Medicines / Molecules / Aceclofenac + Serratiopeptidase
Aceclofenac + SerratiopeptidaseEvery pack, by price.
12 packs of Aceclofenac + Serratiopeptidase on NPPA's price list for July 2026: 10 brands from 9 companies, in 6 forms and strengths.
- Packs
- 12
- Brands
- 10
- Companies
- 9
- Forms and strengths
- 6
- Price-controlled packs
- 0 of 12
Packs, lowest price per unit first
Aceclofenac + Serratiopeptidase Tablet 100/15 mg
7 packs, ₹6.56 to ₹16.74 per tablet.
- ₹6.56/tabletAcimol SP · 10 tabletLeeford Healthcare · MRP ₹65.60
- ₹8.70/tabletDiptase · 10 tabletRhine Biogenics · MRP ₹87.00
- ₹9.90/tabletSeradic A · 10 tabletObsurge Biotech · MRP ₹99.00
- ₹12.95/tabletZerodol S · 10 tabletIpca Laboratories · MRP ₹129.52
- ₹13.37/tabletCelonac SP · 10 tabletEmbiotic Lab · MRP ₹133.65
- ₹13.37/tabletOmniflam SP · 10 tabletEmbiotic Lab · MRP ₹133.65
- ₹16.74/tabletMahanac-S · 10 tabletZuventus Healthcare · MRP ₹167.35
Aceclofenac + Serratiopeptidase Tablet 100/325 mg
1 pack, ₹11.32 per tablet.
- ₹11.32/tabletAlofenac SP · 10 tabletSalas Pharma · MRP ₹113.20
Aceclofenac + Serratiopeptidase Gel
1 pack, ₹3.25 per g.
- ₹3.25/gDiptase · 30 gm gelRhine Biogenics · MRP ₹97.50
Aceclofenac + Serratiopeptidase Tablet MR
1 pack, ₹7.50 per tablet.
- ₹7.50/tabletDiptase · 10 tablet mrRhine Biogenics · MRP ₹75.00
Aceclofenac + Serratiopeptidase Tablet
1 pack, ₹5.52 per tablet.
- ₹5.52/tabletFlamese SP · 10 tabletMeridian Medicare · MRP ₹55.24
Aceclofenac + Serratiopeptidase Tablet 100/10 mg
1 pack, ₹5.80 per tablet.
- ₹5.80/tabletTrofenac S · 10 tabletElinor Pharma · MRP ₹58.00
Companies marketing it
- Rhine Biogenics3 packs
- Embiotic Lab2 packs
- Leeford Healthcare1 pack
- Salas Pharma1 pack
- Meridian Medicare1 pack
- Emcure1 pack
- Obsurge Biotech1 pack
- Elinor Pharma1 pack
- Ipca Laboratories1 pack
Prices are the maximum retail prices each company filed with the National Pharmaceutical Pricing Authority (NPPA) for July 2026, read from NPPA's Pharma Sahi Daam service on 2 Oct 2026. A price in a shop can be lower; it may not lawfully be higher. Failed batches are those CDSCO and state laboratories declared not of standard quality. This is a record of prices and filings, not medical advice: do not change a medicine without your doctor or pharmacist. Source: NPPA and CDSCO, Government of India. About this record.