Medicines / Molecules / Aceclofenac + Paracetamol

Aceclofenac + ParacetamolEvery pack, by price.

386 packs of Aceclofenac + Paracetamol on NPPA's price list for July 2026: 362 brands from 260 companies, in 20 forms and strengths.

Packs
386
Brands
362
Companies
260
Forms and strengths
20
Price-controlled packs
0 of 386

Packs, lowest price per unit first

Aceclofenac + Paracetamol Tablet 100/325 mg

270 packs, ₹0.74 to ₹30.00 per tablet. The 12 lowest per tablet come first.

  1. ₹0.74/tabletAclofen-Plus · 10 tabletIndswift Laboratories · MRP ₹7.43
  2. ₹0.75/tabletCachflam P · 10 tabletCachet Pharmaceuticals · MRP ₹7.50
  3. ₹0.75/tabletCetafen P · 10 tabletBennet Pharmaceuticals · MRP ₹7.50
  4. ₹0.98/tabletTromanil Forte · 10 tabletPsychotropics India · MRP ₹9.81
  5. ₹1.25/tabletAcetroy P · 10 tabletTroikaa Pharmaceuticals · MRP ₹12.50
  6. ₹1.75/tabletNelnac P · 10 tabletNoel Pharmaceuticals · MRP ₹17.50
  7. ₹2.06/tabletAcemost P · 10 tabletShankus Acme Pharma · MRP ₹20.62
  8. ₹2.10/tabletAcuflam Plus · 10 tabletAlkem Laboratories · MRP ₹21.00
  9. ₹2.34/tabletAC PC · 10 tabletPharmasynth Formulations · MRP ₹23.44
  10. ₹2.37/tabletAceteam P · 10 tabletAlbatross Health Care · MRP ₹23.70
  11. ₹2.61/tabletZacy P · 20 tabletComed Chemicals · MRP ₹52.12
  12. ₹2.66/tabletNiplonac-P · 10 tabletAbbott Healthcare · MRP ₹26.57
The next 48 by price per tablet
  1. ₹2.70/tabletRedupain A · 10 tabletSurge Biotech · MRP ₹27.00
  2. ₹2.76/tabletAcequit P · 10 tabletArdent Life Sciences · MRP ₹27.58
  3. ₹2.80/tabletEffect · 10 tabletGraf Laboratories · MRP ₹28.00
  4. ₹2.90/tabletAcufen XP · 10 tabletPulse Pharmaceuticals · MRP ₹29.00
  5. ₹2.90/tabletDolobest P · 10 tabletTTK Healthcare · MRP ₹29.00
  6. ₹2.90/tabletRaviflam · 10 tabletRavian Pharmaceuticals · MRP ₹29.00
  7. ₹2.90/tabletStalace P · 10 tabletStallion Laboratories · MRP ₹29.00
  8. ₹3.00/tabletAcloflam P · 10 tabletMorepen Laboratories · MRP ₹30.00
  9. ₹3.00/tabletUnidic A · 10 tabletUnimarck Healthcare · MRP ₹29.96
  10. ₹3.08/tabletAkilos P · 10 tabletUnison Pharmaceuticals · MRP ₹30.84
  11. ₹3.20/tabletLekace P · 10 tabletJB Chemicals · MRP ₹31.97
  12. ₹3.20/tabletOnenac P · 10 tabletCadell Health Care · MRP ₹32.00
  13. ₹3.25/tabletAciz Plus · 10 tabletRitz Pharma · MRP ₹32.48
  14. ₹3.28/tabletNatarid · 10 tabletNovartis India · MRP ₹32.81
  15. ₹3.30/tabletAcepol · 10 tabletExeltis · MRP ₹33.00
  16. ₹3.30/tabletDolostat PC · 10 tabletBlue Cross Laboratories · MRP ₹33.00
  17. ₹3.30/tabletGrafenac Plus · 10 tabletZee Laboratories · MRP ₹33.00
  18. ₹3.32/tabletAceclonij P · 10 tabletSunij Pharma · MRP ₹33.23
  19. ₹3.33/tabletFenceta Novo · 10 tabletAlkem Laboratories · MRP ₹33.25
  20. ₹3.39/tabletMagadol AC · 10 tabletAlembic · MRP ₹33.86
  21. ₹3.40/tabletDolomec Ace · 10 tabletMCW Healthcare · MRP ₹34.00
  22. ₹3.44/tabletTrofenac P · 10 tabletTroikaa Pharmaceuticals · MRP ₹34.41
  23. ₹3.50/tabletAnprox · 10 tabletSeagull Pharma · MRP ₹35.00
  24. ₹3.50/tabletTechdol · 10 tabletZovaitalia Bio Tech · MRP ₹35.00
  25. ₹3.51/tabletDoloretard · 15 tabletMars Theraputics & Chemicals · MRP ₹52.60
  26. ₹3.54/tabletRucadol P · 10 tabletRavenbhel Pharmaceuticals · MRP ₹35.44
  27. ₹3.66/tabletFrimov · 10 tabletMagnachem Pharmaceuticals · MRP ₹36.56
  28. ₹3.71/tabletEldolor P · 10 tabletAtopic Laboratories · MRP ₹37.13
  29. ₹3.74/tabletXceclo P · 10 tabletDakshinamurti Pharma · MRP ₹37.41
  30. ₹3.75/tabletSignoflam-P · 10 tabletLupin · MRP ₹37.50
  31. ₹3.79/tabletVetory-P · 10 tabletHetero Healthcare · MRP ₹37.90
  32. ₹3.80/tabletNuflexilor · 10 tabletGlenmark Pharmaceuticals · MRP ₹38.00
  33. ₹3.81/tabletAce P · 10 tabletZee Laboratories · MRP ₹38.10
  34. ₹3.84/tabletFepanil Plus · 10 tabletAurobindo Pharmaceuticals · MRP ₹38.39
  35. ₹3.84/tabletTopnac P · 10 tabletSystopic Laboratories · MRP ₹38.43
  36. ₹3.86/tabletPaviloc · 10 tabletM D C Pharmaceuticals · MRP ₹38.56
  37. ₹3.90/tabletIcobit P · 10 tabletCubit Healthcare · MRP ₹39.00
  38. ₹3.97/tabletGaglofen P · 10 tabletKloster Pharmaceuticals · MRP ₹39.66
  39. ₹3.98/tabletEntogesic · 10 tabletEntod Pharmaceuticals · MRP ₹39.84
  40. ₹3.99/tabletClofen P · 10 tabletCore Healthcare · MRP ₹39.90
  41. ₹3.99/tabletLitonac P · 10 tabletST Morrison · MRP ₹39.90
  42. ₹4.00/tabletArden A · 15 tabletAdonis Laboratories · MRP ₹60.00
  43. ₹4.03/tabletDolocrat · 10 tabletSyncom Formulations · MRP ₹40.31
  44. ₹4.10/tabletWinace · 10 tabletWin-Medicare · MRP ₹41.00
  45. ₹4.13/tabletGlenpar AC · 10 tabletGlenmark Pharmaceuticals · MRP ₹41.25
  46. ₹4.17/tabletAcekon P · 10 tabletKontest Chemicals · MRP ₹41.71
  47. ₹4.17/tabletAvol · 10 tabletDr. Johns Laboratories · MRP ₹41.72
  48. ₹4.20/tabletAcenip · 10 tabletDivine Lifecare · MRP ₹42.00

Aceclofenac + Paracetamol Tablet

55 packs, ₹2.59 to ₹24.03 per tablet. The 12 lowest per tablet come first.

  1. ₹2.59/tabletKlike Plus · 10 tabletS B S Biotec · MRP ₹25.88
  2. ₹3.13/tabletAceclorex · 10 tabletMedrexcare Pharma · MRP ₹31.25
  3. ₹3.20/tabletAsern P · 10 tabletConsern Pharma · MRP ₹32.00
  4. ₹3.33/tabletNusidol P · 10 tabletMaxrelief Pharmaceuticals · MRP ₹33.34
  5. ₹3.44/tabletAcecret Plus · 10 tabletMedico Labs · MRP ₹34.38
  6. ₹3.60/tabletThenac P · 10 tabletIva Healthcare · MRP ₹36.00
  7. ₹3.63/tabletDolobrake P · 10 tabletMankind Prime Labs · MRP ₹36.29
  8. ₹3.75/tabletRestmol A · 10 tabletAddii Biotech · MRP ₹37.50
  9. ₹3.93/tabletAcpjr · 10 tabletLifecom Pharmaceuticals · MRP ₹39.25
  10. ₹3.94/tabletGag Plus · 10 tabletKaiser Pharmaceuticals · MRP ₹39.35
  11. ₹3.98/tabletAcenext P · 15 tabletCadila Pharmaceuticals · MRP ₹59.72
  12. ₹4.02/tabletAnkinac P · 10 tabletEpione Pharmaceuticals · MRP ₹40.21
The other 43 by price per tablet
  1. ₹4.22/tabletTekpar A · 10 tabletMedinza Biotech · MRP ₹42.19
  2. ₹4.22/tabletTornac P · 10 tabletAviator Life Science · MRP ₹42.19
  3. ₹4.50/tabletDorutil · 10 tabletArrient Healthcare · MRP ₹45.00
  4. ₹4.50/tabletEumecox P · 10 tabletEumedica Pharmaceuticals · MRP ₹45.00
  5. ₹4.59/tabletVisinac P · 10 tabletUniserve Health Care · MRP ₹45.93
  6. ₹4.64/tabletBrudol P · 10 tabletMedicross Pharmaceuticals · MRP ₹46.40
  7. ₹4.65/tabletAcvio P · 10 tabletAlvio Pharmaceuticals · MRP ₹46.50
  8. ₹4.68/tabletGaladol Plus · 10 tabletNexa Wellness · MRP ₹46.78
  9. ₹4.69/tabletMovidol · 10 tabletMoonstar Lifecare · MRP ₹46.88
  10. ₹4.90/tabletSurfinac P · 10 tabletSurge Pharmaceuticals · MRP ₹49.00
  11. ₹4.90/tabletZyzu · 10 tabletZyvieon Healthcare · MRP ₹49.00
  12. ₹4.98/tabletIsinac P · 10 tabletEysys Pharmaceutical · MRP ₹49.80
  13. ₹5.00/tabletPrlfinac P · 10 tabletPristine Pearl Pharma · MRP ₹50.00
  14. ₹5.07/tabletAcecloheal Plus · 15 tabletHealing Pharma India · MRP ₹76.00
  15. ₹5.13/tabletCitanac P · 10 tabletMascot Health Series · MRP ₹51.28
  16. ₹5.25/tabletAcenus P · 10 tabletXena Coronus Health Care · MRP ₹52.50
  17. ₹5.41/tabletAfnadol P · 10 tabletUnimarck Healthcare · MRP ₹54.10
  18. ₹5.63/tabletZeroflame P · 10 tabletElancer Pharmaceuticals · MRP ₹56.25
  19. ₹6.00/tabletSporty P · 10 tabletAltius Pharmaceuticals · MRP ₹60.00
  20. ₹6.10/tabletSunace P · 10 tabletSunberry Lifesciences · MRP ₹61.00
  21. ₹6.13/tabletXynora P · 10 tabletJenova Laboratories · MRP ₹61.25
  22. ₹6.19/tabletEasynac P · 10 tabletNovelty Healthshine · MRP ₹61.88
  23. ₹6.28/tabletNanoace P · 10 tabletNutragenix Healthcare · MRP ₹62.81
  24. ₹6.47/tabletZeogesic P · 10 tabletLibramed Pharmaceuticals · MRP ₹64.69
  25. ₹6.69/tabletDolosaid P · 10 tabletUniventis Medicare · MRP ₹66.90
  26. ₹7.03/tabletAchfri P · 10 tabletCVR Biotech · MRP ₹70.30
  27. ₹7.42/tabletNimulid A · 10 tabletMankind Pharmaceuticals · MRP ₹74.24
  28. ₹7.47/tabletNicetamol AP · 15 tabletDr. Reddys Laboratories · MRP ₹112.00
  29. ₹7.48/tabletNicetamol AP · 10 tabletDr. Reddys Laboratories · MRP ₹74.76
  30. ₹7.48/tabletNise AP · 15 tabletDr. Reddys Laboratories · MRP ₹112.13
  31. ₹7.75/tabletNicip AP · 10 tabletCipla · MRP ₹77.53
  32. ₹7.94/tabletSumo Ace · 15 tabletAlkem Laboratories · MRP ₹119.05
  33. ₹7.97/tabletAceroc P · 15 tabletDr. Reddys Laboratories · MRP ₹119.60
  34. ₹8.72/tabletAcebrit P · 10 tabletElbrit Life Sciences · MRP ₹87.19
  35. ₹8.77/tabletAlcecost Plus · 10 tabletAustro Lab · MRP ₹87.66
  36. ₹9.86/tabletAcyclosure SP · 10 tabletTorrent Pharmaceuticals · MRP ₹98.57
  37. ₹10.23/tabletXynora SP · 10 tabletJenova Laboratories · MRP ₹102.27
  38. ₹10.30/tabletBrudol A · 10 tabletMedicross Pharmaceuticals · MRP ₹103.00
  39. ₹10.78/tabletAceflex SP · 10 tabletZee Laboratories · MRP ₹107.81
  40. ₹13.97/tabletWonflam · 10 tabletWonder Theraputics · MRP ₹139.69
  41. ₹20.08/tabletRucadol PG · 10 tabletRavenbhel Pharmaceuticals · MRP ₹200.81
  42. ₹22.50/tabletJoincal Plus · 15 tabletTycoon Pharmaceuticals · MRP ₹337.50
  43. ₹24.03/tabletKiwac P · 10 tabletPremier Nutraceuticals · MRP ₹240.25

Aceclofenac + Paracetamol Tablet 100/500 mg

27 packs, ₹1.93 to ₹8.34 per tablet. The 12 lowest per tablet come first.

  1. ₹1.93/tabletTrikogesic · 10 tabletTriko Pharmaceuticals · MRP ₹19.27
  2. ₹2.40/tabletFence Plus · 10 tabletS K N Organics · MRP ₹23.95
  3. ₹2.45/tabletCyli P (Wens) · 10 tabletWens Pharma · MRP ₹24.52
  4. ₹2.50/tabletAsonac Plus · 10 tabletZee Laboratories · MRP ₹25.00
  5. ₹2.50/tabletPanace P · 10 tabletPsycormedies · MRP ₹25.00
  6. ₹2.81/tabletAcecon P · 10 tabletEcon Healthcare · MRP ₹28.12
  7. ₹2.86/tabletCoxifen Plus · 10 tabletChethana Pharmaceuticals · MRP ₹28.62
  8. ₹3.00/tabletAclozen · 10 tabletZen Labs India · MRP ₹30.00
  9. ₹3.25/tabletAclopride P · 10 tabletInnovative Pharmaceuticals · MRP ₹32.50
  10. ₹3.30/tabletOlfenac P · 10 tabletOlcare · MRP ₹33.00
  11. ₹3.30/tabletSamonec Plus · 10 tabletST Morrison · MRP ₹32.95
  12. ₹3.57/tabletSonic P · 10 tabletOlcare · MRP ₹35.69
The other 15 by price per tablet
  1. ₹3.60/tabletNismol · 10 tabletSynokem Pharmaceuticals · MRP ₹36.00
  2. ₹4.69/tabletAcemed Plus · 10 tabletMedico Labs · MRP ₹46.87
  3. ₹4.75/tabletCuroflam A · 10 tabletBrochem Healthcare · MRP ₹47.50
  4. ₹4.88/tabletDelfenac · 10 tabletCadomed Pharmaceuticals India · MRP ₹48.75
  5. ₹5.00/tabletAlto P · 10 tabletSain Medicaments · MRP ₹50.00
  6. ₹5.06/tabletOctace P · 10 tabletOctane Biotech · MRP ₹50.63
  7. ₹5.34/tabletIF Plus · 10 tabletMedisun Pharma · MRP ₹53.40
  8. ₹5.36/tabletAllpain P · 10 tabletMeyer Organics · MRP ₹53.57
  9. ₹5.53/tabletAcekon Plus · 10 tabletKontest Chemicals · MRP ₹55.31
  10. ₹5.57/tabletVolent P · 10 tabletBios Lab · MRP ₹55.69
  11. ₹6.00/tabletAcpplus · 10 tabletLifecom Pharmaceuticals · MRP ₹60.00
  12. ₹6.80/tabletGesnac P · 10 tabletAarpik Remedies · MRP ₹68.00
  13. ₹7.13/tabletMoveran Plus · 10 tabletCoxswain Healthcare · MRP ₹71.25
  14. ₹7.14/tabletAceclowal P · 10 tabletWallace Pharmaceuticals · MRP ₹71.40
  15. ₹8.34/tabletAsonac Plus · 10 tabletZee Laboratories · MRP ₹83.40

Aceclofenac + Paracetamol Suspension 50/125 mg

8 packs, ₹0.19 to ₹1.10 per ml.

  1. ₹0.19/mlAquagesic (Concept) · 60 ml suspensionConcept Biosciences · MRP ₹11.61
  2. ₹0.22/mlEldigesic P · 60 ml suspensionElder Labs · MRP ₹12.94
  3. ₹0.47/mlNimceta Gold · 60 ml suspensionAlkem Laboratories · MRP ₹28.00
  4. ₹0.55/mlKayslide AP · 60 ml suspensionKhandelwal Laboratories · MRP ₹33.25
  5. ₹0.75/mlDolofresh · 60 ml suspensionSmart Laboratories · MRP ₹45.00
  6. ₹0.78/mlNimceta AF · 60 ml suspensionAlkem Laboratories · MRP ₹47.00
  7. ₹0.94/mlClonac Plus · 60 ml suspensionLaborate Pharmaceutical · MRP ₹56.25
  8. ₹1.10/mlAcemiz-Plus · 60 ml suspensionLupin · MRP ₹65.85

Aceclofenac + Paracetamol Syrup

5 packs, ₹0.19 to ₹1.08 per ml.

  1. ₹0.19/mlAlceclo P · 60 ml syrupAustro Lab · MRP ₹11.64
  2. ₹0.27/mlNimsimaf · 60 ml syrupZen Labs India · MRP ₹16.25
  3. ₹0.81/mlAbuflam · 60 ml syrupAbaris Healthcare · MRP ₹48.80
  4. ₹1.00/mlMovidol · 60 ml syrupMoonstar Lifecare · MRP ₹60.00
  5. ₹1.08/mlAcp (Lifecom) · 60 ml syrupLifecom Pharmaceuticals · MRP ₹65.00

Aceclofenac + Paracetamol Syrup 50/125 mg

5 packs, ₹0.67 to ₹1.88 per ml.

  1. ₹0.67/mlRelanac Plus · 60 ml syrupLupin · MRP ₹40.32
  2. ₹0.88/mlNimucet AF · 60 ml syrupIntas Pharmaceuticals · MRP ₹52.97
  3. ₹1.08/mlAlcinac P · 60 ml syrupLeeford Healthcare · MRP ₹65.00
  4. ₹1.17/mlPamagin Gold A · 60 ml syrupCachet Pharmaceuticals · MRP ₹70.30
  5. ₹1.88/mlAceclomac Plus · 60 ml syrupTorque Pharmaceuticals · MRP ₹112.50

Aceclofenac + Paracetamol Capsule 100/325 mg

2 packs, ₹5.30 to ₹6.41 per capsule.

  1. ₹5.30/capsuleStanac P · 10 capsuleAvis Life Care · MRP ₹52.96
  2. ₹6.41/capsuleIbugesic AP · 10 capsuleCipla · MRP ₹64.09

Aceclofenac + Paracetamol Tablet MR

2 packs, ₹9.38 to ₹15.00 per tablet.

  1. ₹9.38/tabletMovidol · 10 tablet mrMoonstar Lifecare · MRP ₹93.75
  2. ₹15.00/tabletZyzu · 10 tablet mrZyvieon Healthcare · MRP ₹150.00

Aceclofenac + Paracetamol Gel

1 pack, ₹0.71 per g.

  1. ₹0.71/gAcekay Plus · 30 gm gelKhandelwal Laboratories · MRP ₹21.25

Aceclofenac + Paracetamol Syrup 100/500 mg

1 pack, ₹1.13 per ml.

  1. ₹1.13/mlAcifine P · 60 ml syrupFinecure Pharmaceuticals · MRP ₹67.50

Aceclofenac + Paracetamol Suspension 100/325 mg

1 pack, ₹1.17 per ml.

  1. ₹1.17/mlAldigesic P · 60 ml suspensionAlkem Laboratories · MRP ₹70.30

Aceclofenac + Paracetamol Tablet 100/500/15 mg

1 pack, ₹7.48 per tablet.

  1. ₹7.48/tabletAlgesia P · 10 tabletMacleods Pharmaceuticals · MRP ₹74.75

Aceclofenac + Paracetamol Gel 100/325 mg

1 pack, ₹8.27 per g.

  1. ₹8.27/gAnafast · 30 gm gelOverseas Healthcare · MRP ₹248.20

Aceclofenac + Paracetamol Injection 100/325 mg

1 pack, ₹33.00 per injection.

  1. ₹33.00/injectionDycipar · 1 injectionDycine Pharmaceuticals · MRP ₹33.00

Aceclofenac + Paracetamol Syrup 100/325 mg

1 pack, ₹0.21 per ml.

  1. ₹0.21/mlElzefen P · 60 ml syrupElder Projects · MRP ₹12.50

Aceclofenac + Paracetamol Tablet 4/100 mg

1 pack, ₹19.50 per tablet.

  1. ₹19.50/tabletIbicox · 10 tabletIndian Drug & Pharmaceuticals LTD (Idpl) · MRP ₹195.00

Aceclofenac + Paracetamol Prefilled Syringe

1 pack, ₹103.12 per ml.

  1. ₹103.12/mlJusgo · 1 ml prefilled syringeIndi Pharma · MRP ₹103.12

Aceclofenac + Paracetamol Suspension

1 pack, ₹1.10 per ml.

  1. ₹1.10/mlMahagesic Plus (Mankind Prime) · 60 ml suspensionMankind Prime Labs · MRP ₹66.00

Aceclofenac + Paracetamol Tablet MR 4/100 mg

1 pack, ₹17.81 per tablet.

  1. ₹17.81/tabletNenac · 10 tablet mrNavil Laboratories · MRP ₹178.13

Aceclofenac + Paracetamol Tablet 325/325 mg

1 pack, ₹5.20 per tablet.

  1. ₹5.20/tabletRegamol AC · 10 tabletBal Pharma · MRP ₹52.00

Companies marketing it

Prices are the maximum retail prices each company filed with the National Pharmaceutical Pricing Authority (NPPA) for July 2026, read from NPPA's Pharma Sahi Daam service on 2 Oct 2026. A price in a shop can be lower; it may not lawfully be higher. Failed batches are those CDSCO and state laboratories declared not of standard quality. This is a record of prices and filings, not medical advice: do not change a medicine without your doctor or pharmacist. Source: NPPA and CDSCO, Government of India. About this record.

COUNTERFOIL / CONTACT

Contact us.

How can we help?

Stored privately by Counterfoil. Your email is used only to respond to your enquiry.