing Pharma India · MRP ₹56.71

Chlorpheniramine + Dextromethorphan + Phenylephrine Syrup 2/15/5/50 mg

1 pack, ₹1.22 per ml.

  1. ₹1.22/mlInstaryl D · 100 ml syrupAglowmed Pharmaceuticals · MRP ₹122.41

Chlorpheniramine + Dextromethorphan + Phenylephrine Capsule

1 pack, ₹7.88 per capsule.

  1. ₹7.88/capsuleKufma Red · 10 capsuleWings Pharmaceuticals · MRP ₹78.75

Chlorpheniramine + Dextromethorphan + Phenylephrine Syrup 50/1.5/15 mg

1 pack, ₹0.79 per ml.

  1. ₹0.79/mlMixsyp · 100 ml syrupHiglance Laboratories · MRP ₹78.66

Chlorpheniramine + Dextromethorphan + Phenylephrine Oral Drops

1 pack, ₹5.38 per ml.

  1. ₹5.38/mlNefdyl LS · 15 ml oral dropsNoel Pharmaceuticals · MRP ₹80.63

Chlorpheniramine + Dextromethorphan + Phenylephrine Syrup 2.5/15/5 mg

1 pack, ₹0.95 per ml.

  1. ₹0.95/mlPhensedyl Decongest · 60 ml syrupAbbott Healthcare · MRP ₹57.00

Chlorpheniramine + Dextromethorphan + Phenylephrine Syrup 10/5 mg

1 pack, ₹1.00 per ml.

  1. ₹1.00/mlRespijoy D · 60 ml syrupSmart Laboratories · MRP ₹60.00

Chlorpheniramine + Dextromethorphan + Phenylephrine Tablet 50/1.25/15 mg

1 pack, ₹2.00 per tablet.

  1. ₹2.00/tabletRespinil · 10 tabletS K N Organics · MRP ₹20.00

Chlorpheniramine + Dextromethorphan + Phenylephrine Lozenges

1 pack, ₹8.33 per unit.

  1. ₹8.33/unitTussthik D · 6 lozengesSmart Laboratories · MRP ₹50.00

Chlorpheniramine + Dextromethorphan + Phenylephrine Softgel Capsule 100/2/10 mg

1 pack, ₹9.09 per unit.

  1. ₹9.09/unitXL 90 · 10 softgel capsuleDWD Pharmaceuticals · MRP ₹90.94

Companies marketing it

Prices are the maximum retail prices each company filed with the National Pharmaceutical Pricing Authority (NPPA) for July 2026, read from NPPA's Pharma Sahi Daam service on 2 Oct 2026. A price in a shop can be lower; it may not lawfully be higher. Failed batches are those CDSCO and state laboratories declared not of standard quality. This is a record of prices and filings, not medical advice: do not change a medicine without your doctor or pharmacist. Source: NPPA and CDSCO, Government of India. About this record.

COUNTERFOIL / CONTACT

Contact us.

How can we help?

Stored privately by Counterfoil. Your email is used only to respond to your enquiry.