Medicines / Molecules / Aceclofenac + Paracetamol + Serratiopeptidase

Aceclofenac + Paracetamol + SerratiopeptidaseEvery pack, by price.

333 packs of Aceclofenac + Paracetamol + Serratiopeptidase on NPPA's price list for July 2026: 329 brands from 244 companies, in 12 forms and strengths.

Packs
333
Brands
329
Companies
244
Forms and strengths
12
Price-controlled packs
0 of 333

Packs, lowest price per unit first

Aceclofenac + Paracetamol + Serratiopeptidase Tablet 100/325/15 mg

204 packs, ₹1.20 to ₹16.90 per tablet. The 12 lowest per tablet come first.

  1. ₹1.20/tabletViaflec S · 10 tabletViatris · MRP ₹12.00
  2. ₹1.56/tabletZerogold SP · 10 tabletMedicevo Healthcare · MRP ₹15.63
  3. ₹1.58/tabletAcklogal SP · 10 tabletGalpha Laboratories · MRP ₹15.75
  4. ₹1.69/tabletZerocon SP · 10 tabletConcept Biosciences · MRP ₹16.88
  5. ₹2.00/tabletEldigesic SP · 10 tabletElder Labs · MRP ₹19.99
  6. ₹2.01/tabletAcetwit SP · 10 tabletAkumentis Healthcare · MRP ₹20.09
  7. ₹2.31/tabletAceclofast SP · 10 tabletWings Pharmaceuticals · MRP ₹23.13
  8. ₹3.90/tabletAcemost SP · 10 tabletShankus Acme Pharma · MRP ₹39.00
  9. ₹4.11/tabletFenobax-Sp · 10 tabletBiomax Biotechnics · MRP ₹41.07
  10. ₹4.17/tabletAceclo SP · 10 tabletAristo Pharmaceuticals · MRP ₹41.71
  11. ₹5.36/tabletNimprex SP · 10 tabletSeagull Pharma · MRP ₹53.57
  12. ₹5.89/tabletAkilos SP · 10 tabletUnison Pharmaceuticals · MRP ₹58.88
The next 48 by price per tablet
  1. ₹6.05/tabletDolostat SP · 10 tabletBlue Cross Laboratories · MRP ₹60.50
  2. ₹6.80/tabletThenac Plus · 10 tabletIva Healthcare · MRP ₹68.00
  3. ₹6.84/tabletVetory SP · 10 tabletHetero Healthcare · MRP ₹68.40
  4. ₹6.97/tabletAceroc SP · 10 tabletDr. Reddys Laboratories · MRP ₹69.70
  5. ₹6.99/tabletLitonac SP · 10 tabletST Morrison · MRP ₹69.90
  6. ₹7.03/tabletDolocrat Plus · 10 tabletSyncom Formulations · MRP ₹70.31
  7. ₹7.03/tabletLester SP · 10 tabletMcastro Pharma · MRP ₹70.31
  8. ₹7.09/tabletVolent SP · 10 tabletBios Lab · MRP ₹70.88
  9. ₹7.31/tabletAcivas P(vasu) · 10 tabletVasu Organics · MRP ₹73.06
  10. ₹7.35/tabletAcdol SP · 10 tabletMegha Healthcare · MRP ₹73.49
  11. ₹7.50/tabletAceclodin SP · 10 tabletMeridian Medicare · MRP ₹75.00
  12. ₹7.50/tabletAceleb SP · 10 tabletLeben Laboratories · MRP ₹75.00
  13. ₹7.50/tabletDolomec SP · 10 tabletMCW Healthcare · MRP ₹75.00
  14. ₹7.50/tabletFlamace-Sp · 10 tabletBiomax Biotechnics · MRP ₹75.00
  15. ₹7.50/tabletNumol SP · 10 tabletKarnataka Antibiotics & Pharmaceuticals Ltd(kapl) · MRP ₹75.00
  16. ₹7.69/tabletDepnsaid SP · 10 tabletCanvarzys Healthcare · MRP ₹76.88
  17. ₹7.88/tabletFlextab S · 10 tabletPsychotropics India · MRP ₹78.75
  18. ₹7.90/tabletAcefenac SP · 10 tabletMedichem Pharmceuticals · MRP ₹79.00
  19. ₹7.97/tabletTraumanil SP · 10 tabletRusi Remedies · MRP ₹79.69
  20. ₹8.00/tabletBondflex-Sp · 10 tabletEnergize Pharmaceuticals · MRP ₹80.00
  21. ₹8.10/tabletTero SP · 10 tabletVenus Remedies · MRP ₹80.95
  22. ₹8.10/tabletVoltanec SP · 10 tabletCipla · MRP ₹80.97
  23. ₹8.15/tabletEldolor SP · 10 tabletAtopic Laboratories · MRP ₹81.45
  24. ₹8.20/tabletStanacsp · 10 tabletAvis Life Care · MRP ₹82.00
  25. ₹8.24/tabletDolotus SP · 10 tabletAptus Pharma · MRP ₹82.41
  26. ₹8.25/tabletFevergard Asp · 10 tabletHBC Pharmaceuticals · MRP ₹82.50
  27. ₹8.25/tabletXerofast SP · 10 tabletHelios Pharmaceuticals · MRP ₹82.50
  28. ₹8.34/tabletAarther SP · 10 tabletRekvina Pharmaceuticals · MRP ₹83.43
  29. ₹8.34/tabletAryl Plus · 10 tabletJarun Pharmaceuticals · MRP ₹83.44
  30. ₹8.34/tabletOsteonec SP · 10 tabletStartos Health Care · MRP ₹83.44
  31. ₹8.35/tabletFenceta SP · 10 tabletAlkem Laboratories · MRP ₹83.50
  32. ₹8.35/tabletMovace SP · 10 tabletAlkem Laboratories · MRP ₹83.50
  33. ₹8.35/tabletWillgo SP · 10 tabletMankind Pharmaceuticals · MRP ₹83.52
  34. ₹8.40/tabletEffect Plus · 10 tabletGraf Laboratories · MRP ₹84.00
  35. ₹8.40/tabletLynzoflam · 10 tabletMackenzie Pharmaceuticals · MRP ₹84.00
  36. ₹8.44/tabletPyresia Spa · 10 tabletOctalife Pharmaceuticals · MRP ₹84.38
  37. ₹8.50/tabletAcimol Forte · 10 tabletLeeford Healthcare · MRP ₹85.00
  38. ₹8.50/tabletAlcinac · 10 tabletLeeford Healthcare · MRP ₹85.00
  39. ₹8.50/tabletLekace Serra · 10 tabletJB Chemicals · MRP ₹85.00
  40. ₹8.60/tabletSeeklo SP · 10 tabletSinsan Pharmaceuticals · MRP ₹86.00
  41. ₹8.64/tabletIbugesic Asp · 10 tabletCipla · MRP ₹86.37
  42. ₹8.90/tabletDolofresh SP · 10 tabletSmart Laboratories · MRP ₹89.00
  43. ₹8.90/tabletMagikwik SP · 10 tabletApple Lifescience · MRP ₹89.00
  44. ₹8.90/tabletTak SP · 10 tabletNextgen Health Care · MRP ₹89.00
  45. ₹8.91/tabletAC Sera · 10 tabletMMC Pharmaceuticals · MRP ₹89.05
  46. ₹8.91/tabletAcifine SP · 10 tabletFinecure Pharmaceuticals · MRP ₹89.06
  47. ₹8.91/tabletPyrigesic SP · 10 tabletEast India Pharmaceutical Works · MRP ₹89.06
  48. ₹8.91/tabletXceclo SP · 10 tabletDakshinamurti Pharma · MRP ₹89.06

Aceclofenac + Paracetamol + Serratiopeptidase Tablet

72 packs, ₹5.14 to ₹15.90 per tablet. The 12 lowest per tablet come first.

  1. ₹5.14/tabletAbuflam AC · 10 tabletAbaris Healthcare · MRP ₹51.38
  2. ₹5.16/tabletXera SP · 10 tabletSunij Pharma · MRP ₹51.56
  3. ₹5.27/tabletPaindrop SP · 10 tabletDesun Pharma · MRP ₹52.68
  4. ₹5.57/tabletSurfinac SP · 10 tabletSurge Pharmaceuticals · MRP ₹55.71
  5. ₹6.25/tabletAgonyx SP · 10 tabletGenfo Bioceuticals · MRP ₹62.50
  6. ₹6.38/tabletStalace SP · 10 tabletStallion Laboratories · MRP ₹63.78
  7. ₹6.50/tabletAnprox SP · 10 tabletSeagull Pharma · MRP ₹65.00
  8. ₹6.50/tabletSonic SP · 10 tabletOlcare · MRP ₹65.00
  9. ₹7.03/tabletAcecret SP · 10 tabletMedico Labs · MRP ₹70.31
  10. ₹7.10/tabletVisinac SP · 10 tabletUniserve Health Care · MRP ₹71.00
  11. ₹7.14/tabletNusidol SP · 10 tabletMaxrelief Pharmaceuticals · MRP ₹71.44
  12. ₹7.15/tabletKapnac SP · 10 tabletST Morrison · MRP ₹71.50
The next 48 by price per tablet
  1. ₹7.37/tabletFence S · 10 tabletS K N Organics · MRP ₹73.73
  2. ₹7.40/tabletSerauap · 10 tabletUniserve Health Care · MRP ₹74.00
  3. ₹7.50/tabletAclosafe SP · 10 tabletInnovative Pharmaceuticals · MRP ₹75.00
  4. ₹7.70/tabletXenac PS · 10 tabletReps Pharmaceuticals · MRP ₹77.00
  5. ₹8.25/tabletAcenus Plus · 10 tabletXena Coronus Health Care · MRP ₹82.50
  6. ₹8.40/tabletInsigna SP · 10 tabletMcronus Lifescience · MRP ₹84.00
  7. ₹8.44/tabletDorutil SP · 10 tabletArrient Healthcare · MRP ₹84.37
  8. ₹8.48/tabletUnifenac D · 10 tabletUnipower Pharmaceuticals · MRP ₹84.81
  9. ₹8.60/tabletDolowell SP · 10 tabletUniwell Medicare · MRP ₹86.00
  10. ₹8.60/tabletTekpar SP · 10 tabletMedinza Biotech · MRP ₹86.00
  11. ₹8.77/tabletTerzo SP · 10 tabletBennet Pharmaceuticals · MRP ₹87.65
  12. ₹8.84/tabletFlamitri Asp · 10 tabletTripada Lifecare · MRP ₹88.40
  13. ₹8.90/tabletDiasdac SP · 10 tabletJupiter Biolabs · MRP ₹89.00
  14. ₹8.90/tabletDornac SP · 10 tabletInstaray Pharmaceuticals · MRP ₹88.97
  15. ₹8.90/tabletSunace SP · 10 tabletSunberry Lifesciences · MRP ₹89.00
  16. ₹9.00/tabletZerclonac SP · 10 tabletUniversal Life Science · MRP ₹90.00
  17. ₹9.24/tabletArk SP · 10 tabletApex Laboratories · MRP ₹92.35
  18. ₹9.28/tabletMC Dol SP · 10 tabletNoel Pharmaceuticals · MRP ₹92.81
  19. ₹9.28/tabletSudard SP · 10 tabletAnglo-French Drugs & Industries · MRP ₹92.81
  20. ₹9.28/tabletZyzu Flam · 10 tabletZyvieon Healthcare · MRP ₹92.81
  21. ₹9.34/tabletAnkinac SP · 10 tabletEpione Pharmaceuticals · MRP ₹93.40
  22. ₹9.38/tabletMovidol SP · 10 tabletMoonstar Lifecare · MRP ₹93.75
  23. ₹9.38/tabletZeroflame SP · 10 tabletElancer Pharmaceuticals · MRP ₹93.75
  24. ₹9.38/tabletZeroflame Spas · 10 tabletElancer Pharmaceuticals · MRP ₹93.75
  25. ₹9.50/tabletLycefenac · 10 tabletLyceum Life Science · MRP ₹95.00
  26. ₹9.50/tabletParonix SP · 10 tabletPrisure Medicare · MRP ₹95.00
  27. ₹9.68/tabletDolosaid Spas · 10 tabletUniventis Medicare · MRP ₹96.80
  28. ₹9.87/tabletCitanac SP · 10 tabletMascot Health Series · MRP ₹98.69
  29. ₹10.00/tabletDolofab SP · 10 tabletSmartway Wellness · MRP ₹100.00
  30. ₹10.03/tabletPlasodace SP · 10 tabletPlasoron Biotech · MRP ₹100.31
  31. ₹10.10/tabletFrimov SP · 10 tabletMagnachem Pharmaceuticals · MRP ₹101.00
  32. ₹10.10/tabletGeriheal SP · 10 tabletGerrysun Pharmaceuticals · MRP ₹101.00
  33. ₹10.20/tabletAcvio SP · 10 tabletAlvio Pharmaceuticals · MRP ₹102.00
  34. ₹10.22/tabletEasynac SP · 10 tabletNovelty Healthshine · MRP ₹102.19
  35. ₹10.30/tabletAcezeal SP · 10 tabletSmartway Wellness · MRP ₹103.00
  36. ₹10.30/tabletGaladol SP · 10 tabletNexa Wellness · MRP ₹103.00
  37. ₹10.40/tabletAcewill SP · 10 tabletWilshire Health Care · MRP ₹104.00
  38. ₹10.50/tabletLofidol SP · 10 tabletNeomedix Healthcare India · MRP ₹105.00
  39. ₹11.00/tabletGesnac SP · 10 tabletAarpik Remedies · MRP ₹110.00
  40. ₹11.15/tabletAspira S · 10 tabletUnistar Biotech · MRP ₹111.50
  41. ₹11.25/tabletAfnadol SP · 10 tabletUnimarck Healthcare · MRP ₹112.50
  42. ₹11.25/tabletEbility Asp · 10 tabletAbbott Healthcare · MRP ₹112.48
  43. ₹11.50/tabletSeras A · 10 tabletStadchem of India · MRP ₹115.00
  44. ₹11.63/tabletNanoace SP · 10 tabletNutragenix Healthcare · MRP ₹116.25
  45. ₹12.00/tabletAcupera SP · 10 tabletMacleods Pharmaceuticals · MRP ₹120.00
  46. ₹12.09/tabletZeogesic SP · 10 tabletLibramed Pharmaceuticals · MRP ₹120.94
  47. ₹12.10/tabletAcewok SP · 10 tabletIntra Life · MRP ₹121.00
  48. ₹12.17/tabletDfo Asp · 10 tabletOzone Pharmaceuticals · MRP ₹121.69

Aceclofenac + Paracetamol + Serratiopeptidase Tablet 100/325/10 mg

35 packs, ₹1.35 to ₹16.47 per tablet. The 12 lowest per tablet come first.

  1. ₹1.35/tabletFortafen SP · 10 tabletAlembic · MRP ₹13.50
  2. ₹1.65/tabletCyclofen SP · 10 tabletZydus Healthcare · MRP ₹16.50
  3. ₹6.04/tabletTromanil S · 10 tabletPsychotropics India · MRP ₹60.38
  4. ₹6.30/tabletRedupain SP · 10 tabletSurge Biotech · MRP ₹63.00
  5. ₹6.90/tabletAciz SP · 10 tabletRitz Pharma · MRP ₹69.00
  6. ₹7.41/tabletNaid PS · 10 tabletWinsome Lab · MRP ₹74.06
  7. ₹7.50/tabletOnenac SP · 10 tabletCadell Health Care · MRP ₹75.00
  8. ₹7.59/tabletIntadol SP · 15 tabletIntas Pharmaceuticals · MRP ₹113.91
  9. ₹7.97/tabletRedux AS · 10 tabletMonichem Healthcare · MRP ₹79.69
  10. ₹8.55/tabletAcecore SP · 10 tabletAkumentis Healthcare · MRP ₹85.50
  11. ₹8.60/tabletMdace SP · 10 tabletM D C Pharmaceuticals · MRP ₹86.00
  12. ₹8.90/tabletFleximus SP · 10 tabletPhoenix Lifesciences · MRP ₹89.00
The other 23 by price per tablet
  1. ₹9.00/tabletTrofenac SP · 10 tabletElinor Pharma · MRP ₹90.00
  2. ₹9.20/tabletAcecrest SP 15 · 10 tabletSmart Laboratories · MRP ₹92.00
  3. ₹9.80/tabletAceduoz · 10 tabletNarankaa Pharma · MRP ₹98.00
  4. ₹9.88/tabletDolgon SP · 10 tabletZydus Healthcare · MRP ₹98.79
  5. ₹10.22/tabletBignac SP · 10 tabletRonyd Health Care · MRP ₹102.19
  6. ₹10.39/tabletAlonac SP · 10 tabletEast West Pharma · MRP ₹103.91
  7. ₹10.78/tabletAcenova FH · 10 tabletSynchem Lab · MRP ₹107.81
  8. ₹10.85/tabletAceclodol SP · 10 tabletMedley Pharmaceuticals · MRP ₹108.50
  9. ₹11.16/tabletAcegin SP · 10 tabletCurosis Healthcare · MRP ₹111.56
  10. ₹11.20/tabletSafronac SP · 10 tabletSaffron Formulations · MRP ₹112.00
  11. ₹11.22/tabletTroyfenac SP · 10 tabletTroikaa Pharmaceuticals · MRP ₹112.20
  12. ₹11.40/tabletRumatin SP · 10 tabletNoel Pharmaceuticals · MRP ₹114.00
  13. ₹11.63/tabletAceday SP · 10 tabletCachet Pharmaceuticals · MRP ₹116.25
  14. ₹12.17/tabletRaviflam S · 10 tabletRavian Pharmaceuticals · MRP ₹121.69
  15. ₹12.38/tabletAcenal SP · 10 tabletRegenix Drugs · MRP ₹123.75
  16. ₹12.47/tabletAcefile SP · 10 tabletAjanta Pharma · MRP ₹124.68
  17. ₹12.79/tabletAceloflam SP · 10 tabletAlkem Laboratories · MRP ₹127.85
  18. ₹13.50/tabletNelnac SP · 10 tabletNoel Pharmaceuticals · MRP ₹135.00
  19. ₹13.69/tabletAldigesic SP · 10 tabletAlkem Laboratories · MRP ₹136.85
  20. ₹15.50/tabletAdoc SP · 10 tabletMorepen Laboratories · MRP ₹155.00
  21. ₹15.98/tabletClonac SP · 10 tabletLaborate Pharmaceutical · MRP ₹159.80
  22. ₹16.03/tabletAfenak SP · 10 tabletRanbaxy Laboratories · MRP ₹160.31
  23. ₹16.47/tabletAceclopal SP · 10 tabletJagsonpal Pharmaceuticals · MRP ₹164.67

Aceclofenac + Paracetamol + Serratiopeptidase Tablet 100/500/15 mg

12 packs, ₹4.35 to ₹13.29 per tablet.

  1. ₹4.35/tabletAcloflam · 10 tabletMorepen Laboratories · MRP ₹43.46
  2. ₹6.95/tabletAclopride SP · 10 tabletInnovative Pharmaceuticals · MRP ₹69.50
  3. ₹8.91/tabletNacdol SP · 10 tabletElement Pharmaceuticals · MRP ₹89.06
  4. ₹9.30/tabletIcobit Plus · 10 tabletCubit Healthcare · MRP ₹93.00
  5. ₹9.38/tabletAcemed SP · 10 tabletMedico Labs · MRP ₹93.75
  6. ₹10.13/tabletDecomb SP · 10 tabletAlde Medi Impex · MRP ₹101.25
  7. ₹10.50/tabletLytic A · 10 tabletWens Pharma · MRP ₹105.00
  8. ₹11.64/tabletArrestin -SP · 10 tabletManeesh Pharmaceuticals · MRP ₹116.44
  9. ₹11.90/tabletTopfenac SP · 10 tabletAareen Healthcare · MRP ₹118.98
  10. ₹11.90/tabletTopfenec-Sp · 10 tabletAareen Healthcare · MRP ₹118.99
  11. ₹12.34/tabletAceclodus SP · 10 tabletZydus Healthcare · MRP ₹123.38
  12. ₹13.29/tabletAceta SP · 10 tabletSolvate Laboratories · MRP ₹132.87

Aceclofenac + Paracetamol + Serratiopeptidase Tablet 100/500/10 mg

2 packs, ₹1.63 to ₹8.30 per tablet.

  1. ₹1.63/tabletAclozen SP · 10 tabletZen Labs India · MRP ₹16.25
  2. ₹8.30/tabletAllpain SP · 10 tabletMeyer Organics · MRP ₹83.03

Aceclofenac + Paracetamol + Serratiopeptidase Capsule 100/325/15 mg

2 packs, ₹8.97 to ₹22.50 per capsule.

  1. ₹8.97/capsuleRac SP · 10 capsuleMedsol India Overseas · MRP ₹89.72
  2. ₹22.50/capsuleOsolid · 10 capsuleStartos Health Care · MRP ₹225.00

Aceclofenac + Paracetamol + Serratiopeptidase Tabcap

1 pack, ₹11.10 per unit.

  1. ₹11.10/unitAcentio SP · 10 tabcapBlisson Mediplus · MRP ₹111.00

Aceclofenac + Paracetamol + Serratiopeptidase Tablet 100/325 mg

1 pack, ₹6.83 per tablet.

  1. ₹6.83/tabletAcepar Plus · 10 tabletAllenge India · MRP ₹68.25

Aceclofenac + Paracetamol + Serratiopeptidase Tablet MR 100/325/15 mg

1 pack, ₹19.94 per tablet.

  1. ₹19.94/tabletBetaflam · 10 tablet mrVilco Laboratories · MRP ₹199.41

Aceclofenac + Paracetamol + Serratiopeptidase Tablet 50/15 mg

1 pack, ₹9.33 per tablet.

  1. ₹9.33/tabletBludec Asp · 10 tabletSeagull Labs · MRP ₹93.30

Aceclofenac + Paracetamol + Serratiopeptidase Syrup

1 pack, ₹0.60 per ml.

  1. ₹0.60/mlSkydol Plus · 100 ml syrupSkymax Laboratories · MRP ₹60.00

Aceclofenac + Paracetamol + Serratiopeptidase Gel

1 pack, ₹3.09 per g.

  1. ₹3.09/gSynoflam · 30 gm gelS S Health Care · MRP ₹92.81

Companies marketing it

Prices are the maximum retail prices each company filed with the National Pharmaceutical Pricing Authority (NPPA) for July 2026, read from NPPA's Pharma Sahi Daam service on 2 Oct 2026. A price in a shop can be lower; it may not lawfully be higher. Failed batches are those CDSCO and state laboratories declared not of standard quality. This is a record of prices and filings, not medical advice: do not change a medicine without your doctor or pharmacist. Source: NPPA and CDSCO, Government of India. About this record.

COUNTERFOIL / CONTACT

Contact us.

How can we help?

Stored privately by Counterfoil. Your email is used only to respond to your enquiry.